Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#31523 23/01/2001 11:11
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Ja tez z Krakowa panowie

Bonus: Unibet
#31524 23/01/2001 19:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wojtek:
[b]Ja tez z Krakowa panowie

Ja też,ale zbieg okolicznosci :-)

#31525 23/01/2001 22:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeszcze jeden zbieg okoliczności: CETI, prowider internetowy, u którego na serwerze mieści się nasz serwis, też jest z Krakowa [Linked Image]

#31526 24/01/2001 02:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
KKAKÓW RULEZ!!!

#31527 24/01/2001 02:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
A ja mieszkam na Slasku ale naleze do klubu z Krakowa (Wawel Krakow) [Linked Image]

#31528 24/01/2001 03:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
Skoro temat zrobił się o Krakowie to ja też coś o nim powiem. Z Krakowa nie jestem ale w nim byłem tydzień, hehe. Fajne miasto, tylko na Wawelu straszne przeciągi są, no i blisko jest kopalnia soli też fajna, no i jeszcze jaskinia Łokietka z białymu skałami. Jak ktoś nie wie gdzie się wybrać na wakacje niech wali prosto do Krakowa. POLECAM !!!!!!!!

#31529 27/01/2001 07:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Gdzie mozna znalezc wyniki hokeja czeskiego, rosyjskiego, finskiego, szwedzkiego, polskiego? Najbardziej zalezy mi na szwedzkim i czeskim. Najlepiej strony LIVE.

#31530 27/01/2001 15:33
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Mam pytanie moze glupie ale niemoge sobie dac rady. Jak sie daje usmieszki obok meczu gdy bede chial umiescic usmieszek obok nazwy meczu by wskazywal czy mecz jest trafiony czy nie?

#31531 27/01/2001 20:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Dlaczego glupie? Ja tez na poczatku nie wiedzialem. Gdy wejdziesz do edycji posta, po lewej stronie ramki edycyjnej jest link Usmiechy. Kliknij i przejdziesz do strony z oznaczeniami usmiechow. np. chcac dac mecz wygrany trzeba wpisac " [Linked Image]", a przegrany " [Linked Image]". Oczywiscie bez znakow cudzyslowia.
To tyle.

Nie moge znalezc na tej stronie, ktora mi wskazales czeskiego hokeja. [Linked Image]

#31532 27/01/2001 20:53
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Nie ma dzis czeskiego hokeja dlatego tez go nieznalazles [Linked Image]


[This message has been edited by Wojtek (edited 27-01-2001).]

#31533 30/01/2001 06:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
Czy są bukmacherzy którzy obstawiają live NBA ?

#31534 30/01/2001 09:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W trakcie sezony wątpie, ale jeśli chodzi o finał play-off to BlueSq może mieć obstawianie na żywo.

#31535 03/02/2001 15:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jak się gra na zachodzie i tam nie ma X na NBA, to czy jak się postawi na 1 lub 2 a będzie remis to stawka jest zwracana ?

#31536 03/02/2001 21:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tam jest brana pod uwagę dogrywka (bądź dogrywki). Ponieważ zawsze jest zwycięzca nigdy nie będzie "prawdziwego" remisu.

#31537 15/02/2001 06:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Za granicą nie płaci się podatku.
Czy firmy zagraniczna płacą za nas podatek, czy są zwolnione.

#31538 15/02/2001 06:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zależy od tego gdzie się mieszczą. Jeśli na Gibraltarze, to płacą mały podatek obrotowy. Na ogól nas to nie dotyczy. W Anglii podatek jest chyba 7% czy 9%, ale wiele firm pokrywa część podatku za nas i w efekcie płacimy 2.5% albo mniej.

#31539 26/02/2001 05:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94
Panowie, ile dni trwa przelew pieniędzy z krajowego konta na rachunek firmy bukmacherskiej (np.agielskiej,austriackiej)
? [ chodzi o kartę kredytową ]

Z zagranicy do Polski (z tego co wiem) przelew idzie od 5-ciu dni wzwyż ; czy z Polski do buka idzie tyle samo czasu czy też krócej ?

pozdrawiam
koku

#31540 26/02/2001 06:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Czy jak u Hilla dałem zakład na drużynę np. Chicago z handicapem -3 a ona wygrała właśnie dokładnie 3 punktami to kasa mi zostanie zwrócona czy nie?

[This message has been edited by Salival (edited 26-02-2001).]

#31541 26/02/2001 07:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Lepiej nie mylić pojęcia "przelew" z kartą kredytową. Wpłata kartą kredytową jest autoryzowana natychmiast. Po kilku dniach pieniądze powinne zejść z rachunku.

Przelew bankowy (niezależnie od tego, w którą stronę) powinien iść 2-5 dni.

Salival, Jeśli handicap był -3 i nie było osobnej opcji na remis to stawka będzie zwrócona.

#31542 26/06/2001 22:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wyciągięcie

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1