Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Kupon 4/ MaRcIn_7

Norwegia - Polska 1 1,70
Podbeskidzie - Radomsko 1 1,45
Milan SN 1 1,03

AKO: 2,54

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
wariant 15 razy z rzedu ako 1.77

Kupon 1/[color:"green"]julia-kasia [/color]

452.Norwegia-Polska 1- 1,79

AKO 1,79

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Quote
zdanie wyrwane z kontekstu wiec innymi słowy ...

na dzis kupony mozna bylo podac do 10 rano !!! tak samo na jutro kupon musi byc do 10 rano !!!

A jak to się odnosi do NBA ? Mecze NBA nie są tego samego dnia, tylko następnego więc może dałoby się zmienić godzinę z 10 na póżniejszą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"blue"]Kosjo[/color] jako ze nie dochodza do ciebie privy to informuje ze juz mozesz typowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
wariant 15 x 1.77

Kupon 2 / [color:"green"] julia-kasia [/color]

262. Wawrinka-Srichaph. 1 - 1,5
044. AC Milan-Chievo 1 - 1,23

AKO 1,84

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ten punkt Regulaminu jest , lekko mówiąc do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, teraz w necie wisi Oferta Profa z godz.8.31 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Bez oferty Tenisa z Houston , oraz bez NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Dodali wreszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


wariant 15 x 1.77

Kupon 3 / julia-kasia

273.Ferrer-Hernych 1 1,19
277.Melzer-Okun 1 1,35
281.Haas-Morrison 1 1.19

AKO 1.91

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
wariant 15 x 1.77


Kupon 4 / julia-kasia


278. Horna-Goldstein 1 1,55
285. Agassi-Calatrava 1 1,18

AKO 1,83

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Kupon 4/Cypryjczyk
452 Norwegia-Polska 1 - 1.65
453 Wegry-Chiny 1 - 1.03
455 Francja-Rumunia 1 - 1.05
AKO=1.78

Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Kupon 1/ krzyszt0f

311 21:00 Blackburn - Cr.Palace (1) 1.85
486 16:30 Norwegia - Polska (1x) 1.21

AKO=2,23

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
[color:"blue"]Kosjo[/color] jako ze nie dochodza do ciebie privy to informuje ze juz mozesz typowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
Ok,ok dzięki za info

P.S. Sorki za zaśmiecanie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
wariant 10 x 2.23

Kupon 1 / Kosjo

115. Neuchatel-Thun 2 2.32
AKO 2,32

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Lista zawodników ....


[color:"green"] 1.Cypryjczyk 4/15
2.Julia-Kasia 2/15[/color]
[color:"green"] 3.nerwowy 1/10
4.tuttur 1/10
5.MaRcIn_7 1/10
6.krzyszt0f 1/10[/color]

[color:"red"]
7.Lopez 3/15
8.Marcel 2/15
9.Rivaldinho 2/15
10.Slawek_kk 2/15
11.Salvador Dali 2/15
12.dworak 1/10
13.grzech 1/10
14.Oset 1/15
15.Crazy,sexy,marvelous... 1/15
16.Dampan ....0/10
17.Okan .........0/10
18.Meyde9 0/10
19.muppet 0/10
20.Anjay 0/15
21.Fanatykk 0/15
22.Citizen 0/10
23.aramis1 0/10
24.xsidx 0/15
25.buczy 0/10
26.turecki dres 0/15
27.Kamil_Typer 0/15
28.Layonik 0/15
29.kondzik 0/10
30.rafal008 0/10[/color]
[color:"green"]

31.Drago
32.greg-VeB
33.Kosjo[/color]




[color:"red"] na czerwono zawodnicy ktorzy odpadli ... [/color]
[color:"green"] na zielono w grze ... [/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Kupony w grze !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Kupon 3 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

273.Ferrer-Hernych 1 1,19
277.Melzer-Okun 1 1,35
281.Haas-Morrison 1 1.19

AKO 1.91

Kupon 4 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


278. Horna-Goldstein 1 1,55
285. Agassi-Calatrava 1 1,18

AKO 1,83


Kupon 1/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bayern - Bochum 1 1,25
Dortmund - Kaiserslautern 1 1,60
Milan - Chievo 1 1,20

AKO: 2,40

Kupon 2/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Salzburg - Austria 2 1,75
Malaga - Barcelona 2 1,60

AKO: 2,8

Kupon 3/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Fenerbachce - Denizili 1 1,30
CSKA - Saturn 1 1,46
Wegry - Chiny 1 1,02
Lech - GKS 1 1,32

AKO: 2,56

Kupon 1 / Kosjo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

115. Neuchatel-Thun 2 2.32
AKO 2,32






Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Quote
ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ten punkt Regulaminu jest , lekko mówiąc do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, teraz w necie wisi Oferta Profa z godz.8.31 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Bez oferty Tenisa z Houston , oraz bez NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

jak oferta profa nie dziala to prosze klikac na nabidke tam jest ta sama oferta i te same kursy !!!

