|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
kolejność wg dat powstania dzieła #1 BAZA LUDZI UMARŁYCH #2 ZEZOWATE SZCZĘŚCIE #3 O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC #4 RĘKOPIS ZNALEZIONY W SARAGOSSIE #5 FARAON #6 PAN WOŁODYJOWSKI #7 REJS #8 CHŁOPI (serial tv) #9 WNIEBOWZIĘCI #10 POTOP #11 ZIEMIA OBIECANA #12 ZAKLĘTE REWIRY #13 BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ #14 AMATOR #15 KONOPIELKA #16 VABANK #17 PRZESŁUCHANIE #18 WIELKI SZU #19 ALTERNATYWY4(SERIAL TV) #20 SEKSMISJA #21 PIŁKARSKI POKER #22 KRÓTKI FILM O ZABIJANIU #23 300 MIL DO NIEBA #24 KROLL #25 PSY #26 ZAWRÓCONY #27 TATO #28 DŁUG #29 PORANEK KOJOTA #30 VINCI #31 KOMORNIK #32 SKAZANY NA BLUESA #33 MIŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
godne uwagi ;D
najwięcej razy z tego oglądałem chyba "Misia" z 12 razy ;D
brakuje tu Hydrozagadki ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
forty trzeci film trwa do dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
forty trzeci film trwa do dzisiaj takiego własnie komentarz się spodziewałem godne uwagi ;D
najwięcej razy z tego oglądałem chyba "Misia" z 12 razy ;D
brakuje tu Hydrozagadki ;D jasne,umknął mi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota  jakoś mi nie "praży" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota  jakoś mi nie "praży"  Miś mi umknął przy wpisywaniu,spojrzałem -nie ma -to dodałem i dlatego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Matka Królów - kto nie widział, szczerze polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Hm, trochę mało Kieślowskiego zapodaliście, mój ulubiony z lat 90. to chyba "Trzy kolory: Biały".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
byłem wczoraj na premierze "Wojny polsko-ruskiej" film bardzo fajny ;D zajebista rola Borysa (umie grać twarzą, mimiką)...
fajne ujęcia, przejścia, wstawki, tworzy to nowy klimat w polskim filmie...
nie spodoba się pewnie wszystkim, jest dość ostry język, ale on daje smaczku filmowi (przynajmniej nie gadają jak w Klanie)...
polecam ludziom (młodym) którzy podobnie jak ja nie lubią polskich gniotów typu Kochaj mnie i tańcz, czy jakieś inne romantyczne gó... dla pustaków... Nie ma innego polskiego filmu by mieć go do czegoś przyrównać... i to jest fajne... polecam ;D
ps: podzielcie się swoimi wrażeniami z filmu (to prośba do ludzi, którzy też widzieli film) ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie wykluczam, że film jest dobry, ale... plakat mnie załamał. Kopia plakatu filmu zagranicznego. Szkoda, że się dystrybutor nie zdecydował na coś oryginalnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota  jakoś mi nie "praży"  Wiesz T-Error, nie każdy urodził się w czasach Noego..., nie każdemu dane było widzieć Matkę Królów  A tak poważnie to kiedyś go chyba widziałem ale koniecznie muszę się upewnić i obejrzeć raz jeszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota  jakoś mi nie "praży"  Wiesz T-Error, nie każdy urodził się w czasach Noego..., nie każdemu dane było widzieć Matkę Królów  A tak poważnie to kiedyś go chyba widziałem ale koniecznie muszę się upewnić i obejrzeć raz jeszcze. Musisz,super film(z nieznanych mi powodów nie ma go na mojej liście)naprawdę przyłączam się do Miszy(bez tego SB najlepiej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
"Wodzirej", "Rozmowy przy wycinaniu lasu" i oczywiscie "Żółty szalik"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
wczoraj na Kulturze widziałem bardzo dobry film....
Grający z talerza - Jana Jakuba Kolskiego
czyli opowieść o magicznej wsi... świetny Pieczka, pełno symboliki, tytyłowy grający z talerza (wioskowy muzyk który ze wzorków z talerza czytał jak z nut), chodząca śmierć która chciała by jej serce skruszało, karlica która pod wpływem miłości zaczyna rosnąć, i człowiek z dwiema twarzami żyjący w studni;D, cyrk...
film naprawdę dobry ;D polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
A ja polecam mało znany, raczej niskobudzetowy, ale zajebisty polski film, "Manna" Strasznie dziwny ale moim zdaniem ekstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
zdecydowanie najlepszym filmem na wieki wieków pozostanie dla mnie(i pewnie nie tylko dla mnie) "Rękopis znaleziony w Saragossie". Amen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Najlepszym polskim filmem jaki widzialem do tej pory jest 'Przypadek' Kieslowskiego - polecam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|