|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Kupon 4/ MaRcIn_7
Norwegia - Polska 1 1,70 Podbeskidzie - Radomsko 1 1,45 Milan SN 1 1,03
AKO: 2,54
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
wariant 15 razy z rzedu ako 1.77
Kupon 1/[color:"green"]julia-kasia [/color]
452.Norwegia-Polska 1- 1,79
AKO 1,79
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
zdanie wyrwane z kontekstu wiec innymi słowy ...
na dzis kupony mozna bylo podac do 10 rano !!! tak samo na jutro kupon musi byc do 10 rano !!! A jak to się odnosi do NBA ? Mecze NBA nie są tego samego dnia, tylko następnego więc może dałoby się zmienić godzinę z 10 na póżniejszą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"blue"]Kosjo[/color] jako ze nie dochodza do ciebie privy to informuje ze juz mozesz typowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
wariant 15 x 1.77
Kupon 2 / [color:"green"] julia-kasia [/color]
262. Wawrinka-Srichaph. 1 - 1,5 044. AC Milan-Chievo 1 - 1,23
AKO 1,84
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten punkt Regulaminu jest , lekko mówiąc do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, teraz w necie wisi Oferta Profa z godz.8.31 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bez oferty Tenisa z Houston , oraz bez NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Dodali wreszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
wariant 15 x 1.77
Kupon 3 / julia-kasia
273.Ferrer-Hernych 1 1,19 277.Melzer-Okun 1 1,35 281.Haas-Morrison 1 1.19
AKO 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
wariant 15 x 1.77
Kupon 4 / julia-kasia
278. Horna-Goldstein 1 1,55 285. Agassi-Calatrava 1 1,18
AKO 1,83
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Kupon 4/Cypryjczyk 452 Norwegia-Polska 1 - 1.65 453 Wegry-Chiny 1 - 1.03 455 Francja-Rumunia 1 - 1.05 AKO=1.78
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Kupon 1/ krzyszt0f
311 21:00 Blackburn - Cr.Palace (1) 1.85 486 16:30 Norwegia - Polska (1x) 1.21
AKO=2,23
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
[color:"blue"]Kosjo[/color] jako ze nie dochodza do ciebie privy to informuje ze juz mozesz typowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam Ok,ok dzięki za info P.S. Sorki za zaśmiecanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
wariant 10 x 2.23
Kupon 1 / Kosjo
115. Neuchatel-Thun 2 2.32 AKO 2,32
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Lista zawodników ....
[color:"green"] 1.Cypryjczyk 4/15 2.Julia-Kasia 2/15[/color] [color:"green"] 3.nerwowy 1/10 4.tuttur 1/10 5.MaRcIn_7 1/10 6.krzyszt0f 1/10[/color]
[color:"red"] 7.Lopez 3/15 8.Marcel 2/15 9.Rivaldinho 2/15 10.Slawek_kk 2/15 11.Salvador Dali 2/15 12.dworak 1/10 13.grzech 1/10 14.Oset 1/15 15.Crazy,sexy,marvelous... 1/15 16.Dampan ....0/10 17.Okan .........0/10 18.Meyde9 0/10 19.muppet 0/10 20.Anjay 0/15 21.Fanatykk 0/15 22.Citizen 0/10 23.aramis1 0/10 24.xsidx 0/15 25.buczy 0/10 26.turecki dres 0/15 27.Kamil_Typer 0/15 28.Layonik 0/15 29.kondzik 0/10 30.rafal008 0/10[/color] [color:"green"]
31.Drago 32.greg-VeB 33.Kosjo[/color]
[color:"red"] na czerwono zawodnicy ktorzy odpadli ... [/color] [color:"green"] na zielono w grze ... [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Kupony w grze !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Kupon 3 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
273.Ferrer-Hernych 1 1,19 277.Melzer-Okun 1 1,35 281.Haas-Morrison 1 1.19
AKO 1.91
Kupon 4 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
278. Horna-Goldstein 1 1,55 285. Agassi-Calatrava 1 1,18
AKO 1,83
Kupon 1/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Bayern - Bochum 1 1,25 Dortmund - Kaiserslautern 1 1,60 Milan - Chievo 1 1,20
AKO: 2,40
Kupon 2/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Salzburg - Austria 2 1,75 Malaga - Barcelona 2 1,60
AKO: 2,8
Kupon 3/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Fenerbachce - Denizili 1 1,30 CSKA - Saturn 1 1,46 Wegry - Chiny 1 1,02 Lech - GKS 1 1,32
AKO: 2,56
Kupon 1 / Kosjo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
115. Neuchatel-Thun 2 2.32 AKO 2,32
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
ten punkt jest do wszystkich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli chcesz zagrac obojetnie jaki emcz ktory jest jutro czas jest do 10 rano jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten punkt Regulaminu jest , lekko mówiąc do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, teraz w necie wisi Oferta Profa z godz.8.31 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bez oferty Tenisa z Houston , oraz bez NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> jak oferta profa nie dziala to prosze klikac na nabidke tam jest ta sama oferta i te same kursy !!! Nabidka !!! [ fortuna-sazky.cz]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307 |
