|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Scrivo sul quaderno e tutto tempo perso e tu, che sei aldila del mare ed io non ho che te qui dentro l'anima. Disfo le valigie e chiamo le mie amiche e poi, ho ancora da studiare ed io che cerco te in quelle pagine. Da domani tutto come sempre tornera, la gente il traffico in citta. Non voglio amare piu così. Come vorrei odiarti farti anche del male ma, vorrei soltanto averti qui con me, non voglio amare piu così. Io senza te che vita e. Raf: Ogni sera esco e tu sei li che guardi me, da quella foto al mare ed io ti chiuderei in una scatola. Mi ha telefonato quella che non molla mai, ma se l'amassi forse io potrei con lei dimenticare te. Laura: Poi delle vacanze quanto se ne parlera. Storie leggere dell'eta, oh..no.. Non voglio amare piu cosi. Voglio anche scherzare non drammatizzare ma, piu parlo e piu ti vedo qui con me. Non voglio amare piu cosi. Laura & Raf: Io senza te che vita e. Non voglio amare piu cosi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Wie ktoś czy można doładować sobie telefon jakoś przez konto mBank?jeśli tak to bym prosił jak to się robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Zaloguj się. Wejdź w swój rachunek i po prawej doładuj telefon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Po lewej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Dzięki  troche techniki i człowiek się gubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
czy jest ktos kto moze zarzucic strony ytułowe z gazety wyborczej ogólnopolskiej z dni 11-16 lipiec 1997 - chodzi mi o okres powodzi tysiąclecia.
jesli ktos dysponuje rowniez jakimis filmami z wiadomosci/faktów tvn z tych dni to rowniez prosze o pomoc. dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
czy jest ktos kto posiada jakas prace z przedmiotow typowo ,,rynkowych;; a mianowicie - Rynki kapitałowe. Praca musi byc wykonana w excelu i chodzi o tzw. portfel markowitza 2 i 3 składnikowy. chodzi o to w pracy , ze nalezy wybrac okreslony WIG i obliczyc ich rentownosc, stopy zwrotu itp..czy ma ktos cos takeigo albo umie takie rzeczy robic  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
korzystal ktos kiedys moze z jakiejs masci na blizny? dwa tygodnie temu sie rozcialem, jest czerwona i gleboka blizna. wiem ze do dermatologa sie najlepiej wybrac ale prosze sie powstrzymac od takich wpisow  jutro cos pani z apteki doradzi, ale moze ktos mial podobny przypadek i cos mu pomoglo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
korzystal ktos kiedys moze z jakiejs masci na blizny? dwa tygodnie temu sie rozcialem, jest czerwona i gleboka blizna. wiem ze do dermatologa sie najlepiej wybrac ale prosze sie powstrzymac od takich wpisow  jutro cos pani z apteki doradzi, ale moze ktos mial podobny przypadek i cos mu pomoglo  Teraz właśnie reklamują jakąś maść w TV, nie wiem jak się nazywa. Może ktoś stąd wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Dziabor
Piszę na notebooka i cały czas utracony i kiedy którzy są poza morzem i nie mam się do wnętrza duszy. Odrzuty worka i zadzwonić do moich przyjaciół, a następnie Mam jeszcze zostać zbadane i próbuje Cię w tych stronach. Jutro wszystko wróci jak zawsze, Handlu ludźmi w mieście. Nie chcę więcej miłości tak. Jak Życzę Wam dobrze odiarti zła, ale Chciałbym tak jak się tu ze mną, nie chcę kochać więcej tak. Mnie, że życie bez ciebie e. Raf: Każdej nocy można wyjść i patrzeć na nich, że od hotelu do morza i I'll zamknąć w pudełku. I telephoned które nie zawsze wiosną ale gdybym mógł amasse może Ci zapomnieć Ciebie. Laura: Potem wakacje, jak mówią. Czytaj historie na swój wiek, oh .. nie .. Nie chcę kochać bardziej. Ja również chce dramatyzować, ale nie joking, Mówię coraz więcej widzę tu ze mną. Nie chcę kochać bardziej. Laura & Raf: Mnie, że życie bez ciebie e. Nie chcę kochać bardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Poszukuję ebooków w języku angielskim. Wszelkiego rodzaju klasyki, horror, sensacja, fantasy.
