Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
ice18 #3179372 02/06/2009 21:28
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Koło 11 zleciłem wypłate o 14 kasa na mb piękne promohttps://www.mecz.pl/forum/images/icons/default/cool.gif

Bonus: Unibet
horba19 #3181338 03/06/2009 16:27
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wczoraj mi mowia na czacie, ze bonus obrocony, dzisiaj wyplate anuluja.. pytam sie czemu, bo musze jeszcze raz przeliczyc i sprawdzic moje kupony. brak slow..

jadanek #3181871 03/06/2009 21:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..?

mirasPL #3181880 03/06/2009 21:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by *** Nazwa użytkownika
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..?

oj to masz przechlapane...zabiorą bonusa, wpłaconą kasę i zamkna konto. A potem przyśla po ciebie CBA grin

sebkos #3181890 03/06/2009 21:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by *** Nazwa użytkownika
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..?

oj to masz przechlapane...zabiorą bonusa, wpłaconą kasę i zamkna konto. A potem przyśla po ciebie CBA grin
nie przesadaj ! smirk

***Nazwa uzytkownika nie martw sie... zabiora bonus, wplacona kase i zamkna konto. A Ty bedziesz musial przez tydzien byc ich traderem na Livebettingu laugh


Ojro #3181910 03/06/2009 21:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ej nie gadajcie że single nie liczą się do tego obrotu...

conajmniej 1,6
nie single

i co jeszcze, może kupony zawarte tylko między 13:15h a 16:15h

ehhh

john #3181962 03/06/2009 21:58
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
O ile dobrze doczytałem regulamin to nie ma zakazu puszczania singli , tylko nie liczą się do obrotu , więc po co ta panika,jak system przepuszcza single to można grać do woli , warunek dubelek musi być puszczony z kursem 1,6 do 10.06 a całkowity obrót wyrobiony do 31.08.chyba, że coś przeoczyłem

crossmen #3182065 03/06/2009 22:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a za jaka kwote ma byc ten dubelek 1,6 do 10.06 ??


john #3182465 04/06/2009 00:59
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by john
a za jaka kwote ma byc ten dubelek 1,6 do 10.06 ??

Też się nad tym zastanawiałem, ale chyba nie jest nigdzie podane za jaką kwotę więc zapewne chodzi o to żeby w ogóle jakiś dubel 1.6 zagrac do tego dnia.

mirasPL #3182693 04/06/2009 03:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by *** Nazwa użytkownika
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..?


spoko ziomuś nie sraj ogniem wink

tak mi odpisali >>>

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że oczywiście może Pan obstawiać zakłady
pojedyńcze, ale nie będą one liczone do obrotu bonusu.

Zapraszamy ponownie w razie jakichkolwiek pytań.

Pozdrawiam!

Z poważaniem/Regards,

Legia #3182807 04/06/2009 04:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
żeby rozwiać drugą wątpliwość

>>>

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że minimalna kwota zakładu nie została
ustalona.

Zapraszamy ponownie w razie jakichkolwiek pytań.

Pozdrawiam!

>>>



czyli można i za złotówe zagrać wink a potem jakoś do 31 sierpnia czekać na mecze Legii i wykonać obrót wink

Legia #3182849 04/06/2009 04:27
Dołączył: May 2009
Posty: 90
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 90
Zablokowali mi konto bez powodu. I chca dokumentow, przez debili nie mam dostepu do wlasnych srodkow puke

masterfed #3182875 04/06/2009 04:37
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Originally Posted by masterfed
Zablokowali mi konto bez powodu. I chca dokumentow, przez debili nie mam dostepu do wlasnych srodkow puke

Wyślij te dokumenty i pewnie po sprawie.

MaTHiaS #3182885 04/06/2009 04:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
Mi też zablokowali, żenada ta firma puke

Chciałem dziś postawić na Federera i Potro dubel i kurrwa nie mogę się zalogować. Przez tę żałosną firmę straciłem trochę kasy, bo jeszcze później też kolejny dubel bym zagrał i bez problemu weszło. Teraz muszę czekać 3 dni aż odblokują puke

kanute #3182893 04/06/2009 04:42
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
Wszystko by było ok gdyby ktoś mnie uprzedził, poprosił o dokumenty a nie blok od razu i nagle nie mam dostępu do swoich środków, co za pojeby.

kanute #3183222 04/06/2009 06:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
chciałem dziś skorzystać z bonusu i próbowałem wejść na konto, a tu blokada, odzywam się na czacie a babeczka mi mówi, żebym przesłał dokumenty, no to mówię że prześlę, ale pytam kiedy mi odblokują, bo bonus wygasa o północy... Ona na to że ich security department już dziś nie working i jest jej przykro ale to oznacza, że bonusa nie zobaczę...
puke

awax76 #3183316 04/06/2009 09:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Dostałem blokade konta ponieważ mam internet z Neostrady, tak amatorskiego bukmachera dawno nie widziałem, nie polecam.

zyciesca #3183365 04/06/2009 15:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa...


też mam neostrade i mnie nie poblokowali na całe szczęście

Legia #3183371 04/06/2009 15:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by McDziarz
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa...

Święte słowa ...wszak to POLSKA właśnie grin
Łatwe 500 i wogóle

sebkos #3183424 04/06/2009 16:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by McDziarz
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa...

Święte słowa ...wszak to POLSKA właśnie grin
Łatwe 500 i wogóle

dokładnie w lidze oszustów jesteśmy w pierwszej lidze razem z Chińćzykami i Turasami więc bukowi się nie dziwie wszak anagażuje w promocję pokaźne środki 3000 x 500 pln to daje 1,5 miliona złotych...+ dla starych użytkowników myślę że też z 500 000 zł dali...do tej pory nawet nie weryfikowali nawet tożsamości...zapewne nie bez kozery zaostrzyli środki bezpieczeństwa...zresztą czy to aż taki duży problem wysłać skan dowodu ??? zapewne w przeciągu 30 minut konto będzie z powrotem aktywne więc po co się tak bulwersować i podnosić niepotrzebnie larum ...

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1