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ???? no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ???? no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dlatego wlasnie robie swoja strone dlatego po miesiacu zostanie ona przekształcona w zamkniete forum gdzie dostep beda mili wybrani przezemnie gracze ktorzy cos wnosza i na ich typach tez mozna skorzystac a nie wypominajacy mi wszystko i nawet 3 pudła na 50 typów !!!powazny typer nie narzeka tylko korzysta i jak trzeba umie podsunac swoj typ dlatego takich ludzi bede widzial u siebie a nie ... "kiedy dasz typ" "masz cos na dzisiaj" czy to takie trudne znalezc pewniaki nawet po kursie jadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mimo wszystko pozdrawiam i dam znac jak strona dostepna dla wszystkich (na miesiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
wariant 15 x 1.77
Kupon 5 / julia-kasia
265 Nadal-Hrbaty 1 1,21 275 Moya-Mirnyi 1 1.27 453 Wegry-W.Brytan. 1 1,25
AKO 1,92
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
kiedy będa typy na dziś dzień te typy w private picks ???? no i gadaj z powaznymi ludzmi pisze nie pisac post wyzej a tu znow nie bedzie wogole typow juz nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Z całym szacunkiem, ale zbudowałeś to zdanie tak chaotycznie, że przeszła mi przez głowę myśl, że język polski jest dla Ciebie językiem obcym... Słyszałeś kiedyś o budowie zdania? Czy też takich pierdołach jak spójniki? Bo o interpunkcji to widać, że nie masz pojęcia. Niepotrzebnie rezygnujesz z podawania typów na forum. Już wiesz, że stawianie ośmiu spotkań w combo to samobójstwo... Jeśli wyeliminujesz kilka innych błędów (właściwych młodości) będzie OK. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dlatego wlasnie robie swoja strone dlatego po miesiacu zostanie ona przekształcona w zamkniete forum gdzie dostep beda mili wybrani przezemnie gracze ktorzy cos wnosza i na ich typach tez mozna skorzystac a nie wypominajacy mi wszystko i nawet 3 pudła na 50 typów !!!powazny typer nie narzeka tylko korzysta i jak trzeba umie podsunac swoj typ dlatego takich ludzi bede widzial u siebie a nie ... "kiedy dasz typ" "masz cos na dzisiaj" czy to takie trudne znalezc pewniaki nawet po kursie jadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mimo wszystko pozdrawiam i dam znac jak strona dostepna dla wszystkich (na miesiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Racja Ronni. W 100% sie z Toba zgadzam. Szkoda tylko, ze przez osobnikow jeczacych o typy zniknal twoj temacik w Private Picks - jeden z najlepszych od wielu lat na tym forum (kilka dobrych jeszcze zostalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Ale coz ludzie nie potrafia docenic, ze ktos chce sie podzielic typami z innymi, a juz nie daj Boze jak 1 na 10 typkow nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale coz ludzie nie potrafia docenic, ze ktos chce sie podzielic typami z innymi, a juz nie daj Boze jak 1 na 10 typkow nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ludzka chciwosc, ciagle by tylo chcieli i chieli i to tylko dobre typy, bo na swoich pewnie non stop sa w plecy, i jak jeszcze im czyis nie wejdzie to juz w ogole zle, to sa frustraci ktorzy niczego w zyciu nie osiagna w bukamcherce i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ronni Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Lista zawodników ....
[color:"green"] 1.Cypryjczyk 5/15 2.Julia-Kasia 4/15[/color] [color:"green"] 3.nerwowy 1/10 4.tuttur 1/10 5.MaRcIn_7 1/10 6.krzyszt0f 1/10[/color]
[color:"red"] 7.Lopez 3/15 8.Marcel 2/15 9.Rivaldinho 2/15 10.Slawek_kk 2/15 11.Salvador Dali 2/15 12.dworak 1/10 13.grzech 1/10 14.Oset 1/15 15.Crazy,sexy,marvelous... 1/15 16.Dampan ....0/10 17.Okan .........0/10 18.Meyde9 0/10 19.muppet 0/10 20.Anjay 0/15 21.Fanatykk 0/15 22.Citizen 0/10 23.aramis1 0/10 24.xsidx 0/15 25.buczy 0/10 26.turecki dres 0/15 27.Kamil_Typer 0/15 28.Layonik 0/15 29.kondzik 0/10 30.rafal008 0/10[/color] [color:"green"]
31.Drago 32.greg-VeB 33.Kosjo[/color]
[color:"red"] na czerwono zawodnicy ktorzy odpadli ... [/color] [color:"green"] na zielono w grze ... [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Kupony w grze !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Kupon 1/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Bayern - Bochum 1 1,25 Dortmund - Kaiserslautern 1 1,60 Milan - Chievo 1 1,20
AKO: 2,40
Kupon 2/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Salzburg - Austria 2 1,75 Malaga - Barcelona 2 1,60
AKO: 2,8
Kupon 3/ MaRcIn_7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Fenerbachce - Denizili 1 1,30 CSKA - Saturn 1 1,46 Wegry - Chiny 1 1,02 Lech - GKS 1 1,32
AKO: 2,56
Kupon 1 / Kosjo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
115. Neuchatel-Thun 2 2.32 AKO 2,32
Kupon 5 / julia-kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
265 Nadal-Hrbaty 1 1,21 275 Moya-Mirnyi 1 1.27 453 Wegry-W.Brytan. 1 1,25
AKO 1,92
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|