Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Widzę że znów kilka ciekawych postów pojawiło się w temacie. smile

Za jakąś godzinkę będę w wypożyczalni aby poczytać regulamin.
Więc tak ok. 16-17 dam znać co i jak. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Może jakąś kasete pożyczysz jak Ci wpadnie w oko wink a tak poważnie to życze pozytywnego załatwienia sprawy smile

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by termii
A tak w ogole.. czemu nie oddales tych kaset?. Ksiazke mozna wypozyczyc, nie raz grube dlugo sie czyta, mozna zapomniec, ale kaseta.. oglada sie film i sie oddaje wink

bo pojawily sie na nich białe plamy i mu było wstyd:P

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a ja powtorze pytanie bo to tez istotne. Jakies wypozyczalnie maja w ogole jeszcze KASETY? bo jak by Ci liczyli do teraz za to ze by wypozaczali kasety a ich nie maja to juz w ogole laugh bvhs zlikwidowala dobre 2 lata temu wiec jestem ciekaw jak w innych

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by Adammm
a ja powtorze pytanie bo to tez istotne. Jakies wypozyczalnie maja w ogole jeszcze KASETY? bo jak by Ci liczyli do teraz za to ze by wypozaczali kasety a ich nie maja to juz w ogole laugh bvhs zlikwidowala dobre 2 lata temu wiec jestem ciekaw jak w innych

bywaja takie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
stary, ale spójrzmy z innej strony. wypożyczając od nich 3 kasety zawarłeś z nimi pewnego rodzaju umowę. cóż... kaset nie oddałeś. oczywiście suma, którą Ci naliczyli jest delikatnie mówiąc chora, ale no jakby nie patrzeć podjebałeś 3 kasety stary. logicznie rzecz biorąc jakaś kara musi być, bo w takim przypadku to niedługo nieoddając kaset/płyt DVD przez x czasu każdy może poczuć się bezkarnie.

swoją drogą Jose, na pornhub.com masz tyle dobrego materiału, a Ty się w jakieś VHS bawisz jeszcze wink *

---

* to jest oczywiście żarcik, a ja życzę pomyślnego załatwienia sprawy piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
W każdym mieście ( w urzędzie miasta ) jest Rzecznik Konsumentów u którego za free dostaniesz porade itp

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Jos zalamales sie m regulaminem ze od wczoraj nie dajesz znaku zycia? wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pozwolili mu niepłacić kary, jeśli przewinie wszystkie kasety w wypożyczalni ^^ , więc jeszcze kilka tygodni go nie zobaczymy smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Spoko jeszcze się nie załamałem. smile

Właśnie wyjaśniam sprawy z regulaminem. Co ciekawe są dwa regulaminy w tej wypożyczalni.

Jeden, który najprawdopodobniej podpisałem a drugi (ten gorszy dla mnie) leży tylko na biurku i nie pozwolili go zabrać do domu bo mają tylko jedną sztukę...

Dzisiaj na wieczór napiszę coś więcej piwo

Dołączył: May 2009
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 6
czesc Jose.heh mamten sam problem tez jestem z myslowic tez slaska agencja finansowa i tez wypozyczalnia.mianowicie przyslali mi pismo ze wisze im 4,5tysiaca za nie oddany film dvd jakies 2,5roku.moze to ta sama wypozyczalnia na brzeczkach?prawda jest taka ze filmu nie oddalem zapomnialem a plyta jak sie okazalo wczoraj jest tylko ze zepsuta.niewiem co robic.mysle zejak we dwoch podzialamy to latwiej nam pojdzie.w piatek nie bede mial neta do 15 bo jakies tam konserwacje robia czy cos daj znac cos razem ustalimy bo kto by im tyle kasy zaplacil.kpina!musimy sie zgadac bo nie daje mi to spokoju i nie usmiecha i sie im placic takiej kasy.podaje maila [email protected] jose napisz nie damy sie kretaczom.pozdrawiam!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
A to ciekawe bo na e-mail wysłała mi kobita info że też jest z Mysłowic i ścigają ją za jedną płytę !

