Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
kolejność wg dat powstania dzieła

#1 BAZA LUDZI UMARŁYCH
#2 ZEZOWATE SZCZĘŚCIE
#3 O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC grin
#4 RĘKOPIS ZNALEZIONY W SARAGOSSIE
#5 FARAON
#6 PAN WOŁODYJOWSKI
#7 REJS
#8 CHŁOPI (serial tv)
#9 WNIEBOWZIĘCI
#10 POTOP
#11 ZIEMIA OBIECANA
#12 ZAKLĘTE REWIRY
#13 BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ
#14 AMATOR
#15 KONOPIELKA
#16 VABANK
#17 PRZESŁUCHANIE
#18 WIELKI SZU
#19 ALTERNATYWY4(SERIAL TV)
#20 SEKSMISJA
#21 PIŁKARSKI POKER
#22 KRÓTKI FILM O ZABIJANIU
#23 300 MIL DO NIEBA
#24 KROLL
#25 PSY
#26 ZAWRÓCONY
#27 TATO
#28 DŁUG
#29 PORANEK KOJOTA
#30 VINCI
#31 KOMORNIK
#32 SKAZANY NA BLUESA
#33 MIŚ

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
godne uwagi ;D

najwięcej razy z tego oglądałem chyba "Misia" z 12 razy ;D

brakuje tu Hydrozagadki ;D

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
forty trzeci film trwa do dzisiaj

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Noob
forty trzeci film trwa do dzisiaj

takiego własnie komentarz się spodziewałem piwo

Originally Posted by Sebastijan
godne uwagi ;D

najwięcej razy z tego oglądałem chyba "Misia" z 12 razy ;D

brakuje tu Hydrozagadki ;D

jasne,umknął mi

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota laugh jakoś mi nie "praży" wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by [T
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota laugh jakoś mi nie "praży" wink

Miś mi umknął przy wpisywaniu,spojrzałem -nie ma -to dodałem i dlatego

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Matka Królów - kto nie widział, szczerze polecam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Hm, trochę mało Kieślowskiego zapodaliście, mój ulubiony z lat 90. to chyba "Trzy kolory: Biały".

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
byłem wczoraj na premierze "Wojny polsko-ruskiej" film bardzo fajny ;D zajebista rola Borysa (umie grać twarzą, mimiką)...

fajne ujęcia, przejścia, wstawki, tworzy to nowy klimat w polskim filmie...

nie spodoba się pewnie wszystkim, jest dość ostry język, ale on daje smaczku filmowi (przynajmniej nie gadają jak w Klanie)...

polecam ludziom (młodym) którzy podobnie jak ja nie lubią polskich gniotów typu Kochaj mnie i tańcz, czy jakieś inne romantyczne gó... dla pustaków... Nie ma innego polskiego filmu by mieć go do czegoś przyrównać... i to jest fajne... polecam ;D

ps: podzielcie się swoimi wrażeniami z filmu (to prośba do ludzi, którzy też widzieli film) ;D

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie wykluczam, że film jest dobry, ale... plakat mnie załamał. Kopia plakatu filmu zagranicznego. Szkoda, że się dystrybutor nie zdecydował na coś oryginalnego.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by [T
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota laugh jakoś mi nie "praży" wink

Wiesz T-Error, nie każdy urodził się w czasach Noego..., nie każdemu dane było widzieć Matkę Królów wink

A tak poważnie to kiedyś go chyba widziałem ale koniecznie muszę się upewnić i obejrzeć raz jeszcze.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Misza_SB
Originally Posted by [T
-error]Odnosząc się do pierwszego zdania, Miś na ostatniej pozycji przed np. Porankiem Kojota laugh jakoś mi nie "praży" wink

Wiesz T-Error, nie każdy urodził się w czasach Noego..., nie każdemu dane było widzieć Matkę Królów wink

A tak poważnie to kiedyś go chyba widziałem ale koniecznie muszę się upewnić i obejrzeć raz jeszcze.

Musisz,super film(z nieznanych mi powodów nie ma go na mojej liście)naprawdę przyłączam się do Miszy(bez tego SB najlepiej)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
"Wodzirej", "Rozmowy przy wycinaniu lasu" i oczywiscie "Żółty szalik"

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
wczoraj na Kulturze widziałem bardzo dobry film....

Grający z talerza - Jana Jakuba Kolskiego

czyli opowieść o magicznej wsi... świetny Pieczka, pełno symboliki, tytyłowy grający z talerza (wioskowy muzyk który ze wzorków z talerza czytał jak z nut), chodząca śmierć która chciała by jej serce skruszało, karlica która pod wpływem miłości zaczyna rosnąć, i człowiek z dwiema twarzami żyjący w studni;D, cyrk...

film naprawdę dobry ;D polecam

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
A ja polecam mało znany, raczej niskobudzetowy, ale zajebisty polski film, "Manna" Strasznie dziwny ale moim zdaniem ekstra tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
zdecydowanie najlepszym filmem na wieki wieków pozostanie dla mnie(i pewnie nie tylko dla mnie)
"Rękopis znaleziony w Saragossie". Amen.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Najlepszym polskim filmem jaki widzialem do tej pory jest 'Przypadek' Kieslowskiego - polecam.

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1