|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
musisz chyba zapytac ich na maila, ciekawe czy sie tez liczy za rysiac jakikolwiek system
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zapytaj o ten system i wrzuc odpowiedz tutaj jak mozesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ok jest mail od nich wpłace 80 euro
Jeżeli wpłaci Pan 80 EUR wówczas dostanie Pan drugie 80 EUR jako bonus. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
dalej nie wiem czy musze zagrac 4 razy za 160 euro czy moge inaczej stawkować ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
przyjmuja stawki za 1000zl . ale oni chca miec minimum dubla czyli 2 zdarzenia na zaklad, a nie singla, ciekawe jak to wyglada do systemu czy jesli zagram system 2z3 za 1000zl to czy sie to zalicza czy nie/???? Przecież 2z3 to nic innego jak trzy duble poskładane z trzech meczy. AB, AC, BC.... Jak masz niepewność to co za problem zagrać 3 kupony duble i zrobić sobie ręczny system 2z3.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
czyli jesli dostalem bonus 500zl bonus to 2z3 musze zgrac przynajmniej za 1500zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
ok jest mail od nich wpłace 80 euro
Jeżeli wpłaci Pan 80 EUR wówczas dostanie Pan drugie 80 EUR jako bonus. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
dalej nie wiem czy musze zagrac 4 razy za 160 euro czy moge inaczej stawkować ehhh a czy kiedykolwiek jakiś buk miał tak że jak dał np100+100 to kazał grać tylko po sto ...??!! bo ja sobie nie przypominam... pewnie w tym przypadku tez jest dowolna stawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
john ja podzielam twoje zdanie ale jak mowie chciałem być pewien na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ok spytałem raz jeszcze na maila i otrzymałem odpowiedz stawkowanie i ilosc kuponów jest dowolna trzeba tylko zrobić odpowiedni do kwoty bonusu i depozytu obrót, takze teraz juz mam pewność 100 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
czy dostał ktoś bonus ze "starych" użytkowników, którzy otrzymali maila z informacja i dokonali wpłaty wczoraj? u mnie od 24h dupa....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej u mnie to samo..dopiero jak napisalem maila do nich to kazali odeslac tego maila co sami przyslali z informacja o bonusie.Dzis bonus przyznany w wysokosci 100 euro.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
jako stary użytkownik maila z promo dostałem wplata dziś 500 pln bonus w minute po zaksięgowaniu dopisany bez żadnych ponagleń
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
jako stary użytkownik maila z promo dostałem wplata dziś 500 pln bonus w minute po zaksięgowaniu dopisany bez żadnych ponagleń ja tak samo ,bez problemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 77 |
teraz tylko zeby trafic siurki ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ok dostalem po dobie....a dokladnie po 5 minutach od napisania tutaj posta  ostry monitoring maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
czyli z automatu tego nie daja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 20 |
A ja wczoraj się zarejestrowalem o 15 i wplacilem 500 pln przez MB ale nie dali bonusa więc napisałem maila i odpisali ze mam czekac na maila z linkiem aktywujacym bonus ale nie przysłali. To dzisiaj znowu ich ponaglilem mailem i za pol godziny dopisali bonusa. A juz myslalem ze wyczerpala sie promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
w minutę przelew i po minucie bonus
GEREMI zaczyna łowy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
czyli z automatu tego nie daja? daja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka