|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
A czy jesli zapisze sie i awansuje do turnieju glownego to moge wycofac sie z powodu... kontuzji [czyt. awarii] klawiatury. I na moje miejscce awansuje osoba z kolejnego miejsca.
Chcialbym wystartowac w eliminacjach, ale nie chce blokowac miejsca skoro i tak srodkow na konto nie dostane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
myslalem ze juz spisz  dobra dobra... w tej edycji nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Graj, tylko nie kombinuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ewidentne kopiowanie typów od innych uczestników konkursu jest zakazane i skutkuje natychmiastowym usunięciem z konkursu. Zapis ten obowiązuje od I rundy XV edycji konkursu.
Zmiana w regulaminie, proszę się zapoznać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Chamstwo i bezczelność niektórych osób przekracza ludzkie pojęcie. Jeśli udział niektórych ma wyglądać w sposób taki: zapisuje się, a potem kopiuje pierwsze lepsze typy - to nie ma sensu się zapisywać. Jeśli ktoś ma w dupie konkurs i liczy na kasę tanim kosztem to się zdrowo przejedzie.
Takie osoby będą wyrzucane z konkursu natychmiastowo. Traci na tym konkurs, tracą osoby które poważnie podchodzą do tej zabawy.
Jeszcze dziś przedyskutuje z majnerem czy nie wprowadzić tego zapisu jednak od eliminacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niezla polewka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
15. Z oferty Unibet gramy wszystkie typy, które Unibet wystawił na turnieje tenisowe, czyli 1X2, hc na sety i gemy, 1st set, under/over, czas trwania meczu, dokładny wynik itd.
Można zagrać końcowe zwycięstwo w turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Po burzliwej dyskusji  doszliśmy do wniosku z Piostarem, że zapis w regulaminie odnośnie zakazu kopiowania typów obowiązuje od eliminacji obecnej edycji. Jeżeli ktoś nie akceptuje tego zapisu, może w każdej chwili zrezygnować z udziału w konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 350 |
Czyli od tej chwili nie można kopiować? Kto decyduje że było skopiowane i jak do tego dojdziecie? Wole widzieć ponieważ mam zamiar wysłać typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wejdź na stronę Unibetu, znajdź sobie typy, podaj w konkursie. Jeśli tak zrobisz - zapewniam Cię nie będziesz miał żadnych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Proszę o nie awansowanie mnie do I rundy, nawet gdybym się zakwalifikował. Nie będę mógł typować z powodu wyjazdu, a nie chcę mieć zawieszenia na kolejne edycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Panowie jako ze mialem godzinke wolnego czasu postanowilem policzyc aktualna tabele eliminacji... po nicku nastepuje iloczyn dotychczas trafionych kursow, a w nawiasie ilosc typow juz rozstrzygnietych (uwaga! nie ilosc typow podanych, czyli np. jezeli ktos dal na koncowe zwyciestwo to tego rzecz jasna nie uwzglednilem)... miejsce przerywanej kreski zamyka czołową 30-tke... nie wiedzialem jak organizatorzy potraktuja ewidentne kopiowanie typow w przypadku dwoch uczestnikow wiec zarowno shaggy3 jak i pepsino u mnie na liscie są... shaggy3 skopiowal ewidentnie od Experto zas pepsino oburzajac sie jego zachowaniem... zmienil kolejnosc 4 typow Boombera...  Piostar, majner mam nadzieje ze nie potraktujecie tego jako ingerowanie w zabawe przez Was organizowana  haku - 37,20 (5) nickuś-power - 20,00 (5) Tolberti - 16,60 (5) Bullet - 12,52 (5) Stich - 9,78 (4) Experto - 9,68 (5) shaggy3 - 9,68 (5) Inzaghi78 - 9,15 (4) mcflower - 8,64 (5) Exp - 8,64 (3) herrena - 7,87 (4) berserker - 7,73 (5) xqwzts -7,52 (4) grzesiek2 - 7,50 (5) rafael86 - 7,18 (3) Valverde - 7,09 (4) Kenny - 6,74 (5) 19marcin08 - 6,60 (5) Mathiass - 5,39 (5) lukii - 4,90 (5) Cukier - 4,83 (4) mateusz 2201 - 4,62 (4) pepsino - 4,50 (5) Ulvgaard - 4,47 (3) f4ls0n - 4,41 (5) W8inG4DeatH - 4,19 (3) snaders - 4,19 (5) typertennis - 3,93 (5) piana - 3,76 (2) macq - 3,46 (5) ------------------------------------------------------------ grem - 3,43 (5) dimes - 3,43 (5) GaloGalo - 3,33 (3) buldog - 3,25 (5) addamskyy - 3,20 (4) kowalwls - 3,17 (5) _mkr - 3,07 (4) javapl - 3,07 (5) Anfalast - 3,06 (5) Zulus - 2,75 (2) Platini - 2,71 (2) Boomber - 2,7 (5) bartoss99 - 2,62 (5) lukiwa - 2,3 (3) TEO - 2,3 (3) Don Fifone - 2,17 (5) kenner - 2,16 (5) majner - 2,15 (3) Ojro - 2,02 (5) podstawek87 - 2,02 (1) delfiefor - 1,94 (1) raulito33 - 1,86 (5) Sphinx - 1,86 (3) katowiczanin -1,86 (3) [T]-error - 1,75 (4) ArtekPortito - 1,7 (2) Piostar - 1,48 (4) Szewa - 1,4 (3) Rivaldinho - 0 (3) Stoin - 0 (2) roan79 - 0 (3) marlon - 0 (1) kumichal - 0 (4) paoblo - 0 (5) Daramanian - 0 (3) chcialem podkreslic ze robilem to na szybko, za wszystkie literowki w nickach jak i za bledy w podliczeniach z gory przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie potraktuje to Twoja wola, jednakże za wszelkie błędy w podliczeniach nie odpowiadam Nie jest to też tabela oficjalna. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 562 |
Boubson Ty masz coś z głową, kopiowałem ponieważ regulamin tego nie zabraniał. Dopiero kilka godzin później organizatorzy wprowadzili tę zmiane do regulaminu że kopiować nie można. Regulamin nie działa wstecz, czyli spokojnie zagram sobie w turnieju głównym Dodam że czasami trzeba wiedzieć od kogo kopiować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Do niedzieli sobie będziesz tak myślał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
A ja dziekuje za kawał dobrej roboty, przynajmnie mamy na półmetku orientacje co do sytuacji w eliminacjach. No i co niektorzy musza juz puszczac oko do Piostara o WC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dodam że czasami trzeba wiedzieć od kogo kopiować  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Puszczanie oka nic nie da. Co ciekawe sam będę potrzebował poraz pierwszy WC, ale cóż sobie nigdy nie przyznam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|