Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#316541 04/05/2005 10:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie, żaden prawdziwy buk takiego czegoś nie robi.

Sportingbet oferuje 100% bonus - przy wpłacie 100zł dostajesz drugie 100zł gratis.

Bonus: Unibet
#316542 04/05/2005 12:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Quote
Quote
hej - dziala u was czat w sportingbet?
sorki ze ponawiam pytanie, ale musze skontaktowac sie ze sportingbet, bo wplacalem 3 dni temu pieniadze i dalej ich nie mam na koncie, a przestali odpowiadac na moje maile

Świeta => banki nie pracują => kasa nie dochodzi

#316543 04/05/2005 13:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
w Sportinbecie wcale nie jest tak różowo jak piszecie.
Oczywiście odpowiedzi są szybkie, ale i mylące.
Otóż support poradził mi, abym przed pierwszą wpłatą założyć
konto w Moneybookers wtedy i wpłaty i wypłaty będą bardzo szybkie i po pierwszej takiej wpłacie otrzymam bonus.
W niedzielę założyłem konto w Moneybookers w poniedziałek rano zrobiłem przelew ze swojego banku i we wtorek wieczorem miałem je Moneybookers a za kilka minut na swoim koncie w Sportingbecie. Wysłałem maila z prośbą o bonus i przed chwilą dowiedziałem się, że bonus mi się nie należy.
Więc albo trafiłem na niedoszkolonego supporta, który źle mi doradził albo kolejny WAŁEK !!!

#316544 04/05/2005 13:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wystarczyło przeczytać TEN TEMAT (link) [mecz.org] i wszystko byłoby ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#316545 04/05/2005 13:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
Niestety, ale bonus za wpałte przez MB jest juz zdjęty. Ja miałem taka sama sytuację ok 10 dni temu, otóż tego bonusu juz nie przyznawano a informacja o nim na stronie Sprtingbetu wciąż widniała. Po odwołaniu i kilku mailach bonus został mi przyznany.
Sportingbet szanuje klienta i radze Ci powołać sie na tego maila w którym zachecano do wpłty przez MB(z otrzymaniem bonusa), jesli tak było to pewnie przyznaja sie do błedu i bonus powinienes dostać.
Pozdrawiam

#316546 04/05/2005 14:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
Sławysz miałeś rację napisałem maila, opisując całą zaistniałą sytuację. SPOTINGBET - zareagował natychmiast dopisując do mojego konta obiecany bonus. POLECAM !!!

#316547 04/05/2005 15:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
O ktorej dokonywane jest kwitowanie przelewow ?
Jesli wplacilem pieniadze o 13 to czy jest mozliwosc
ze beda na koncie jeszcze przed meczem LM ?

#316548 04/05/2005 15:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi wlasnie dopisali ale ja wplacalem w sobote:)

#316549 04/05/2005 15:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
dla mnie tez dzis wplacili kase + 100 pln bonusu
po prostu w poniedziałek nie działały banki w Anglii, a wczoraj w Polsce i stad wyniklo to opoznienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#316550 04/05/2005 18:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
mam pytanie jesli bede mial juz depozyt 100 zl i wysle maila o bonus to moge juz zaczac grac pieniedzmi z depozytu czy czekac az zostanei mi przyznany bonus...czy to ze zagram z tych 100 zl nie bedzie miec wplywu na przyznaniu bonusu:-)...wplacilem w poniedzialek a pieniazkow nie ma..mam nadzieje ze jutro sie pojawia...

#316551 04/05/2005 18:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja wyslalem im mejla przedwczoraj ze wplacilem kase i ze kwalifikuje sie do bonusa, odpsiali ze jak tylko zakseguja wplate zostanie ona dopisana do konta gracza. no i dzisaij od razu 200 dali

#316552 04/05/2005 19:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja też na dniach 100 wpłacam

#316553 05/05/2005 11:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
Czyżby najniższa stawka była taka jak w B&W ??? i jeszcze mnie interesuje wypłata wygranej-czy nasze banki nie pobierają nic za przewalutowanie z euro <bo w PLN nie wypłacają> i czy też się traci na tej operacji kilka zetów tak jak w B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#316554 05/05/2005 11:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
promocja trwa do 20 maja, chodzi mi o bonus

wie ktoś co liczy się czy data zaksięgowania kasy czy data rejestracji?

bo jeżli data zaksięgowania kasy, to trzeba się spieszyć powoli......

#316555 05/05/2005 13:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
sam nie wyplacalem ale w opcjach maja tam zeby wyplacic w PLN na polskie konto

#316556 05/05/2005 13:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
zalezy w jakiej walucie ma sie zalozone konto

#316557 05/05/2005 14:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Czy Wam odpisuja na maile ? Tak chwalicie support a mnie zawodzi... Wyslalem do nich 2 maile (z tego jeden wczoraj) i zadnej odpowiedzi ;/

#316558 05/05/2005 14:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
SBR obniżył rating SportingbetUSA (część grupy Sportingbet) z C+ na C. Powodem było między innymi zwlekanie z wypłatami.

#316559 05/05/2005 14:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
Widzisz bo coś mi się obiło o uszy, że nie ważne w jakiej walucie masz konto-to oni i tak wysyłają w euro ze swojego konta w Austrii (podobnie do tej pory robił B&W). Za przewalutowanie odpowiadał twój bank. Nawet musiałem wyrazić zgodę na takie przelewy zagraniczne.

#316560 05/05/2005 22:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
SBR obniżył rating SportingbetUSA (część grupy Sportingbet) z C+ na C.

Lol, SBR? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Kolesie są tak wiarygodni jak Lew Rywin i spółka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> W życiu nie sugeruj się SBR...

Sportingbet jest jednym z najpotężniejszych firm bukmacherskich na świecie. Czyste złoto.

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1