Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#31842 23/03/2001 00:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc.
Znalazlem ciekawa informacje o mozliwosci pomnozenia pieniedzy,otwierajac konto jako "nowy"uzytkownik w www.victorchandler.com [victorchandler.com] .Po wplaceniu 100£ i postawieniu tych pieniedzy na zwyciestwo Hiszpanii w kwalifikacjach do mistrzostw swiata,otrzymuje sie zwrot 50%zainwestowanych w ten zaklad pieniedzy.Oczywiscie Hiszpania musi wygrac swoja grupe,aby ten zaklad byl aktualny,jednak szanse Hiszpanii oceniam na bardzo wysokie wiec rzecz jest warta uwagi.Teraz najciekawsza sprawa,wygrane 50% mozna albo dodac do swojego konta,albo wyplacic bez zadnego problemu,nie ma zadnego okresu oczekiwania,zadnych dodatkowych warunkow.Oferta dotyczy tylko nowych czlonkow.(rok temu rowniez pamietam taka oferte,dotyczaca zwyciestwa Samprasa w jednym z turniejow,sprawdzilem i faktycznie Vic wyplacil postawione pieniadze wraz ze zwrotem 50%)

Bonus: Unibet
#31843 04/04/2001 03:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
coz moj post nijak sie ma do posta bogge, ale zeby nie robic niepotrzebnego balaganu zapytam sie tutaj:

czy Victor Chandler przyjmuje zaklady na NBA i NHL? bo wlasnie chcialem sprawdzic kursy na NBA/NHL i ku mojemu rozczarowaniu po wybraniu basketball/ice hockey zobaczylem tylko: VC have no odds available 'online' on this sport at the moment; a mecze juz za niewiele ponad godzine... to jak to jest?

pozdr.
Paragon

#31844 04/04/2001 03:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Powinni mieć... Sprawdź też ich amerykańską sekcje, może będą mieli większy wachlarz "usług" pod www.superbook.com [superbook.com]

#31845 04/04/2001 13:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
dzieki [Linked Image] , zeby grac w tym supersbook trzeba sie oddzielnie zapisywac i wplacac kase czy wystarczy konto u Chandlera?

pozdr.
Paragon

[This message has been edited by Paragon (edited 04-04-2001).]

#31846 04/04/2001 15:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja kiedyś miałem konto w Superbook, ale pozwalali nam obstawiać piłkę nożną po kursach z VC.

Raczej trzeba się ponownie zapisać, nie jestem pewien. Spróbuj user/hasło i zobacz czy działa. Jeśli bardziej Ci się podoba ich oferta to z pewnością pozwolą Ci przenieść konto.

#31847 04/04/2001 16:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
dzieki

#31848 15/05/2005 21:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
mam pytanko co do w chandlera:
jak jest z wyplatami do polski, no i z wplatami, czy mozna przez karte wplacac i wyplacac??czy nie ma problemow z wyplatami, jak dlugo sie czeka na kase???

#31849 15/05/2005 22:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Można przez kartę i NETellera. Problemów nie ma najmniejszych. Czas oczekiwania na wypłatę chyba standardowy. Ja na razie tylko wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#31850 26/06/2005 03:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Victor Chandler 50% [vcbet.co.uk]

Czy ktoś korzystał z promocji dla nowych uzytkowników w VC ??? Czy zwrot 50% pierwszego zakładu jest w postaci freebeta czy cashbacka ??
W warunkach jest mowa o freebecie tak więc wydaje mi się ze na koncie pozostanie tylko ewentualny zysk z zagranego freebeta...

#31851 26/06/2005 05:55
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Wrazie przegranej pierwszego zakładu połowa stawki wraca do ciebie na konto

#31852 26/06/2005 07:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
z tego co piszą, to połowa stawki trafia na konto "win or lose"

#31853 26/06/2005 08:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Jest dokładnie tak jak pisze stańczyk. Czyli wygrasz czy przegrasz, obojętne, połowe stawki dopiszą. Tylko że tam nic nie piszą czy można to od razu wypłacić.

Bo jeżeli nie można od razu wypłacić to ile razy trzeba obrócić bonusem? I czy ten freebet jest dopisywany do konta z wygraną, czy dopisywana jest tylko i wyłącznie wygrana z freebeta?

Niech ktoś kto dostał tego bonusa nam pomoże i opisze jak to z tym bonusem jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#31854 26/06/2005 08:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Chociaż znalazłem wypowiedź z o R r o który pisze że :

"... Tylko wygrana z freebeta jest wypłacalna, kurs musi być 2 lub wyższy. Obrotu chyba nie trzeba robić..."


Ale po słowie "chyba" wnioskuje że nie miał okazji wypłacać pieniążków z tego buka więc może sie mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#31855 26/06/2005 08:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Przeszukałem całe forum, ten temat był poruszany dziesiątki razy i to już od ładnych kilkunastu miesięcy. Niestety nikt jeszcze dokładnie nie opisał jak to dokładnie jest z tym freebetem przy ewentualnej wypłacie ;/

Chciałbym tam zacząć grać bo bonus kusi, HELP!!!

#31856 26/06/2005 08:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Chyba najlepiej napisać do supportu VC.
Poniewaz mój angielski jest bardzo słaby więc chciałbym to zrobić po niemiecku ale niestety nie ma ją strony w tym języku więc nie wiem czy jest sens...

#31857 26/06/2005 11:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Ta promocja w VC jest taka sama jak w BetEuro, tylko ze kwota pierwszego zakladu w VC to 75E a w Beteuro 50E.

http://info.beteuro.com/en/sports/promo_50percentcashbonus.htm

Wszystko tak samo.

czy jesli skorzystalem z bonusa w Beteuro to moge tez w VC ??

#31858 26/06/2005 11:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Chociaż znalazłem wypowiedź z o R r o który pisze że :

"... Tylko wygrana z freebeta jest wypłacalna, kurs musi być 2 lub wyższy. Obrotu chyba nie trzeba robić..."


Ale po słowie "chyba" wnioskuje że nie miał okazji wypłacać pieniążków z tego buka więc może sie mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dokładnie tak jak piszesz. A swoje chyba opieram na tym, że w regulaminie promocji nic na temat obrotu nie ma.

#31859 26/06/2005 19:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Ta promocja w VC jest taka sama jak w BetEuro, tylko ze kwota pierwszego zakladu w VC to 75E a w Beteuro 50E.

http://info.beteuro.com/en/sports/promo_50percentcashbonus.htm

Wszystko tak samo.

czy jesli skorzystalem z bonusa w Beteuro to moge tez w VC ??


Napewno możesz. Tu sprawa wygląda tak jak z Betandwin, Betoto, Playit i Beteurope. Można sie zarejestrować w każdym z nich a bonus (ot choćby za zwerbowanie przyjaciela) i tak zostanie dopisany a po obrocie -wypłacony.

Pozdr

#31860 02/07/2005 09:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
A ten free bet w VC to musi byc singiel czy moge sobie np. zapodac dubelka ?

#31861 02/07/2005 16:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Tzn. w regulaminie nic nie piszą. Czyli tego free beta można już chyba obstawiać wg uznania. Ja nadal nie mam tam konta ze wzgledu na brak gotówki, ale przymierzam sie by wreszcie skorzystać z tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1