Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
DRAGO #3166332 28/05/2009 23:15
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
musisz chyba zapytac ich na maila, ciekawe czy sie tez liczy za rysiac jakikolwiek system

Bonus: Unibet
pp140278 #3166357 28/05/2009 23:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
zapytaj o ten system i wrzuc odpowiedz tutaj jak mozesz

kazow #3166377 28/05/2009 23:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ok jest mail od nich wpłace 80 euro


Jeżeli wpłaci Pan 80 EUR wówczas dostanie Pan drugie 80 EUR jako
bonus. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.

dalej nie wiem czy musze zagrac 4 razy za 160 euro czy moge inaczej stawkować ehhh

DRAGO #3166394 28/05/2009 23:39
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
mozesz

pp140278 #3166397 28/05/2009 23:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by pp140278
przyjmuja stawki za 1000zl . ale oni chca miec minimum dubla czyli 2 zdarzenia na zaklad, a nie singla, ciekawe jak to wyglada do systemu czy jesli zagram system 2z3 za 1000zl to czy sie to zalicza czy nie/????

Przecież 2z3 to nic innego jak trzy duble poskładane z trzech meczy.

AB, AC, BC....

Jak masz niepewność to co za problem zagrać 3 kupony duble i zrobić sobie ręczny system 2z3.

hunters #3166459 28/05/2009 23:57
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
czyli jesli dostalem bonus 500zl bonus to 2z3 musze zgrac przynajmniej za 1500zl?

DRAGO #3166465 28/05/2009 23:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by DRAGO
ok jest mail od nich wpłace 80 euro


Jeżeli wpłaci Pan 80 EUR wówczas dostanie Pan drugie 80 EUR jako
bonus. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.

dalej nie wiem czy musze zagrac 4 razy za 160 euro czy moge inaczej stawkować ehhh

a czy kiedykolwiek jakiś buk miał tak że jak dał np100+100 to kazał grać tylko po sto ...??!! bo ja sobie nie przypominam...

pewnie w tym przypadku tez jest dowolna stawka

john #3166484 29/05/2009 00:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
john ja podzielam twoje zdanie ale jak mowie chciałem być pewien na 100%

DRAGO #3166608 29/05/2009 01:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ok spytałem raz jeszcze na maila i otrzymałem odpowiedz stawkowanie i ilosc kuponów jest dowolna trzeba tylko zrobić odpowiedni do kwoty bonusu i depozytu obrót, takze teraz juz mam pewność 100 %

DRAGO #3168202 29/05/2009 19:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
czy dostał ktoś bonus ze "starych" użytkowników, którzy otrzymali maila z informacja i dokonali wpłaty wczoraj? u mnie od 24h dupa....

Qcz #3168267 29/05/2009 19:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej u mnie to samo..dopiero jak napisalem maila do nich to kazali odeslac tego maila co sami przyslali z informacja o bonusie.Dzis bonus przyznany w wysokosci 100 euro.Pozdrawiam

mankiet #3168432 29/05/2009 20:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
jako stary użytkownik maila z promo dostałem wplata dziś 500 pln bonus w minute po zaksięgowaniu dopisany bez żadnych ponagleń

blacky82 #3168509 29/05/2009 20:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by blacky82
jako stary użytkownik maila z promo dostałem wplata dziś 500 pln bonus w minute po zaksięgowaniu dopisany bez żadnych ponagleń
ja tak samo ,bez problemow ooo

margaret76 #3168523 29/05/2009 20:53
Dołączył: May 2009
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 77
teraz tylko zeby trafic siurki ... smile

Betonowy #3168627 29/05/2009 21:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ok dostalem po dobie....a dokladnie po 5 minutach od napisania tutaj posta wink ostry monitoring maja wink

Qcz #3168893 29/05/2009 22:41
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
czyli z automatu tego nie daja?

Sturmwind #3169134 29/05/2009 23:45
Dołączył: Jan 2009
Posty: 20
stranger
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 20
A ja wczoraj się zarejestrowalem o 15 i wplacilem 500 pln przez MB ale nie dali bonusa więc napisałem maila i odpisali ze mam czekac na maila z linkiem aktywujacym bonus ale nie przysłali.
To dzisiaj znowu ich ponaglilem mailem i za pol godziny dopisali bonusa. A juz myslalem ze wyczerpala sie promocja

djflo #3169355 30/05/2009 00:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
w minutę przelew i po minucie bonus

GEREMI zaczyna łowy:)

Sturmwind #3169411 30/05/2009 00:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by Sturmwind
czyli z automatu tego nie daja?
daja

margaret76 #3169833 30/05/2009 03:12
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo smile

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1