Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2007
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 135
remis daje Kwidzynowi pewne 4 miejsce (bardzo wazne) a Gdanskowi pewna gre w play off, porazka Gdanska to spadek na 9 pozycje i koniec play off a porazka Kwidzyna to mozliwe 5 miejsce i brak przewagi wlasnego boiska w play off 1 runda

reasumujac X pasuje obu ekipom ale czy beda chcieli na oczach calej polski sie ustawic?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by fart?
Originally Posted by Angelika
właśnie wycofano ten mecz z naziemnych, czy ktoś we czemu?


wszystkich ? sonar ja widze na stronkach mil i toto ze sa ......


w fortunie zniknął dosłownie na moich oczach, zapewne reszta zaraz zrobi to samo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Porażka AZS to wcale nie odpadnięcie z ósemki,z kolei Kwidzyń obojętnie od wyniku gra z Piotrkowem-w grę wchodzi ew. przewaga boiska,ale porażka nie przesądza o 5 pozycji,bo Piotrków musi jeszcze wygrać z Płockiem.Moim zdaniem,AZS wolałby grać z Vive lub Wisłą niż z Olsztynem.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wisla Plock - AZS AWFiS Gdansk


według mnie moża śmiało próbowac Gdańsk +4,5, drużyna młoda i perspektywiczna, w rundzie zasadniczej ograli 2 razy Płock, w 1 rundzie playoff ograli dwurkotnie wyżej notowanych Olsztynian.

Do tego dokładamy Vive i gramy na podwojenie stawki wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
sorki wiecie co z meczem miedzlegnica - azoty pulawy w reczna bo na sportowych faktach nagle live znikl frown

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Miedzi Legnica-AZS AWF Gorzów

60 min sobotniej walki rozstrzygnie o dalszych losach Miedzi Legnica i AZS AWF Gorzów. Kto zagra w barażach o utrzymanie w ekstraklasie?Moim zdaniem legnica.przedewszystkim doswiadczenie po stronie gospodarzy,atut wlasnej hali i slabe wystepy gosci na wyjazdach gdzie w sezenonie nie zdobyli ani jednoego punktu z wygrancyh co jedynie dwa remisy w Puławach oraz Lubinie.widzialem kilka meczow azs i musze przyznac ze osttanio poprawili swoja gre ,ale nie na tyle zeby wygrac na wyjezdzie.duzo bledow w obronie i slabe rzuty z drugiej lini.
kapitan zespolu Gorzowskiego Marek Jagla wypowiada sie w nastepujacy sposob przed meczem " W naszej drużynie widać już wielkie skupienie i świadomość tego, co nas czeka. Oczywiście, że jedziemy walczyć na całego i wygrać, ale taki sam plan mają przeciwnicy. Zwycięży ten, kto w gorącej, głośnej hali zachowa więcej rozwagi i zimnej krwi. Trzy sukcesy i przede wszystkim dobra gra bardzo nas naładowały. Dlatego jestem optymistą.

Gdybyśmy musieli w Legnicy wygrać to takie zadanie, patrząc w przeszłość, określalibyśmy mianem misji niemożliwej, bo przecież AZS AWF w ekstraligowym sezonie nie przywiózł z wyjazdu żadnego sukcesu. Remisy to na szczęście dla gorzowian normalka - taki wynik wyszarpaliśmy w Puławach oraz Lubinie. Powtórzmy to w sobotę na boisku Miedzi! - Wolałbym żebyśmy jednak to wygrali, bo za remisem szedłby ogromny stres i decydujące o wszystkim ułamki sekund - przyznał Jagła. - Mamy swoje pomysły i atuty, a co najważniejsze, jestem pewien, że wszystko rozstrzygnie się na boisku w sportowej walce."

Gospodarze nawołują, aby do hali przy Lotniczej przyszło jak najwięcej kibiców. Pokazują duży szacunek dla AZS AWF - z dotychczasowych trzech pojedynków między tymi drużynami, gorzowianie wygrali dwa. Uważają, że drużyna Gorzowska na koniec sezonu przeszła prawdziwą metamorfozę. Z drugiej strony twierdzą, że to Miedź jest dłużej w elicie i grając z ogromną determinacją to doświadczenie wykorzysta. - My też mamy swoje lata i paru opanowanych graczy po trzydziestce - powiedział kapitan akademików. - Na pewno nie padniemy tam ze strachu. Marzę, aby od początku fajnie ten mecz nam się ułożył. Ważne jednak też, abyśmy przy nawet niekorzystnym wyniku, w tej czy innej minucie, nie stracili zaangażowania i wiary. W sporcie wszystko jest możliwe do ostatniej sekundy.bedzie to spotnanie gdzie nie zabraknie emocji ale moim zdaniem zwyciensko wyjdzie z tej potyczki miedz legnica.kurs na gospodarzy to 1.75 milenium, 1.7 prof. typ:1

kurs:1.7
buk:fortuna

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
[quote=el magico] Miedzi Legnica-AZS AWF Gorzów

