|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
i to jest globalny bukmacher wiochę odstawiają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
faktycznie w tej chwili mi tez sie nie laduje strona, pewnie za dobrze nam szlo dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
u mnie juz dziala, ale pomozcie mi znalezc ten live..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
u mnie juz dziala, ale pomozcie mi znalezc ten live.. Trzeba kliknac na dyscypline "pilka nozna" i tam znajdzesz. Czasami zaklady livebet sa tez w innych dyscyplinach (np. byl ostatnio na MS w snookerze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Czy mozna obstawiac z jednego kompa kilka kont w Sportinbecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7 |
Tak załóż, potem będzie płacz i wyzwiska, że wszystkie buki kradną i że zamykają konta i że nie traktuja powaznie klienta. Kombinujmy a nie długo żadnej promocji nie będzie.. A co do Sportingbeta to mi sie podoba, przynajmniej widzę, że nawet jak gram za małe stawki to mnie nikt nie traktuje olewczo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
ja dzis zagralem taki kupon: 1) norymberga-bochum over 2,5 g. 2) crystal palace-southampton over 2,5 g. godzine temu wrocilem do domu, sprawdzam wyniki i wszystko ladnie weszlo, to loguje sie na koncie zobaczyc przyplyw gotowki, a tu nic, wiec patrze czy mi jeszcze nie rozliczyli kuponu, a tu widze: 1) norymberga-bochum over 2,5 g. won 2) chelsea-charlton over 2,5 g. lost i oczywiscie kupon przegrany...czy zdarzylo sie wam, ze ten buk wykrecil takiego walka? bo ja teraz jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Mam pytanie: Czy jezeli posiadam konto gracza w sportingbet ,to czy moj kumpel moze zalozyc konto i grac, uzywajac mojego kompa(mam stale ip). Jezeli ktos moglby mi odpowiedziec to bylbym wdzieczny ,a raczej moj ziąąąąąom Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Mam pytanie do kogoś kto ma założone konto w sportingbecie. Ile dni czeka się jeżeli chcę wypłacić kasę ze sportingbetu? Czy przy wypłacie biorą jakąś kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
Czy mozna wypłacać kase na monaybookers jesli wpłacałem przelewem bankowym?
Jesli ktos tak wypłacał prosze o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Jakie sa korzysci za polecenie kogos do gry w tym buku ? Bo nie moge znalezc na stronie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
duży plus dla Sportingbetu --> szybko rozliczają pieniądze z wygranych zakładów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327 |
witam moje pytania: - czy u tego bukmachera jest w ogole taka opcja jak "podwojna szansa", bo cos tego nie widze - nawiazujac do "bonus reload 10% w czwartek" - czy ten bonus laczyc mozna z bonusem "glownym" tzn. otrzymania 100 zl przy wplacie 100 zl (jesli tak to czy kasa wplacona w czwartek na konto Sportingbetu w Polsce z mbanku dojdzie w czwartek?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Ja się chciałem dowiedzieć, co to znaczy "utrzymaj linie" przy zawieraniu zakładu? Jaka jest różnica przy zaznaczonej i niezaznaczonej tej opcji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
jak zaznaczysz tą opcje, to te mecze wybrane przy puszczanym kuponie nie zostaną usunięte z karty kuponu (bedą automatycznie już umieszczone przy tworzeniu nowego kuponu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Rozumiem, dzięki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
mam pytanko przy wyplacie w okienku nazwa banku jeśli mam konto inteligo to wpisuje PKO BP czy inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
"duży plus dla Sportingbetu --> szybko rozliczają pieniądze z wygranych zakładów"-mam pytanie.Czy firma ta rozlicza zaklady tak dlugo?Mecz się skończyl wczoraj ok.22 a dzisiaj ok.8 zaklad ten figuruje jako otwarty-p.ręczna niemiecka.I czy macie problemy z logowaniem?Podając prawidlowe dane,udalo mi się to za 5 razem.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Z rozliczeniem zakladow dosc czesto jest problem - jak nie jest to popularna liga to mozna czekac nawet 2-3 dni. To, ze nie jest rozliczone rano cos co gralo w nocy to wg mnie norma a nie wyjatek.
Z logowaniem u mnie nie bylo problemu ale postawienie zakldu jest bardzo trudne - strona chodzi bardzo wolno.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Mam pytanie dotyczące wypłaty pieniedzy z konta sportingbet:
-czy przelew moze zostac dokonany na konto bankowe zupełnie innej osoby aniżeli ta ktora zakładała konto w expekcie.... bardzo wazna sprawa dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam....aha i jak ta sprawa wyglada w inny bukach (betandwin oraz expekt)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|