|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wyz, z tego co wiem to polityka dotycząca skanów została zliberalizowana, tak więc przy wpłacie na konto bankowe na 99.9% nie musisz wysyłać skanów. Nie znam ani jednego buka na świecie, który żąda skanów przy innych metodach płatności niż kartą. Maila o przyznanie bonusa nie musisz wysłać tak jak jest to w przypadku wpłaty kartą, ale sugeruje się i tak wysłać maila na poland@sportingbet.com że Twój ID to xyz, i że przed chwilą wysłałeś przelew na x złotych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
conrad o co z tym bonusem druga stowe dostane dopiero wtedy gdy wtedy gdy zrobie obrot na 600zl czy odrazu,czy to chodzi gdybym chcial wyplacac od nich kase to musze zrobic te kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
100zł bonus dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na konto w Sportingbet. Tak jak wspomniałem wyżej, najlepiej powiadomić Sportingbet o wysłaniu przelewu - wystarczy wysłać maila na poland@sportingbet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
witam - ja wlasnie wczoraj zalozylem konto w sportingbet i dokonalem przelewu na 100 zl, zeby dostac bonus musisz wyslac do nich maila, ze spelniles warunki promocji (wplata min. 100 zl) i zeby tobie przyznali bonus. co do wyplaty nie wiem, bede mogl dopiero napisac jak zaczne zbierac profity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
p.s. jestem pod wrazeniem ich supportu, widac ze szanuja klienta i odpowiadaja niemal natychmiast na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Support jest pierwszorzędny, pełen profesjonalizm. Tak powinna właśnie wyglądać działalność firmy bukmacherskich w Polsce. Zgadza się, najlepiej po dokonaniu przelewu wysłać maila na poland@sportingbet.com i poinformować ich o przelewie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
czy jest II liga polska w sportingbet za odpowiedź dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Obecnie oferowanę są zakłady na naszą Ekstraklasę, druga liga nie jest dostępna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Zgadzam sie ze Sportingbet jest OK, ale te ich limity..... Moze nie tak straszne jak w BW ale tez bez rewelacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Czy można załozyc konto w Sportingbet dla innego członka rodziny zamieszkałego pod tym samym adresem, wpłacić na jego konto sportingbet ze swojego konta bankowego i otrzymać bonus 100 zł ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie można tak robić: "Jednemu gospodarstwu domowemu, jednemu IP, jednemu środowisku, w którym korzysta się z tych samych komputerów przysługuje jeden bonus."
Po drugie wpłaty muszą być z własnego konta bankowego na własny rachunek w Sportingbecie. Dane muszą się zgadzać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
conrad dzieki bardzo za informacje,ale mi chodzilo o skan dowodu przy WYPLACIE a nie WPLACIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Sorry, mi akurat też chodziło od wypłaty. Z tego co wiem to Sportingbet także zliberalizował politykę wobec wypłat kartą. Ale jeśli chodzi o transakcje za pomocą konta bankowego to żaden buk na świecie nie żąda skanów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
hej - dziala u was czat w sportingbet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja zrecenzuję ich stronę. Przed upgradem niedostateczny. Po upgradzie mierny na szynach. To przecież wizytówka firmy. Z bukmacherów, u których mam konta stawiam ich w tym względzie na jednym z ostatnich miesc, razem min. z takimi firmami jak bet-at-home. Ta strona ciągnie ich w dół i mogą sobie wypisywać, że są największą firmą bukmacherską na świecie lub inne tego typu brednie. Za wszszystko inne ocena dostateczna. Szkoda tylko, że zmieniają swoich klientów docelowych na dwójkowiczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4 |
A ja znam takiego buka co chce skan dowodu zawsze bez względu na sposób wypłaty to MrBookmaker
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
Conrad,mylisz się Pinnacle żąda skanów:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Zaraz, zaraz - jak ja chciałem wypłacić pieniądze ze sportingbetu (na moje konto) to zażądali ode mnie nie tylko scanu dowodu co jeszcze mógłbym zrozumieć, ale też (sic!) scanu obu stron karty kredytowej którą wpłacałem pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). Musiałem odbębnić miesiąc karencji żeby kasę mi wypłacili (bo scan karty potraktowałem jako dobry żart). Fakt że było to kilka miesięcy temu, może faktycznie coś zmienili. Może ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
hej - dziala u was czat w sportingbet? sorki ze ponawiam pytanie, ale musze skontaktowac sie ze sportingbet, bo wplacalem 3 dni temu pieniadze i dalej ich nie mam na koncie, a przestali odpowiadac na moje maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja wyslalem kase w sobote przelewem i tez jeszce nie dotarlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26 |
Czy jest możliwość dostania bonusu w sportingbecie bez wpłaty depozytu??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|