60 min sobotniej walki rozstrzygnie o dalszych losach Miedzi Legnica i AZS AWF Gorzów. Kto zagra w barażach o utrzymanie w ekstraklasie?Moim zdaniem legnica.przedewszystkim doswiadczenie po stronie gospodarzy,atut wlasnej hali i slabe wystepy gosci na wyjazdach gdzie w sezenonie nie zdobyli ani jednoego punktu z wygrancyh co jedynie dwa remisy w Puławach oraz Lubinie.widzialem kilka meczow azs i musze przyznac ze osttanio poprawili swoja gre ,ale nie na tyle zeby wygrac na wyjezdzie.duzo bledow w obronie i slabe rzuty z drugiej lini.
kapitan zespolu Gorzowskiego Marek Jagla wypowiada sie w nastepujacy sposob przed meczem " W naszej drużynie widać już wielkie skupienie i świadomość tego, co nas czeka. Oczywiście, że jedziemy walczyć na całego i wygrać, ale taki sam plan mają przeciwnicy. Zwycięży ten, kto w gorącej, głośnej hali zachowa więcej rozwagi i zimnej krwi. Trzy sukcesy i przede wszystkim dobra gra bardzo nas naładowały. Dlatego jestem optymistą.

Gdybyśmy musieli w Legnicy wygrać to takie zadanie, patrząc w przeszłość, określalibyśmy mianem misji niemożliwej, bo przecież AZS AWF w ekstraligowym sezonie nie przywiózł z wyjazdu żadnego sukcesu. Remisy to na szczęście dla gorzowian normalka - taki wynik wyszarpaliśmy w Puławach oraz Lubinie. Powtórzmy to w sobotę na boisku Miedzi! - Wolałbym żebyśmy jednak to wygrali, bo za remisem szedłby ogromny stres i decydujące o wszystkim ułamki sekund - przyznał Jagła. - Mamy swoje pomysły i atuty, a co najważniejsze, jestem pewien, że wszystko rozstrzygnie się na boisku w sportowej walce."

Gospodarze nawołują, aby do hali przy Lotniczej przyszło jak najwięcej kibiców. Pokazują duży szacunek dla AZS AWF - z dotychczasowych trzech pojedynków między tymi drużynami, gorzowianie wygrali dwa. Uważają, że drużyna Gorzowska na koniec sezonu przeszła prawdziwą metamorfozę. Z drugiej strony twierdzą, że to Miedź jest dłużej w elicie i grając z ogromną determinacją to doświadczenie wykorzysta. - My też mamy swoje lata i paru opanowanych graczy po trzydziestce - powiedział kapitan akademików. - Na pewno nie padniemy tam ze strachu. Marzę, aby od początku fajnie ten mecz nam się ułożył. Ważne jednak też, abyśmy przy nawet niekorzystnym wyniku, w tej czy innej minucie, nie stracili zaangażowania i wiary. W sporcie wszystko jest możliwe do ostatniej sekundy.bedzie to spotnanie gdzie nie zabraknie emocji ale moim zdaniem zwyciensko wyjdzie z tej potyczki miedz legnica.kurs na gospodarzy to 1.75 milenium, 1.7 prof. typ:1

wynik:33:23 kasa

kurs:1.7 hura
buk:fortuna

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Na Wisłę u siebie buki proponują kurs 2.15... obawiam się tego (trzeciego) meczu jako kibic Wisły, ale żeby od razu Vive było faworytem? Zresztą linia na over/under też ciekawa - 52,5. Mając w pamięci to, co się zwłaszcza działo w niedzielę przy ostrej walce na parkiecie, wpadły 44 bramki ale dopiero pod koniec drużyny się rozstrzelały. Na swoją drużynę jednak nie postawię, nie chcę zapeszyć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
e tam zapeszać, w ten weekend będzie Mistrz w Płocku a na kursy nie ma co patrzeć w pierwszym meczu było 1,30 na Kielce xD śmiech na sali.. i taka ciekawostka Kielce w ciągu dziewięciu lat wygrały jeden mecz w Płocku smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Kursy są istotne... dla grających wink te 2,15 w bwinie to był całkiem niezły valuebet... spadło potem jak patrzyłem w tygodniu do 1,80 ale na początku z jakiegoś powodu Iskra grająca na wyjeździe była faworytem buków. Nawet po wczorajszym meczu wystawione są na dzisiejszy jakieś 1,75. To moim zdaniem też dużo, biorąc uwagę to, co się działo wczoraj. Przypominam, że Kielce dostały 6 minut kary, Wisła 16 z karnymi bylo podobnie. Sędziowie nam nie sprzyjali, nie wszedł Pronin... no ale każdy może ocenić i jeszcze przez jakieś 3 godziny z małym hakiem coś zagrać.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
dzisiaj to akurat wystawione kursy są ok bo to ostatnia szansa dla Kielc i wczorajsza duża wygrana nie powinna na nie rzutować przy dwóch tak wyrównanych drużynach.. ja dalej twierdze że dzisiaj będziemy mieli Mistrza, jedynie jakaś katastrofa mogłaby coś zmienić.. Co do sędziowania wczoraj w pewnym momencie sędziowie zaczęli pomagać Iskrze ale całe szczęście nie wykorzystali tego.. Znowu Wenta się skompromitował mówiąc coś o karach dla Kielc gdzie tak jak mówisz było 16-6 w karach ale to normalne bo to zwykły cham nie potrafiący przegrywać i tyle..

