Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ooo dzięki to z pałami idealne laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
potrzebuje Waszej pomocy smile mianowicie...jutro mam deadtime z mechaniki prosiłbym o trzymacie kciuków (środa 9:00) smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
będę z Tobą tongue
pewnie we śnie, ale będę trzymać kciuki tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
John o 9:00 będe cieżko pracował ale kciuki potrzymam wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
John na mnie też możesz liczyć wink
Rozumiem Cię doskonale - mój deadline z mechany też się zbliża wielkimi krokami, a swoją wiedzę z tej dziedziny oceniam wyjątkowo nisko smirk ale również będę walczył boks

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Czy ktos tutaj mial stycznosci z zarowkami led (80 diod, kat swiecenia powiedzmy ok 100*). jak to sie sprawdza w poemieszczeniach ? Niby taka zaroweczka odpowiada 50W..
Musze walnac takie na sufit, halogeny mi srednio odpowiadaja, led sa troche drogie(taka jak ta w/w to koszt ok 40zl).

ps. myslicei ze powinienem zalozyc oddzielny temat 'Remont pokoju'? laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
lelu błądzisz...

dałbyś zarobić fachowcom grin

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ma ktos napisy do Anioly i demony do wersji TS - Lynks ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
heheh laugh Nie no z oswietleniem mam najwiekszy problem.. chodzi o to, ze nie mgoe zrobic sobie halogenow bo nie moge az tak nisko opuscic sufitu. Nie bardzo wiem jak sprawuja sie LEDy. Na ich temat to wiem tyle, ze do normalnych zarowek brakuje im eszcze troche.
Niby sa takie drozsze (nawet za 100zl jest zarowka jedna) sa tez takie tansze jak wczesniej wspomnialem -40zl.
Glupio wydac 200zl na zarowki jesli okaza sie zle ;]

Ogolnie rzecz biorac jestem zmieszany i rozerwany cala sytuacja ;]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Potrzebuje pomocy. Mam kasę na mb - 500 zł. Potrzebuję tych pieniędzy na szybcika. Niestety nie mam weryfikacji konta na mb. Wysłałem prośbę o list weryfikacyjny ale dojdzie dopiero za kilka dni ... Potrzebuję pomocy tzn ja wyślę 500 zl na twoje konto na mb, a Ty przelejesz pieniądze do mnie na konto bankowe. Wystawię aukcję na allegro, żeby nie było przekrętów. Kontakt gg: 7652825

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
Ogolnie rzecz biorac jestem zmieszany i rozerwany cala sytuacja ;]

To ja Ci poradzę, żebyś nie ciął po kosztach. Zrób tak, jak sobie wymarzyłeś, bo będzie Cię to męczyć przez kilka następnych lat wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Witam
Mam problem chce kupic dobrego laptopa ale jestem laikiem w tym temacie ,mam mozliwosc kupic go w USA i moje pytanie i zarazem prosba mozecie mi cos doradzic jakis model,firme lub cokolwiek na ebayu znalzlem cos takiego:

http://cgi.ebay.com/NEW-HP-HDX18T-HDX-18T-NOTEBOOK-Core-2-Duo-LAPTOP-New-PC_W0QQitemZ200345205238QQcmdZViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item2ea58139f6&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1240%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1308%7C301%3A1%7C293%3A4%7C294%3A50

moze ktos cos o tym sprzecie powiedziec lub zaproponowac jakis inny model.
Przedzial cenowy to mysle do 1200-1300$ potrzebuje lapa do projektowania 3d oraz wizek z racji tego ze jestem architektem.Pozdrawiam i czekam na opinie i jakies dobre rady.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Witam.
Mam internet w UPC.Czy istnieje mozliwosc zablokowania jakies strony www na moja prosbe?
Thx.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
Witam, jest tu ktoś dobry z języka angielskiego?
Potrzebuje przetłumaczyć tytuł pracy magisterskiej:

"Analiza przebiegu procesu kredytowania działalności gospodarczej w bankach spółdzielczych."

Czy wie ktoś jak poprawnie może być to przetłumaczone?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Witam.
Poleci ktos jakis dobry telefon kom. w cenie między 300 a 500 PLN? Zastanawialem sie nad N70 i nad SAMSUNG D900i. Moze ktos poleci jeszcze jakies inne modele?

Pozdr.


Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Ma ktoś może konto na rapidshare którego nie używa i mógłby podarować na jeden dzień grin ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Szukam osoby ktora moze wykonac rysunki techniczne oczywiscie za $. smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ja mogę wykonywać, grunt to za ile, jaki format i co dokładnie ma to być smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Oj gnacik, gnacik wink nie tak dawno jeszcze pamiętam, że szukałeś jakiegoś kursu do AutoCADa a teraz chcesz już pomagać koledze za dopłatą... oj nieładnie wink No chyba że kolega chce żeby mu narysować jakiś większy zespół z podziałem na podzespoły i detale tego się już nie podejmuje.

@Bartheezz
Jeśli to coś prostego(tj. mało pracochłonnego) to mogę Ci narysować w przyszłym tygodniu, bo na weekendzie będę niestety mocno zajęty. Ja ostatnimi czasy działam na Bricscadzie i starym Autocadzie, ale jak trzeba będzie to i przypomnę sobie coś z Solida wszystko pod warunkiem, ze nie masz tego dużo, bo mój czas jest mocno ograniczony...

Teraz moja prośba
W najbliższym czasie będę musiał się nauczyć PRO/Engineera, nie miałem z nim wczesnej do czynienia, wiec przydałby sie jakiś kurs dla początkujących może ktoś posiada bądź wie gdzie mogę sobie coś przydatnego znaleźć?
I pytanko numer dwa. Poszukuje jakiegoś leksykonu/encyklopedii roślin, znalazłem jedna na chomikuj.pl ale potrzebuje czegoś większego, może ktoś coś takiego gdzieś widział, posiada?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Panowie lubi ktoś z Was bawić się Photo Shopem bądź innym tego typu programem?

Mam zdjęcie tylnej części koszulki Interu Mediolan, chciałbym aby z tyłu był mój nick i numer 4 napisany takimi złotymi literkami jak jest na oryginalnej.

Z góry dziękuje za liczne odpowiedzi wink

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1