Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#316621 11/05/2005 07:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzięki,Wojtek,za info.Co by nie mówic,w expekcie rozliczają najszybciej...

Bonus: Unibet
#316622 11/05/2005 07:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
a ja mam male malutkie pytanie czy warto wchodzic do sportingbetu ....... pytam tych co juz sa zaawansowanych
moze ktos powie cos na ich temat ..jakie plusy?????jakie minusy??????????
pozdro i dzieki z gory xs jskies info....

#316623 11/05/2005 07:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dają stowe na poczatek-kursy dobre i oferta(p.ręczna),słaba przejrzystość co do zawartych zakladow no i ten termin rozliczania wygranych zakladow

#316624 11/05/2005 08:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
czyli tak szczerze warto u nich czy lepiej poszukac innego???????????
a jak innego to ktorego?????pozdro nawoj i dzieki za info
dlugo grasz w sporting?????

#316625 11/05/2005 08:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mam kasę w unibecie,betawinie i expekcie.Sportingbet skusil mn.ie wysokimi kursami na reczna no i stową.Mam tam konto od paru dni,tak ze nic nie wiem więcej.Aha,przelew szedl do nich 5 dni

#316626 11/05/2005 08:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
hm no dzieki a ja cholera nadal nie wiem......
hahahhahah zachowuje sie jak dziewica chcem ale sie boje....
dzieki nawoj pozdro

#316627 11/05/2005 09:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Dzięki,Wojtek,za info.Co by nie mówic,w expekcie rozliczają najszybciej...

Wg mnie jest tak, ze jak jest popularne zdarzenie LM czy 1 liga w Hiszpanii to wiekszosc buckow rozlicza to od reki. A czasem zdarza sie, ze zagramy cos malo popularnego gdzie po pierwsze ciezko znalezc wynik (w lidze singapurskiej zdarzalo sie, ze nie bylo wyniku na stronie po 24 h, w tenisie tez czasem nie ma oficjalnego wyniku na sensownej stronie dosc dlugo itp.) a po drugie mozemy byc jednynymi ktorzy to zdarzenie zagrali.
I wtedy nie ma co miec wielkiej pretensji do bucka. Betfair na przyklad rozlicza niektorze rzeczy po 30 sekundach od konca meczu (popularne ligi w pilke), czesem po kilku minutach - konie a zdarza sie, ze po 24 h nie rozlicza czegos "dziwnego".

W Sportingbecie zwykle jest tak, ze jak dziala chat to wszystko jest rozliczone, wplaty i wyplaty MB prawie od reki (zdarzyla mi sie wyplata po 10 sekundach od zlecenia) a jak chat nie dziala to maja zaciecie ze wszystkim.

Nie ma sietym rozliczaniem co przejmowac za bardzo chyba, ze brakuje kasy na nastepne zaklady. Nie zdarzylo mi sie, zeby o czyms zapomnieli czy zle rozliczyli nawet po 3 dniach czasami.

Wojtek

#316628 11/05/2005 10:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
czyli tak szczerze warto u nich czy lepiej poszukac innego???????????
a jak innego to ktorego?????pozdro nawoj i dzieki za info
dlugo grasz w sporting?????

Wg mnie jak buck oferuje taka promocje jak w tej chwili SB to zawsze warto otworzyc konto (oczywiscie jesli to nie jest jakies cudo z ocena F czy E w SBR). Na poczatku daja tez przyzwoity bonus reload - wplacasz w czwartek, obracasz 3x i mozesz wyplacac. Wczesniej bylo 10% ale i tak jest to niemalo. Tyle, ze jak troche z tego skorzystasz to zmieniaja Ci konto na zawodowe i nie dostajesz bonusow.

Dawali tez fajne freebety - nie wiem jak jest teraz ale mi sie udalo oba wygrac (skoki i superbowl). Kiedys wyglupili sie z bonusem "zwrot 25% stawki" od AKO 3 zdarzen bez okreslenia minimalnego kursu tego AKO. Potem sie poprawili i AKO jest minimum 3,25 ale moga jeszcze cos podobnego wymyslic.

Oferte mozesz przejrzec czy Ci odpowiada. Jest w sumie spora ale denerwuje brak handicapow na pilke z sensowaniejsza marżą. Marża na 1 x 2 podobna jak w BW czy GB - bez rewelacji.

Pozdrowienia

Wojtek

#316629 11/05/2005 10:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Quote
Mam pytanie dotyczące wypłaty pieniedzy z konta sportingbet:

-czy przelew moze zostac dokonany na konto bankowe zupełnie innej osoby aniżeli ta ktora zakładała konto w expekcie.... bardzo wazna sprawa dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam....aha i jak ta sprawa wyglada w inny bukach (betandwin oraz expekt)

czy ktos może mi pomóc ...bardzo bede wdzieczny i wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#316630 11/05/2005 11:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
witam!
szukalem troche ale nigdzie nie moge znalezc informacji co do czasu jaki mam na obrocenie depozytem i bonusem... czy jezeli nie obroce 600 zl w jakims okreslonym czasie to bonus przepada?
poZDRawiam

#316631 11/05/2005 11:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mie ma żadnych ograniczeń. W nowym dziale na forum pod tytułem
"Promocje u bukmacherów" masz to napisane:

3. Czy w ramach promocji są jakieś ograniczenia bądź wymagania co do minimalnych kursów, ilości czy stawek zakładów, itd?

Absolutnie nie! W celu wykonania wymaganego obrotu bonusem i depozytem można wnieść dowolną liczbę zakładów, przy dowolnych stawkach i kursach w dowolnym okresie czasu.

#316632 11/05/2005 11:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
dziekuje!

#316633 11/05/2005 16:13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
Chcialem postawic sobie meczyk AUT - SLO coby sie poemocjonowac przy ogladaniu a na stronce juz go nie ma...

#316634 11/05/2005 19:50
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
dzis wplacilem do Sportingu pieniazki i wyslalem do nich mejla do supportu ale narazie bez odezwu, zawsze tak jest??

#316635 11/05/2005 20:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
siema a jak wniose depozyt w wyskosci 100 zl z MB to dez dostane bonus ?

#316636 11/05/2005 20:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
Quote
siema a jak wniose depozyt w wyskosci 100 zl z MB to dez dostane bonus ?
Za depozyty składane przez MB bonus nie obowiazuje, wiec zostaje przelew bankowy lub karta.

#316637 11/05/2005 20:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
czy można u tego buka anulować zakład?

#316638 12/05/2005 09:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Quote
Tyle, ze jak troche z tego skorzystasz to zmieniaja Ci konto na zawodowe i nie dostajesz bonusow.
Możesz bardziej wyjaśnić kwestię związaną z kontem zawodowym? Ja planuję obrócić te 600 złotych w maks tydzień i wypłacić wpłaconą setkę, zostawię sobie tylko bonus. I co, to zawodostwo już jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#316639 12/05/2005 16:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
To nie jest.

Wojtek

#316640 12/05/2005 16:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Witam.
Zapytać się chciałem czy w Sportingbet można brać udział w ZAKŁADACH LIVE tak jak to było w BaW?
W sumie znalazłem taki odnośnik jak "SPOTKANIA LIVE" ale to w cale nie miało nic wspólnego z wnoszeniem zakładów podczas rozpoczętego już meczu.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, betowiec, Akhu, alfa), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1