Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#316521 02/05/2005 10:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wyz, z tego co wiem to polityka dotycząca skanów została zliberalizowana, tak więc przy wpłacie na konto bankowe na 99.9% nie musisz wysyłać skanów. Nie znam ani jednego buka na świecie, który żąda skanów przy innych metodach płatności niż kartą.

Maila o przyznanie bonusa nie musisz wysłać tak jak jest to w przypadku wpłaty kartą, ale sugeruje się i tak wysłać maila na poland@sportingbet.com że Twój ID to xyz, i że przed chwilą wysłałeś przelew na x złotych.

Bonus: Unibet
#316522 02/05/2005 10:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
conrad o co z tym bonusem druga stowe dostane dopiero wtedy gdy wtedy gdy zrobie obrot na 600zl czy odrazu,czy to chodzi gdybym chcial wyplacac od nich kase to musze zrobic te kase

#316523 02/05/2005 10:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
100zł bonus dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na konto w Sportingbet. Tak jak wspomniałem wyżej, najlepiej powiadomić Sportingbet o wysłaniu przelewu - wystarczy wysłać maila na poland@sportingbet.com

#316524 02/05/2005 11:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
witam - ja wlasnie wczoraj zalozylem konto w sportingbet i dokonalem przelewu na 100 zl, zeby dostac bonus musisz wyslac do nich maila, ze spelniles warunki promocji (wplata min. 100 zl) i zeby tobie przyznali bonus. co do wyplaty nie wiem, bede mogl dopiero napisac jak zaczne zbierac profity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

p.s. jestem pod wrazeniem ich supportu, widac ze szanuja klienta i odpowiadaja niemal natychmiast na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#316525 02/05/2005 11:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Support jest pierwszorzędny, pełen profesjonalizm. Tak powinna właśnie wyglądać działalność firmy bukmacherskich w Polsce.

Zgadza się, najlepiej po dokonaniu przelewu wysłać maila na poland@sportingbet.com i poinformować ich o przelewie.

#316526 02/05/2005 11:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
czy jest II liga polska w sportingbet
za odpowiedź dziękuje

#316527 02/05/2005 11:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Obecnie oferowanę są zakłady na naszą Ekstraklasę, druga liga nie jest dostępna.

#316528 02/05/2005 11:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Zgadzam sie ze Sportingbet jest OK, ale te ich limity..... Moze nie tak straszne jak w BW ale tez bez rewelacji

#316529 02/05/2005 12:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Czy można załozyc konto w Sportingbet dla innego członka rodziny zamieszkałego pod tym samym adresem, wpłacić na jego konto sportingbet ze swojego konta bankowego i otrzymać bonus 100 zł ??

#316530 02/05/2005 12:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie można tak robić: "Jednemu gospodarstwu domowemu, jednemu IP, jednemu środowisku, w którym korzysta się z tych samych komputerów przysługuje jeden bonus."

Po drugie wpłaty muszą być z własnego konta bankowego na własny rachunek w Sportingbecie. Dane muszą się zgadzać.

#316531 02/05/2005 13:46
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
conrad dzieki bardzo za informacje,ale mi chodzilo o skan dowodu przy WYPLACIE a nie WPLACIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316532 02/05/2005 14:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sorry, mi akurat też chodziło od wypłaty. Z tego co wiem to Sportingbet także zliberalizował politykę wobec wypłat kartą. Ale jeśli chodzi o transakcje za pomocą konta bankowego to żaden buk na świecie nie żąda skanów.

#316533 03/05/2005 16:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
hej - dziala u was czat w sportingbet?

#316534 03/05/2005 21:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja zrecenzuję ich stronę. Przed upgradem niedostateczny. Po upgradzie mierny na szynach. To przecież wizytówka firmy. Z bukmacherów, u których mam konta stawiam ich w tym względzie na jednym z ostatnich miesc, razem min. z takimi firmami jak bet-at-home. Ta strona ciągnie ich w dół i mogą sobie wypisywać, że są największą firmą bukmacherską na świecie lub inne tego typu brednie. Za wszszystko inne ocena dostateczna. Szkoda tylko, że zmieniają swoich klientów docelowych na dwójkowiczów.

#316535 04/05/2005 02:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
D
dan Offline
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
A ja znam takiego buka co chce skan dowodu zawsze bez względu na sposób wypłaty to MrBookmaker

#316536 04/05/2005 04:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
Conrad,mylisz się Pinnacle żąda skanów:)

#316537 04/05/2005 05:56
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Zaraz, zaraz - jak ja chciałem wypłacić pieniądze ze sportingbetu (na moje konto) to zażądali ode mnie nie tylko scanu dowodu co jeszcze mógłbym zrozumieć, ale też (sic!) scanu obu stron karty kredytowej którą wpłacałem pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). Musiałem odbębnić miesiąc karencji żeby kasę mi wypłacili (bo scan karty potraktowałem jako dobry żart).
Fakt że było to kilka miesięcy temu, może faktycznie coś zmienili. Może ....

#316538 04/05/2005 06:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
hej - dziala u was czat w sportingbet?
sorki ze ponawiam pytanie, ale musze skontaktowac sie ze sportingbet, bo wplacalem 3 dni temu pieniadze i dalej ich nie mam na koncie, a przestali odpowiadac na moje maile

#316539 04/05/2005 06:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja wyslalem kase w sobote przelewem i tez jeszce nie dotarlo

#316540 04/05/2005 09:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
Czy jest możliwość dostania bonusu w sportingbecie bez wpłaty depozytu??

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, kamel, aker), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,234
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1