Kiedyś miałem fajny link do forum z ebookami pol/eng, ale jak każde takie forum, szybko upadło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
chlopaki litosci... chodzi to za mna od kilku godzin i wyjsc nie moze... gdzie jeszcze gra ten aktor ktory gra Manuela w reklamie masła Manuel??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
pytanie do kogos z Warszawy jaka jest najpopularniejsza gazeta typu budowalana nie wiem jakies anonse czy cos chcialbym dac ogloszenie na materialy budowlane ale nie wiem gdzie z gory dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
chlopaki litosci... chodzi to za mna od kilku godzin i wyjsc nie moze... gdzie jeszcze gra ten aktor ktory gra Manuela w reklamie masła Manuel???  To nie ten bolko...? [ filmweb.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
KeeYou jestes wielki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ostatnio złapała mnie straz miejska i wypisali mandat za picie alkoholu, mandatu nie przyjąlem (widzieli jak pije ale wypiłem całosc i wyrzucilem butelke wiec sie wypierałem  .)sprawa pewnie będzie skierowana do sądu grodzkiego i moje pytanie brzmi czy w razie przegranej sprawy poza mandatem zostanie nałozone inne obciązenie np koszta sądowe i ile one wynoszą??? Czy moze w zaistniałej sytuacji powiedziec (gdyz pewno sprawe przegram [ 3 Straznikow]) ze mandatu nie przyjąlem poniewaz jestem bezrobotny a 7 dni to zbyt mało na zebranie takiej kwoty i czy w tej sytuacji zostanie mi nalozony jedynie mandat który bede mogł spłącic w dłuzym terminie (wkoncu jako bezrobotny nie moge naprawiać wykroczen przestępstwem) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
eee dla mnie dziwna sprawa, nie maja dowodu ze faktycznie piles.. w sumie Twoje slowo przeciwko ich 3 pewnie nie bedzie wiele warte, ale z drugiej strony... maja jakis dowod ze byles tego dnia o konkretnej godzinie pod wplywem alkoholu ?:> Kiedys bylem w podobnej sytuacji.. tez juz nie mialem alkoholu (zdazylem wypic aczkolwiek butelka lezala obok mnie:P) ale dwoch kolegow mialo jeszcze troche piwa. Poszlismy na jakas tam ugode ze nie bedzie mandatu pod warunkiem, ze pojdziemy nastepnego dnia na komende jezeli nie sprawa idzie do sadu grodzkiego. Kilka dni pozniej gadalem z kumplem i mowil mi, ze to bylo tylko takie straszenie z tym sadem. Twierdzil, tak jak i jz wyzej napisalem, ze nie maja zadnego dowodu z tamtego dnia na to ze pilem alko - nie zlapali mnie z piwem a tylko z butelka obok i to nie koniecznie maja, nie zrobili tez badania alkomatem zeby przedstawic pozniej jakis dowod. Mowil, ze jakby co to piwo wypilem w domu albo w barze, a pozniej wyszedlem na dwor i wtedy wlasnie mnie zlapali  Nie wiem ile w tym prawdy, na logike trooche jest, ale z polskim prawem to nigdy nic nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Prawda jest taka, że zeznanie strażników jest więcej warte niż nasze. Chyba, że znajdą się niezależni świadkowie. A co do kosztów, to myślę, że powyżej stówki nie dostaniesz (łącznie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Stówki  Tyle to by zapłacił jakby grzecznie przyjął mandat i jeszcze się potargował. Już kiedyś o tym wspominałem. Swego czasu jak leżałem w szpitalu z policjantem to mi opowiadał jak kończą cwaniaczki co nie przyjmują mandatów. Najpierw jeden dostał 200 zł, zaczął pyskować to mu wlepili 500 zł. Po zeznaniach tego policjanta w sądzie grodzkim dostał do zapłacenia razem 1500 zł. I tak jest przy każdej sprawie, gdzie słowo policjanta vs słowo mandatowicza. Cała nadzieja kolegi w tym, że tego nie zgłosili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Teraz jeszcze napisz jak owi strażnicy udowodnią że był spożywany alkohol bo to mnie frapuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|