Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 27 1 2 11 12 13 14 15 26 27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
A czy jesli zapisze sie i awansuje do turnieju glownego to moge wycofac sie z powodu... kontuzji [czyt. awarii] klawiatury. I na moje miejscce awansuje osoba z kolejnego miejsca.

Chcialbym wystartowac w eliminacjach, ale nie chce blokowac miejsca skoro i tak srodkow na konto nie dostane.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ojro bez przesady.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
myslalem ze juz spisz tongue

dobra dobra... w tej edycji nie gram

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Graj, tylko nie kombinuj smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ewidentne kopiowanie typów od innych uczestników konkursu jest zakazane i skutkuje natychmiastowym usunięciem z konkursu. Zapis ten obowiązuje od I rundy XV edycji konkursu.

Zmiana w regulaminie, proszę się zapoznać.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Chamstwo i bezczelność niektórych osób przekracza ludzkie pojęcie. Jeśli udział niektórych ma wyglądać w sposób taki: zapisuje się, a potem kopiuje pierwsze lepsze typy - to nie ma sensu się zapisywać. Jeśli ktoś ma w dupie konkurs i liczy na kasę tanim kosztem to się zdrowo przejedzie.

Takie osoby będą wyrzucane z konkursu natychmiastowo. Traci na tym konkurs, tracą osoby które poważnie podchodzą do tej zabawy.

Jeszcze dziś przedyskutuje z majnerem czy nie wprowadzić tego zapisu jednak od eliminacji.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Niezla polewka laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
15. Z oferty Unibet gramy wszystkie typy, które Unibet wystawił na turnieje tenisowe, czyli 1X2, hc na sety i gemy, 1st set, under/over, czas trwania meczu, dokładny wynik itd.

Można zagrać końcowe zwycięstwo w turnieju?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Można.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Po burzliwej dyskusji wink doszliśmy do wniosku z Piostarem, że zapis w regulaminie odnośnie zakazu kopiowania typów obowiązuje od eliminacji obecnej edycji.

Jeżeli ktoś nie akceptuje tego zapisu, może w każdej chwili zrezygnować z udziału w konkursie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 350
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 350
Czyli od tej chwili nie można kopiować? laugh
Kto decyduje że było skopiowane i jak do tego dojdziecie?
Wole widzieć ponieważ mam zamiar wysłać typy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wejdź na stronę Unibetu, znajdź sobie typy, podaj w konkursie. Jeśli tak zrobisz - zapewniam Cię nie będziesz miał żadnych problemów.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Proszę o nie awansowanie mnie do I rundy, nawet gdybym się zakwalifikował. Nie będę mógł typować z powodu wyjazdu, a nie chcę mieć zawieszenia na kolejne edycje.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Panowie jako ze mialem godzinke wolnego czasu postanowilem policzyc aktualna tabele eliminacji... po nicku nastepuje iloczyn dotychczas trafionych kursow, a w nawiasie ilosc typow juz rozstrzygnietych (uwaga! nie ilosc typow podanych, czyli np. jezeli ktos dal na koncowe zwyciestwo to tego rzecz jasna nie uwzglednilem)... miejsce przerywanej kreski zamyka czołową 30-tke...

nie wiedzialem jak organizatorzy potraktuja ewidentne kopiowanie typow w przypadku dwoch uczestnikow wiec zarowno shaggy3 jak i pepsino u mnie na liscie są... shaggy3 skopiowal ewidentnie od Experto zas pepsino oburzajac sie jego zachowaniem... zmienil kolejnosc 4 typow Boombera... laugh


Piostar, majner mam nadzieje ze nie potraktujecie tego jako ingerowanie w zabawe przez Was organizowana piwo


haku - 37,20 (5)

nickuś-power - 20,00 (5)

Tolberti - 16,60 (5)

Bullet - 12,52 (5)

Stich - 9,78 (4)

Experto - 9,68 (5)

shaggy3 - 9,68 (5)

Inzaghi78 - 9,15 (4)

mcflower - 8,64 (5)

Exp - 8,64 (3)

herrena - 7,87 (4)

berserker - 7,73 (5)

xqwzts -7,52 (4)

grzesiek2 - 7,50 (5)

rafael86 - 7,18 (3)

Valverde - 7,09 (4)

Kenny - 6,74 (5)

19marcin08 - 6,60 (5)

Mathiass - 5,39 (5)

lukii - 4,90 (5)

Cukier - 4,83 (4)

mateusz 2201 - 4,62 (4)

pepsino - 4,50 (5)

Ulvgaard - 4,47 (3)

f4ls0n - 4,41 (5)

W8inG4DeatH - 4,19 (3)

snaders - 4,19 (5)

typertennis - 3,93 (5)

piana - 3,76 (2)

macq - 3,46 (5)
------------------------------------------------------------
grem - 3,43 (5)

dimes - 3,43 (5)

GaloGalo - 3,33 (3)

buldog - 3,25 (5)

addamskyy - 3,20 (4)

kowalwls - 3,17 (5)

_mkr - 3,07 (4)

javapl - 3,07 (5)

Anfalast - 3,06 (5)

Zulus - 2,75 (2)

Platini - 2,71 (2)

Boomber - 2,7 (5)

bartoss99 - 2,62 (5)

lukiwa - 2,3 (3)

TEO - 2,3 (3)

Don Fifone - 2,17 (5)

kenner - 2,16 (5)

majner - 2,15 (3)

Ojro - 2,02 (5)

podstawek87 - 2,02 (1)

delfiefor - 1,94 (1)

raulito33 - 1,86 (5)

Sphinx - 1,86 (3)

katowiczanin -1,86 (3)

[T]-error - 1,75 (4)

ArtekPortito - 1,7 (2)

Piostar - 1,48 (4)

Szewa - 1,4 (3)

Rivaldinho - 0 (3)

Stoin - 0 (2)

roan79 - 0 (3)

marlon - 0 (1)

kumichal - 0 (4)

paoblo - 0 (5)

Daramanian - 0 (3)



chcialem podkreslic ze robilem to na szybko, za wszystkie literowki w nickach jak i za bledy w podliczeniach z gory przepraszam


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie potraktuje to Twoja wola, jednakże za wszelkie błędy w podliczeniach nie odpowiadam smile

Nie jest to też tabela oficjalna. Pozdrawiam piwo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 562
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 562
Boubson Ty masz coś z głową, kopiowałem ponieważ regulamin tego nie zabraniał. Dopiero kilka godzin później organizatorzy wprowadzili tę zmiane do regulaminu że kopiować nie można. Regulamin nie działa wstecz, czyli spokojnie zagram sobie w turnieju głównym smile

Dodam że czasami trzeba wiedzieć od kogo kopiować laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Do niedzieli sobie będziesz tak myślał.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
A ja dziekuje za kawał dobrej roboty, przynajmnie mamy na półmetku orientacje co do sytuacji w eliminacjach. No i co niektorzy musza juz puszczac oko do Piostara o WC wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by shaggy3
Dodam że czasami trzeba wiedzieć od kogo kopiować laugh

piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Puszczanie oka nic nie da. Co ciekawe sam będę potrzebował poraz pierwszy WC, ale cóż sobie nigdy nie przyznam wink

Strona 13 z 27 1 2 11 12 13 14 15 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1