Jak mnie tu na mecz.pl znalazłeś ?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jose wpisz w google : "mysłowice wypożyczalnia oscar video"

wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Goget
Jose wpisz w google : "mysłowice wypożyczalnia oscar video"

wink

Znów mnie dziadu złapałeś grin

Ja myślałem że to już Ci z windykacji wysłali za mną agentów laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
Co prawda przesadzaja z wysokoscia kary, ale pozyczone rzeczy powinno sie zwracac. Wtedy nie bylo by problemu. Powodzenia w rozwiazaniu sprawy.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
No moim zdaniem to się wszystko rozbija o upomnienia. Jeśli były (czytać: wypożyczalnia ma powtwierdzenia odbioru), macie przesrane i całkiem słusznie, jeśli nie było to moim zdaniem kary nie są słuszne.

Dołączył: May 2009
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 6
Jose jakbym mial twojego maila to bym ci napisal i dal jakis telefon albo cos.mam ten sam problem co ty,myslalem ze razem cos zdzialamy.a jak cie znalazlem?od momentu jak dostalem pozdrowienia z windykacji to siedze na kompie na roznych forach i tak trafilem na ciebie mam tez temat na forum prawnikow>mozesz cos blizej o tym regulaminie albo czy zalatwiles juz cos?

Dołączył: May 2009
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 6
Bebok mylisz sie wypozyczalnia nie ma takiego obowiazku wysylania ponaglen czy wezwan.to w moim interesie jest oddac plyte i tyle takze z tym sprawa wyglada kiepsko.mi kierowniczka powiedziala zebym zaplacil 10%sumy i za film i ze ona zalatwi to zebym jej przywiozle to wezwanie,ale z drugiej strony to wychodzi ok 600zl i komus tak po prostu dac to tez niebardzo a co wtedy z dlugiem w windykacjii?niewiem co robic

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by misior28
kierowniczka powiedziala zebym zaplacil 10%sumy i za film i ze ona zalatwi to zebym jej przywiozle to wezwanie,ale z drugiej strony to wychodzi ok 600zl i komus tak po prostu dac to tez niebardzo a co wtedy z dlugiem w windykacjii?niewiem co robic

Ja bym na to poszedł, ale pod warunkiem, że wystawią Ci pismo obarczone podpisami i pieczątkami, że uregulowałeś swoje zobowiązanie wynikające z tego i z tego i w związku z wpłatą taką, a taką nie masz żadnych zobowiązań wobec wypozyczalni takiej, a takiej. Z takim pismem żadna firma windykacyjna ani sąd Ci nie straszny, chyba że w grę wchodzi przedawnienie to oddaj co masz do oddania i złóż stosowne pisemko smile

Jose a Ty rozpętałeś aferę więc może opisz w końcu jak się sprawy mają, a nie wszystkich trzymasz w niepewności wink

Dołączył: May 2009
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 6
wiesz bullet mysle tak jak ty,wydaje mi sie to najrozsadniejsze aczkowliek niewiem jak sie prawo ma do tego.bylem dzisiaj w tej wypozyczalni i zaplacilem za film.pracownik byl przekonany ze mam i te 10%sumyale powiedzialem ze niemam teraz tyle i ze ureguluje to w nastepnym tygodniu.miala przygotowane pisemko ze naleznosc jest uregulowana i takietam ze jest ok.z jednej strony jak zaplace to to bede mial na papierze ze jestem z nimi na zero i ok ale z drugiej strony to niewiem jak sie ma do tego prawo i czy w ogole musze to placic.na nastepny tydzien bede wiedzial konkretnie bo od prawnika co i jak wiec napisze.zdaje sobie sprawe z winy i w ogole ale oni tez pewnie nie sa swieci jesli chodzi o prawo...thx za posta Bullet!

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1