|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ooo dzięki to z pałami idealne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
potrzebuje Waszej pomocy  mianowicie...jutro mam deadtime z mechaniki prosiłbym o trzymacie kciuków (środa 9:00) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
będę z Tobą  pewnie we śnie, ale będę trzymać kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
John o 9:00 będe cieżko pracował ale kciuki potrzymam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
John na mnie też możesz liczyć Rozumiem Cię doskonale - mój deadline z mechany też się zbliża wielkimi krokami, a swoją wiedzę z tej dziedziny oceniam wyjątkowo nisko  ale również będę walczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy ktos tutaj mial stycznosci z zarowkami led (80 diod, kat swiecenia powiedzmy ok 100*). jak to sie sprawdza w poemieszczeniach ? Niby taka zaroweczka odpowiada 50W.. Musze walnac takie na sufit, halogeny mi srednio odpowiadaja, led sa troche drogie(taka jak ta w/w to koszt ok 40zl). ps. myslicei ze powinienem zalozyc oddzielny temat 'Remont pokoju'? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
lelu błądzisz... dałbyś zarobić fachowcom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ma ktos napisy do Anioly i demony do wersji TS - Lynks ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
heheh  Nie no z oswietleniem mam najwiekszy problem.. chodzi o to, ze nie mgoe zrobic sobie halogenow bo nie moge az tak nisko opuscic sufitu. Nie bardzo wiem jak sprawuja sie LEDy. Na ich temat to wiem tyle, ze do normalnych zarowek brakuje im eszcze troche. Niby sa takie drozsze (nawet za 100zl jest zarowka jedna) sa tez takie tansze jak wczesniej wspomnialem -40zl. Glupio wydac 200zl na zarowki jesli okaza sie zle ;] Ogolnie rzecz biorac jestem zmieszany i rozerwany cala sytuacja ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Potrzebuje pomocy. Mam kasę na mb - 500 zł. Potrzebuję tych pieniędzy na szybcika. Niestety nie mam weryfikacji konta na mb. Wysłałem prośbę o list weryfikacyjny ale dojdzie dopiero za kilka dni ... Potrzebuję pomocy tzn ja wyślę 500 zl na twoje konto na mb, a Ty przelejesz pieniądze do mnie na konto bankowe. Wystawię aukcję na allegro, żeby nie było przekrętów. Kontakt gg: 7652825
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ogolnie rzecz biorac jestem zmieszany i rozerwany cala sytuacja ;] To ja Ci poradzę, żebyś nie ciął po kosztach. Zrób tak, jak sobie wymarzyłeś, bo będzie Cię to męczyć przez kilka następnych lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Witam Mam problem chce kupic dobrego laptopa ale jestem laikiem w tym temacie ,mam mozliwosc kupic go w USA i moje pytanie i zarazem prosba mozecie mi cos doradzic jakis model,firme lub cokolwiek na ebayu znalzlem cos takiego:
http://cgi.ebay.com/NEW-HP-HDX18T-HDX-18T-NOTEBOOK-Core-2-Duo-LAPTOP-New-PC_W0QQitemZ200345205238QQcmdZViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item2ea58139f6&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1240%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1308%7C301%3A1%7C293%3A4%7C294%3A50
moze ktos cos o tym sprzecie powiedziec lub zaproponowac jakis inny model. Przedzial cenowy to mysle do 1200-1300$ potrzebuje lapa do projektowania 3d oraz wizek z racji tego ze jestem architektem.Pozdrawiam i czekam na opinie i jakies dobre rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Witam. Mam internet w UPC.Czy istnieje mozliwosc zablokowania jakies strony www na moja prosbe? Thx.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751 |
Witam, jest tu ktoś dobry z języka angielskiego? Potrzebuje przetłumaczyć tytuł pracy magisterskiej:
"Analiza przebiegu procesu kredytowania działalności gospodarczej w bankach spółdzielczych."
Czy wie ktoś jak poprawnie może być to przetłumaczone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
Witam. Poleci ktos jakis dobry telefon kom. w cenie między 300 a 500 PLN? Zastanawialem sie nad N70 i nad SAMSUNG D900i. Moze ktos poleci jeszcze jakies inne modele?
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Ma ktoś może konto na rapidshare którego nie używa i mógłby podarować na jeden dzień  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Szukam osoby ktora moze wykonac rysunki techniczne oczywiscie za $. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ja mogę wykonywać, grunt to za ile, jaki format i co dokładnie ma to być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Oj gnacik, gnacik  nie tak dawno jeszcze pamiętam, że szukałeś jakiegoś kursu do AutoCADa a teraz chcesz już pomagać koledze za dopłatą... oj nieładnie  No chyba że kolega chce żeby mu narysować jakiś większy zespół z podziałem na podzespoły i detale tego się już nie podejmuje. @BartheezzJeśli to coś prostego(tj. mało pracochłonnego) to mogę Ci narysować w przyszłym tygodniu, bo na weekendzie będę niestety mocno zajęty. Ja ostatnimi czasy działam na Bricscadzie i starym Autocadzie, ale jak trzeba będzie to i przypomnę sobie coś z Solida wszystko pod warunkiem, ze nie masz tego dużo, bo mój czas jest mocno ograniczony... Teraz moja prośba W najbliższym czasie będę musiał się nauczyć PRO/Engineera, nie miałem z nim wczesnej do czynienia, wiec przydałby sie jakiś kurs dla początkujących może ktoś posiada bądź wie gdzie mogę sobie coś przydatnego znaleźć? I pytanko numer dwa. Poszukuje jakiegoś leksykonu/encyklopedii roślin, znalazłem jedna na chomikuj.pl ale potrzebuje czegoś większego, może ktoś coś takiego gdzieś widział, posiada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Panowie lubi ktoś z Was bawić się Photo Shopem bądź innym tego typu programem? Mam zdjęcie tylnej części koszulki Interu Mediolan, chciałbym aby z tyłu był mój nick i numer 4 napisany takimi złotymi literkami jak jest na oryginalnej. Z góry dziękuje za liczne odpowiedzi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|