Nabidka !!! [fortuna-sazky.cz]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
Quote
Quote
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ????

no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Quote
Quote
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ????

no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

dlatego wlasnie robie swoja strone dlatego po miesiacu zostanie ona przekształcona w zamkniete forum gdzie dostep beda mili wybrani przezemnie gracze ktorzy cos wnosza i na ich typach tez mozna skorzystac a nie wypominajacy mi wszystko i nawet 3 pudła na 50 typów !!!powazny typer nie narzeka tylko korzysta i jak trzeba umie podsunac swoj typ dlatego takich ludzi bede widzial u siebie a nie ...
"kiedy dasz typ" "masz cos na dzisiaj"
czy to takie trudne znalezc pewniaki nawet po kursie jadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mimo wszystko pozdrawiam i dam znac jak strona dostepna dla wszystkich (na miesiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
wariant 15 x 1.77

Kupon 5 / julia-kasia


265 Nadal-Hrbaty 1 1,21
275 Moya-Mirnyi 1 1.27
453 Wegry-W.Brytan. 1 1,25


AKO 1,92

Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
Quote
Quote
Quote
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ????

no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

dlatego wlasnie robie swoja strone dlatego po miesiacu zostanie ona przekształcona w zamkniete forum gdzie dostep beda mili wybrani przezemnie gracze ktorzy cos wnosza i na ich typach tez mozna skorzystac a nie wypominajacy mi wszystko i nawet 3 pudła na 50 typów !!!powazny typer nie narzeka tylko korzysta i jak trzeba umie podsunac swoj typ dlatego takich ludzi bede widzial u siebie a nie ...
"kiedy dasz typ" "masz cos na dzisiaj"
czy to takie trudne znalezc pewniaki nawet po kursie jadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mimo wszystko pozdrawiam i dam znac jak strona dostepna dla wszystkich (na miesiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Racja Ronni. W 100% sie z Toba zgadzam.

Szkoda tylko, ze przez osobnikow jeczacych o typy zniknal twoj temacik w Private Picks - jeden z najlepszych od wielu lat na tym forum (kilka dobrych jeszcze zostalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Ale coz ludzie nie potrafia docenic, ze ktos chce sie podzielic typami z innymi, a juz nie daj Boze jak 1 na 10 typkow nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ale coz ludzie nie potrafia docenic, ze ktos chce sie podzielic typami z innymi, a juz nie daj Boze jak 1 na 10 typkow nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Ludzka chciwosc, ciagle by tylo chcieli i chieli i to tylko dobre typy, bo na swoich pewnie non stop sa w plecy, i jak jeszcze im czyis nie wejdzie to juz w ogole zle, to sa frustraci ktorzy niczego w zyciu nie osiagna w bukamcherce i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ronni
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Lista zawodników ....


[color:"green"] 1.Cypryjczyk 5/15
2.Julia-Kasia 4/15[/color]
[color:"green"] 3.nerwowy 1/10
4.tuttur 1/10
5.MaRcIn_7 1/10
6.krzyszt0f 1/10[/color]

[color:"red"]
7.Lopez 3/15
8.Marcel 2/15
9.Rivaldinho 2/15
10.Slawek_kk 2/15
11.Salvador Dali 2/15
12.dworak 1/10
13.grzech 1/10
14.Oset 1/15
15.Crazy,sexy,marvelous... 1/15
16.Dampan ....0/10
17.Okan .........0/10
18.Meyde9 0/10
19.muppet 0/10
20.Anjay 0/15
21.Fanatykk 0/15
22.Citizen 0/10
23.aramis1 0/10
24.xsidx 0/15
25.buczy 0/10
26.turecki dres 0/15
27.Kamil_Typer 0/15
28.Layonik 0/15
29.kondzik 0/10
30.rafal008 0/10[/color]
[color:"green"]

31.Drago
32.greg-VeB
33.Kosjo[/color]




[color:"red"] na czerwono zawodnicy ktorzy odpadli ... [/color]
[color:"green"] na zielono w grze ... [/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Kupony w grze !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Kupon 1/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bayern - Bochum 1 1,25
Dortmund - Kaiserslautern 1 1,60
Milan - Chievo 1 1,20

AKO: 2,40

Kupon 2/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Salzburg - Austria 2 1,75
Malaga - Barcelona 2 1,60

AKO: 2,8

Kupon 3/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Fenerbachce - Denizili 1 1,30
CSKA - Saturn 1 1,46
Wegry - Chiny 1 1,02
Lech - GKS 1 1,32

AKO: 2,56

Kupon 1 / Kosjo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

115. Neuchatel-Thun 2 2.32
AKO 2,32


Kupon 5 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

265 Nadal-Hrbaty 1 1,21
275 Moya-Mirnyi 1 1.27
453 Wegry-W.Brytan. 1 1,25


AKO 1,92





Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, forty, Sensei, alfa), 1,166 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1