|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie, żaden prawdziwy buk takiego czegoś nie robi.
Sportingbet oferuje 100% bonus - przy wpłacie 100zł dostajesz drugie 100zł gratis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
hej - dziala u was czat w sportingbet? sorki ze ponawiam pytanie, ale musze skontaktowac sie ze sportingbet, bo wplacalem 3 dni temu pieniadze i dalej ich nie mam na koncie, a przestali odpowiadac na moje maile Świeta => banki nie pracują => kasa nie dochodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
w Sportinbecie wcale nie jest tak różowo jak piszecie. Oczywiście odpowiedzi są szybkie, ale i mylące. Otóż support poradził mi, abym przed pierwszą wpłatą założyć konto w Moneybookers wtedy i wpłaty i wypłaty będą bardzo szybkie i po pierwszej takiej wpłacie otrzymam bonus. W niedzielę założyłem konto w Moneybookers w poniedziałek rano zrobiłem przelew ze swojego banku i we wtorek wieczorem miałem je Moneybookers a za kilka minut na swoim koncie w Sportingbecie. Wysłałem maila z prośbą o bonus i przed chwilą dowiedziałem się, że bonus mi się nie należy. Więc albo trafiłem na niedoszkolonego supporta, który źle mi doradził albo kolejny WAŁEK !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wystarczyło przeczytać TEN TEMAT (link) [ mecz.org] i wszystko byłoby ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79 |
Niestety, ale bonus za wpałte przez MB jest juz zdjęty. Ja miałem taka sama sytuację ok 10 dni temu, otóż tego bonusu juz nie przyznawano a informacja o nim na stronie Sprtingbetu wciąż widniała. Po odwołaniu i kilku mailach bonus został mi przyznany. Sportingbet szanuje klienta i radze Ci powołać sie na tego maila w którym zachecano do wpłty przez MB(z otrzymaniem bonusa), jesli tak było to pewnie przyznaja sie do błedu i bonus powinienes dostać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Sławysz miałeś rację napisałem maila, opisując całą zaistniałą sytuację. SPOTINGBET - zareagował natychmiast dopisując do mojego konta obiecany bonus. POLECAM !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
O ktorej dokonywane jest kwitowanie przelewow ? Jesli wplacilem pieniadze o 13 to czy jest mozliwosc ze beda na koncie jeszcze przed meczem LM ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi wlasnie dopisali ale ja wplacalem w sobote:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
dla mnie tez dzis wplacili kase + 100 pln bonusu po prostu w poniedziałek nie działały banki w Anglii, a wczoraj w Polsce i stad wyniklo to opoznienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
mam pytanie jesli bede mial juz depozyt 100 zl i wysle maila o bonus to moge juz zaczac grac pieniedzmi z depozytu czy czekac az zostanei mi przyznany bonus...czy to ze zagram z tych 100 zl nie bedzie miec wplywu na przyznaniu bonusu:-)...wplacilem w poniedzialek a pieniazkow nie ma..mam nadzieje ze jutro sie pojawia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja wyslalem im mejla przedwczoraj ze wplacilem kase i ze kwalifikuje sie do bonusa, odpsiali ze jak tylko zakseguja wplate zostanie ona dopisana do konta gracza. no i dzisaij od razu 200 dali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja też na dniach 100 wpłacam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Czyżby najniższa stawka była taka jak w B&W ??? i jeszcze mnie interesuje wypłata wygranej-czy nasze banki nie pobierają nic za przewalutowanie z euro <bo w PLN nie wypłacają> i czy też się traci na tej operacji kilka zetów tak jak w B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
promocja trwa do 20 maja, chodzi mi o bonus
wie ktoś co liczy się czy data zaksięgowania kasy czy data rejestracji?
bo jeżli data zaksięgowania kasy, to trzeba się spieszyć powoli......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
sam nie wyplacalem ale w opcjach maja tam zeby wyplacic w PLN na polskie konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
zalezy w jakiej walucie ma sie zalozone konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Czy Wam odpisuja na maile ? Tak chwalicie support a mnie zawodzi... Wyslalem do nich 2 maile (z tego jeden wczoraj) i zadnej odpowiedzi ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
SBR obniżył rating SportingbetUSA (część grupy Sportingbet) z C+ na C. Powodem było między innymi zwlekanie z wypłatami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Widzisz bo coś mi się obiło o uszy, że nie ważne w jakiej walucie masz konto-to oni i tak wysyłają w euro ze swojego konta w Austrii (podobnie do tej pory robił B&W). Za przewalutowanie odpowiadał twój bank. Nawet musiałem wyrazić zgodę na takie przelewy zagraniczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
SBR obniżył rating SportingbetUSA (część grupy Sportingbet) z C+ na C. Lol, SBR? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Kolesie są tak wiarygodni jak Lew Rywin i spółka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> W życiu nie sugeruj się SBR... Sportingbet jest jednym z najpotężniejszych firm bukmacherskich na świecie. Czyste złoto.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|