|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wojtek: [b]Ja tez z Krakowa panowie
Ja też,ale zbieg okolicznosci :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeszcze jeden zbieg okoliczności: CETI, prowider internetowy, u którego na serwerze mieści się nasz serwis, też jest z Krakowa ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
A ja mieszkam na Slasku ale naleze do klubu z Krakowa (Wawel Krakow) ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88 |
Skoro temat zrobił się o Krakowie to ja też coś o nim powiem. Z Krakowa nie jestem ale w nim byłem tydzień, hehe. Fajne miasto, tylko na Wawelu straszne przeciągi są, no i blisko jest kopalnia soli też fajna, no i jeszcze jaskinia Łokietka z białymu skałami. Jak ktoś nie wie gdzie się wybrać na wakacje niech wali prosto do Krakowa. POLECAM !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Gdzie mozna znalezc wyniki hokeja czeskiego, rosyjskiego, finskiego, szwedzkiego, polskiego? Najbardziej zalezy mi na szwedzkim i czeskim. Najlepiej strony LIVE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Mam pytanie moze glupie ale niemoge sobie dac rady. Jak sie daje usmieszki obok meczu gdy bede chial umiescic usmieszek obok nazwy meczu by wskazywal czy mecz jest trafiony czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Dlaczego glupie? Ja tez na poczatku nie wiedzialem. Gdy wejdziesz do edycji posta, po lewej stronie ramki edycyjnej jest link Usmiechy. Kliknij i przejdziesz do strony z oznaczeniami usmiechow. np. chcac dac mecz wygrany trzeba wpisac " ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) ", a przegrany " ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif) ". Oczywiscie bez znakow cudzyslowia. To tyle. Nie moge znalezc na tej stronie, ktora mi wskazales czeskiego hokeja. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Nie ma dzis czeskiego hokeja dlatego tez go nieznalazles ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) [This message has been edited by Wojtek (edited 27-01-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88 |
Czy są bukmacherzy którzy obstawiają live NBA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W trakcie sezony wątpie, ale jeśli chodzi o finał play-off to BlueSq może mieć obstawianie na żywo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Jak się gra na zachodzie i tam nie ma X na NBA, to czy jak się postawi na 1 lub 2 a będzie remis to stawka jest zwracana ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tam jest brana pod uwagę dogrywka (bądź dogrywki). Ponieważ zawsze jest zwycięzca nigdy nie będzie "prawdziwego" remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Za granicą nie płaci się podatku. Czy firmy zagraniczna płacą za nas podatek, czy są zwolnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zależy od tego gdzie się mieszczą. Jeśli na Gibraltarze, to płacą mały podatek obrotowy. Na ogól nas to nie dotyczy. W Anglii podatek jest chyba 7% czy 9%, ale wiele firm pokrywa część podatku za nas i w efekcie płacimy 2.5% albo mniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94 |
Panowie, ile dni trwa przelew pieniędzy z krajowego konta na rachunek firmy bukmacherskiej (np.agielskiej,austriackiej) ? [ chodzi o kartę kredytową ]
Z zagranicy do Polski (z tego co wiem) przelew idzie od 5-ciu dni wzwyż ; czy z Polski do buka idzie tyle samo czasu czy też krócej ?
pozdrawiam koku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Czy jak u Hilla dałem zakład na drużynę np. Chicago z handicapem -3 a ona wygrała właśnie dokładnie 3 punktami to kasa mi zostanie zwrócona czy nie?
[This message has been edited by Salival (edited 26-02-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lepiej nie mylić pojęcia "przelew" z kartą kredytową. Wpłata kartą kredytową jest autoryzowana natychmiast. Po kilku dniach pieniądze powinne zejść z rachunku.
Przelew bankowy (niezależnie od tego, w którą stronę) powinien iść 2-5 dni.
Salival, Jeśli handicap był -3 i nie było osobnej opcji na remis to stawka będzie zwrócona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|