|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc. Znalazlem ciekawa informacje o mozliwosci pomnozenia pieniedzy,otwierajac konto jako "nowy"uzytkownik w www.victorchandler.com [ victorchandler.com] .Po wplaceniu 100£ i postawieniu tych pieniedzy na zwyciestwo Hiszpanii w kwalifikacjach do mistrzostw swiata,otrzymuje sie zwrot 50%zainwestowanych w ten zaklad pieniedzy.Oczywiscie Hiszpania musi wygrac swoja grupe,aby ten zaklad byl aktualny,jednak szanse Hiszpanii oceniam na bardzo wysokie wiec rzecz jest warta uwagi.Teraz najciekawsza sprawa,wygrane 50% mozna albo dodac do swojego konta,albo wyplacic bez zadnego problemu,nie ma zadnego okresu oczekiwania,zadnych dodatkowych warunkow.Oferta dotyczy tylko nowych czlonkow.(rok temu rowniez pamietam taka oferte,dotyczaca zwyciestwa Samprasa w jednym z turniejow,sprawdzilem i faktycznie Vic wyplacil postawione pieniadze wraz ze zwrotem 50%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
coz moj post nijak sie ma do posta bogge, ale zeby nie robic niepotrzebnego balaganu zapytam sie tutaj:
czy Victor Chandler przyjmuje zaklady na NBA i NHL? bo wlasnie chcialem sprawdzic kursy na NBA/NHL i ku mojemu rozczarowaniu po wybraniu basketball/ice hockey zobaczylem tylko: VC have no odds available 'online' on this sport at the moment; a mecze juz za niewiele ponad godzine... to jak to jest?
pozdr. Paragon
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Powinni mieć... Sprawdź też ich amerykańską sekcje, może będą mieli większy wachlarz "usług" pod www.superbook.com [ superbook.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
dzieki ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) , zeby grac w tym supersbook trzeba sie oddzielnie zapisywac i wplacac kase czy wystarczy konto u Chandlera? pozdr. Paragon [This message has been edited by Paragon (edited 04-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja kiedyś miałem konto w Superbook, ale pozwalali nam obstawiać piłkę nożną po kursach z VC.
Raczej trzeba się ponownie zapisać, nie jestem pewien. Spróbuj user/hasło i zobacz czy działa. Jeśli bardziej Ci się podoba ich oferta to z pewnością pozwolą Ci przenieść konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
mam pytanko co do w chandlera: jak jest z wyplatami do polski, no i z wplatami, czy mozna przez karte wplacac i wyplacac??czy nie ma problemow z wyplatami, jak dlugo sie czeka na kase???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Można przez kartę i NETellera. Problemów nie ma najmniejszych. Czas oczekiwania na wypłatę chyba standardowy. Ja na razie tylko wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Victor Chandler 50% [ vcbet.co.uk] Czy ktoś korzystał z promocji dla nowych uzytkowników w VC ??? Czy zwrot 50% pierwszego zakładu jest w postaci freebeta czy cashbacka ?? W warunkach jest mowa o freebecie tak więc wydaje mi się ze na koncie pozostanie tylko ewentualny zysk z zagranego freebeta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Wrazie przegranej pierwszego zakładu połowa stawki wraca do ciebie na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
z tego co piszą, to połowa stawki trafia na konto "win or lose"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Jest dokładnie tak jak pisze stańczyk. Czyli wygrasz czy przegrasz, obojętne, połowe stawki dopiszą. Tylko że tam nic nie piszą czy można to od razu wypłacić.
Bo jeżeli nie można od razu wypłacić to ile razy trzeba obrócić bonusem? I czy ten freebet jest dopisywany do konta z wygraną, czy dopisywana jest tylko i wyłącznie wygrana z freebeta?
Niech ktoś kto dostał tego bonusa nam pomoże i opisze jak to z tym bonusem jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Chociaż znalazłem wypowiedź z o R r o który pisze że :
"... Tylko wygrana z freebeta jest wypłacalna, kurs musi być 2 lub wyższy. Obrotu chyba nie trzeba robić..."
Ale po słowie "chyba" wnioskuje że nie miał okazji wypłacać pieniążków z tego buka więc może sie mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Przeszukałem całe forum, ten temat był poruszany dziesiątki razy i to już od ładnych kilkunastu miesięcy. Niestety nikt jeszcze dokładnie nie opisał jak to dokładnie jest z tym freebetem przy ewentualnej wypłacie ;/
Chciałbym tam zacząć grać bo bonus kusi, HELP!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Chyba najlepiej napisać do supportu VC. Poniewaz mój angielski jest bardzo słaby więc chciałbym to zrobić po niemiecku ale niestety nie ma ją strony w tym języku więc nie wiem czy jest sens...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Ta promocja w VC jest taka sama jak w BetEuro, tylko ze kwota pierwszego zakladu w VC to 75E a w Beteuro 50E. http://info.beteuro.com/en/sports/promo_50percentcashbonus.htmWszystko tak samo. czy jesli skorzystalem z bonusa w Beteuro to moge tez w VC ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Chociaż znalazłem wypowiedź z o R r o który pisze że :
"... Tylko wygrana z freebeta jest wypłacalna, kurs musi być 2 lub wyższy. Obrotu chyba nie trzeba robić..."
Ale po słowie "chyba" wnioskuje że nie miał okazji wypłacać pieniążków z tego buka więc może sie mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dokładnie tak jak piszesz. A swoje chyba opieram na tym, że w regulaminie promocji nic na temat obrotu nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Ta promocja w VC jest taka sama jak w BetEuro, tylko ze kwota pierwszego zakladu w VC to 75E a w Beteuro 50E. http://info.beteuro.com/en/sports/promo_50percentcashbonus.htmWszystko tak samo. czy jesli skorzystalem z bonusa w Beteuro to moge tez w VC ?? Napewno możesz. Tu sprawa wygląda tak jak z Betandwin, Betoto, Playit i Beteurope. Można sie zarejestrować w każdym z nich a bonus (ot choćby za zwerbowanie przyjaciela) i tak zostanie dopisany a po obrocie -wypłacony. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
A ten free bet w VC to musi byc singiel czy moge sobie np. zapodac dubelka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Tzn. w regulaminie nic nie piszą. Czyli tego free beta można już chyba obstawiać wg uznania. Ja nadal nie mam tam konta ze wzgledu na brak gotówki, ale przymierzam sie by wreszcie skorzystać z tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka