Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#316601 07/05/2005 16:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
i to jest globalny bukmacher wiochę odstawiają

Bonus: Unibet
#316602 07/05/2005 16:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
faktycznie w tej chwili mi tez sie nie laduje strona, pewnie za dobrze nam szlo dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#316603 07/05/2005 17:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
u mnie juz dziala, ale pomozcie mi znalezc ten live..

#316604 07/05/2005 17:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
u mnie juz dziala, ale pomozcie mi znalezc ten live..

Trzeba kliknac na dyscypline "pilka nozna" i tam znajdzesz.
Czasami zaklady livebet sa tez w innych dyscyplinach (np. byl ostatnio na MS w snookerze)

#316605 07/05/2005 17:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Czy mozna obstawiac z jednego kompa kilka kont w Sportinbecie ?

#316606 07/05/2005 18:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
Tak załóż, potem będzie płacz i wyzwiska, że wszystkie buki kradną i że zamykają konta i że nie traktuja powaznie klienta. Kombinujmy a nie długo żadnej promocji nie będzie..
A co do Sportingbeta to mi sie podoba, przynajmniej widzę, że nawet jak gram za małe stawki to mnie nikt nie traktuje olewczo..

#316607 07/05/2005 18:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
ja dzis zagralem taki kupon:
1) norymberga-bochum over 2,5 g.
2) crystal palace-southampton over 2,5 g.
godzine temu wrocilem do domu, sprawdzam wyniki i wszystko ladnie weszlo, to loguje sie na koncie zobaczyc przyplyw gotowki, a tu nic, wiec patrze czy mi jeszcze nie rozliczyli kuponu, a tu widze:
1) norymberga-bochum over 2,5 g. won
2) chelsea-charlton over 2,5 g. lost
i oczywiscie kupon przegrany...czy zdarzylo sie wam, ze ten buk wykrecil takiego walka? bo ja teraz jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#316608 08/05/2005 20:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Mam pytanie:
Czy jezeli posiadam konto gracza w sportingbet ,to czy moj kumpel moze zalozyc konto i grac, uzywajac mojego kompa(mam stale ip).
Jezeli ktos moglby mi odpowiedziec to bylbym wdzieczny ,a raczej moj ziąąąąąom
Pozdro

#316609 09/05/2005 09:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Mam pytanie do kogoś kto ma założone konto w sportingbecie.
Ile dni czeka się jeżeli chcę wypłacić kasę ze sportingbetu?
Czy przy wypłacie biorą jakąś kasę?

#316610 09/05/2005 12:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
Czy mozna wypłacać kase na monaybookers jesli wpłacałem przelewem bankowym?

Jesli ktos tak wypłacał prosze o odpowiedź.

#316611 09/05/2005 14:39
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Jakie sa korzysci za polecenie kogos do gry w tym buku ? Bo nie moge znalezc na stronie :/

#316612 09/05/2005 15:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
duży plus dla Sportingbetu --> szybko rozliczają pieniądze z wygranych zakładów...

#316613 09/05/2005 16:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
witam
moje pytania:
- czy u tego bukmachera jest w ogole taka opcja jak "podwojna szansa", bo cos tego nie widze
- nawiazujac do "bonus reload 10% w czwartek" - czy ten bonus laczyc mozna z bonusem "glownym" tzn. otrzymania 100 zl przy wplacie 100 zl (jesli tak to czy kasa wplacona w czwartek na konto Sportingbetu w Polsce z mbanku dojdzie w czwartek?)

#316614 09/05/2005 18:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Ja się chciałem dowiedzieć, co to znaczy "utrzymaj linie" przy zawieraniu zakładu? Jaka jest różnica przy zaznaczonej i niezaznaczonej tej opcji?

#316615 09/05/2005 18:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
jak zaznaczysz tą opcje, to te mecze wybrane przy puszczanym kuponie nie zostaną usunięte z karty kuponu (bedą automatycznie już umieszczone przy tworzeniu nowego kuponu)

#316616 09/05/2005 19:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Rozumiem, dzięki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316617 10/05/2005 08:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
mam pytanko przy wyplacie w okienku nazwa banku jeśli mam konto inteligo to wpisuje PKO BP czy inteligo?

#316618 11/05/2005 05:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
"duży plus dla Sportingbetu --> szybko rozliczają pieniądze z wygranych zakładów"-mam pytanie.Czy firma ta rozlicza zaklady tak dlugo?Mecz się skończyl wczoraj ok.22 a dzisiaj
ok.8 zaklad ten figuruje jako otwarty-p.ręczna niemiecka.I czy macie problemy z logowaniem?Podając prawidlowe dane,udalo mi się to za 5 razem.Pozdrawiam

#316619 11/05/2005 06:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z rozliczeniem zakladow dosc czesto jest problem - jak nie jest to popularna liga to mozna czekac nawet 2-3 dni. To, ze nie jest rozliczone rano cos co gralo w nocy to wg mnie norma a nie wyjatek.

Z logowaniem u mnie nie bylo problemu ale postawienie zakldu jest bardzo trudne - strona chodzi bardzo wolno.

Wojtek

#316620 11/05/2005 07:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Mam pytanie dotyczące wypłaty pieniedzy z konta sportingbet:

-czy przelew moze zostac dokonany na konto bankowe zupełnie innej osoby aniżeli ta ktora zakładała konto w expekcie.... bardzo wazna sprawa dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam....aha i jak ta sprawa wyglada w inny bukach (betandwin oraz expekt)

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1