|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351 |
Koło 11 zleciłem wypłate o 14 kasa na mb piękne promohttps://www.mecz.pl/forum/images/icons/default/cool.gif
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wczoraj mi mowia na czacie, ze bonus obrocony, dzisiaj wyplate anuluja.. pytam sie czemu, bo musze jeszcze raz przeliczyc i sprawdzic moje kupony. brak slow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..? oj to masz przechlapane...zabiorą bonusa, wpłaconą kasę i zamkna konto. A potem przyśla po ciebie CBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..? oj to masz przechlapane...zabiorą bonusa, wpłaconą kasę i zamkna konto. A potem przyśla po ciebie CBA  nie przesadaj !  ***Nazwa uzytkownika nie martw sie... zabiora bonus, wplacona kase i zamkna konto. A Ty bedziesz musial przez tydzien byc ich traderem na Livebettingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
ej nie gadajcie że single nie liczą się do tego obrotu...
conajmniej 1,6 nie single
i co jeszcze, może kupony zawarte tylko między 13:15h a 16:15h
ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
O ile dobrze doczytałem regulamin to nie ma zakazu puszczania singli , tylko nie liczą się do obrotu , więc po co ta panika,jak system przepuszcza single to można grać do woli , warunek dubelek musi być puszczony z kursem 1,6 do 10.06 a całkowity obrót wyrobiony do 31.08.chyba, że coś przeoczyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
a za jaka kwote ma byc ten dubelek 1,6 do 10.06 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
a za jaka kwote ma byc ten dubelek 1,6 do 10.06 ?? Też się nad tym zastanawiałem, ale chyba nie jest nigdzie podane za jaką kwotę więc zapewne chodzi o to żeby w ogóle jakiś dubel 1.6 zagrac do tego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
jak przypadkiem z roztargnienia..zagrałem z bonusa SINGLA NA LIVE..to juz mi bonus anulują?..zagrałem za drobne..? spoko ziomuś nie sraj ogniem tak mi odpisali >>> Witamy serdecznie, Uprzejmie informujemy, że oczywiście może Pan obstawiać zakłady pojedyńcze, ale nie będą one liczone do obrotu bonusu. Zapraszamy ponownie w razie jakichkolwiek pytań. Pozdrawiam! Z poważaniem/Regards,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
żeby rozwiać drugą wątpliwość >>> Witamy serdecznie, Uprzejmie informujemy, że minimalna kwota zakładu nie została ustalona. Zapraszamy ponownie w razie jakichkolwiek pytań. Pozdrawiam! >>> czyli można i za złotówe zagrać  a potem jakoś do 31 sierpnia czekać na mecze Legii i wykonać obrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 90 |
Zablokowali mi konto bez powodu. I chca dokumentow, przez debili nie mam dostepu do wlasnych srodkow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Zablokowali mi konto bez powodu. I chca dokumentow, przez debili nie mam dostepu do wlasnych srodkow  Wyślij te dokumenty i pewnie po sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80 |
Mi też zablokowali, żenada ta firma  Chciałem dziś postawić na Federera i Potro dubel i kurrwa nie mogę się zalogować. Przez tę żałosną firmę straciłem trochę kasy, bo jeszcze później też kolejny dubel bym zagrał i bez problemu weszło. Teraz muszę czekać 3 dni aż odblokują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80 |
Wszystko by było ok gdyby ktoś mnie uprzedził, poprosił o dokumenty a nie blok od razu i nagle nie mam dostępu do swoich środków, co za pojeby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
chciałem dziś skorzystać z bonusu i próbowałem wejść na konto, a tu blokada, odzywam się na czacie a babeczka mi mówi, żebym przesłał dokumenty, no to mówię że prześlę, ale pytam kiedy mi odblokują, bo bonus wygasa o północy... Ona na to że ich security department już dziś nie working i jest jej przykro ale to oznacza, że bonusa nie zobaczę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
Dostałem blokade konta ponieważ mam internet z Neostrady, tak amatorskiego bukmachera dawno nie widziałem, nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa...
też mam neostrade i mnie nie poblokowali na całe szczęście
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa... Święte słowa ...wszak to POLSKA właśnie  Łatwe 500 i wogóle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Podejrzewam że to prewencyjne działanie było spowodowane zbyt dużą ilością prób wyłudzeń bonusa... Święte słowa ...wszak to POLSKA właśnie  Łatwe 500 i wogóle dokładnie w lidze oszustów jesteśmy w pierwszej lidze razem z Chińćzykami i Turasami więc bukowi się nie dziwie wszak anagażuje w promocję pokaźne środki 3000 x 500 pln to daje 1,5 miliona złotych...+ dla starych użytkowników myślę że też z 500 000 zł dali...do tej pory nawet nie weryfikowali nawet tożsamości...zapewne nie bez kozery zaostrzyli środki bezpieczeństwa...zresztą czy to aż taki duży problem wysłać skan dowodu ??? zapewne w przeciągu 30 minut konto będzie z powrotem aktywne więc po co się tak bulwersować i podnosić niepotrzebnie larum ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|