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
No i dostaliśmy, ale tak naprawdę to kwestia tego, że odjechali nam i nie mieliśmy siły ich gonić. Za starzy już zawodnicy grają u nas. Ale wystarczyło, żeby Kielce nie rzuciły na 12:11 w ostatniej akcji pierwszej połowy, już by mogło być inaczej. Nie wiem, czy oprócz kibiców z Kielc ktoś grał na gości... kurs 2 to trochę mało jak na finał play off. Na Wisłę teraz pewnie z 4 będzie o ile nie wyższy a szanse mamy takie same na wygraną, jak przed pierwszym meczem. Fizycznie się zregenerujemy, mam nadzieję, że w głowach będzie ok... jeśli kurs na gości będzie około 3-4 to środowe spotkanie będzie klasycznym no-betem. Chociaż nad underem można się zastanowić. Albo walka do końca albo niestety odjazd Vive:( w obu przypadkach bramek nie za wiele.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Iskra Kielce v Petrochemia Płock (5m., 2-2)


Petrochemia +3,5 gola za 1.75 -> zacięty mecz będzie wg mnie, tutaj o zwycięstwie Iskry Kielce zdecyduje bramka, może dwie

U/O 51,5 goli -> underrrr po 1.85, ostatni mecz, pachnie underem na kilometr.

Dokładny wynik: 25-23

Petrochemia zdobędzie jako pierwsza 10 goli po 2.55 -> value, póki co lepsze starty miała Petra, po takim kursie należy zagrać



Zobaczymy czy totołomy i inne ziemniaki (milenium i profesjonal) dadzą w ofercie coś więcej niż 1X2, może ktoś wrzuci coś więcej niż 51,5 smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
Panowie jak sie jutro zapatrujecie na "mecz gwiazd" ? Osobiscie podoba mi sie dobry kurs na Północ, nie jestem jakims specem od pilki recznej ale patrzac na sklady wydaje mi sie ze ciut lepsza mimo wszystko ekipa z północy. Dodatkowo licze na mobilizacje zawodnikow Wisły Płock po przegranym finale.

Skład drużyn na mecz gwiazd Północ - Południe piłkarzy ręcznych:

Składy zespołów:
Północ - Trener Edward Strząbała
Bramka: Marcin Wichary (Wisła Płock), Adam Wolański (Traveland-Społem Olsztyn)
Lewe skrzydło: Marcin Malewski (Traveland), Marcin Pilch (AZS AWFiS Gdańsk)
Lewe rozegranie: Michał Zołoteńko (Wisła), Rafał Kuptel (Wisła)
Koło: Mateusz Jankowski (Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.), Marek Boneczko (Traveland)
Środek rozegrania: Ivan Pronin (Wisła), Michał Waszkiewicz (MMTS Kwidzyn)
Prawe rozegranie: Sebastian Rumniak (Wisła), Piotr Frelek (Traveland)
Prawe skrzydło: Tomasz Paluch (Wisła), Arkadiusz Miszka (Focus)

Południe - Trener Bogdan Wenta
Bramka: Adam Malcher (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Pawlak (SPR BRW Stal Mielec)
Lewe skrzydło: Mateusz Jachlewski (Vive), Bartłomiej Tomczak (Zagłębie)
Lewe rozegranie: Paweł Podsiadło (Vive), Łukasz Stodtko (Chrobry)
Koło: Daniel Żółtak (Vive), Piotr Będzikowski (Feflex Miedź-96 Legnica)
Środek rozegrania: Adrian Anuszewski (Zagłębie), Mikołaj Szymyślik (Chrobry Głogów)
Prawe rozegranie: Maciej Ścigaj (Miedź), Paweł Adamczak (Zagłębie)
Prawe skrzydło: Patryk Kuchczyński (Vive), Łukasz Janyst (Stal)

Szanse 50%-50% tak więc PÓŁNOC za 3.00 (Bwin) boks

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1