Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#31905 31/08/2003 19:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
Mam pytanie:
Na stronie 'mecz.pl' nie ma aktualizacji czy można do Canbet wpłacać eKartą mBanku, wiecie coś o tym? Z jakimi kosztami to się wiąże i kiedy nie ma tych opłat?
Czy można wypłacić na karte ponad wysokośc depozytu? Z jakimi opłatami to się wiąże i kiedy ich nie ma?
[/QB][/QUOTE]

ponawiam pytaniei bardzo proszę was o odpowiedź. Zuważyłem że jesttam jakaś promocja, o co chodzi...?

Bonus: Unibet
#31906 31/08/2003 19:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ta promocje wprowadzili przy zmianie layoutu. Odarzadzam z niej korzystanie bo po prostu jest slaba.

Zloz min. depozyt -> dostaniesz free beta na 30$ -> i wykorzystaj go na jeden z dwoch zakaldow dlugoterminowych: Jaki zespol wygra Superbowl albo Premiership. -> Za dlugo czekania. stop

lepiej wziac promocje w betfair. Po zlozeniu depozytu dostajesz freebeta w wysokosci 20 funciakow, albo w bluesq Skladasz min depozyt (10 ojro) i otrzymujesz free beta na 15 ojro.. A najlepiej to uzbierac z tysiaka i pozagraniac bonus od wplaty u poszczegolnych bukow to jest najlepsza "promocja"

#31907 31/08/2003 19:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
a co z tymi wpłatami i wypłatami ekartą z embanku?? wie ktoś??

#31908 31/08/2003 23:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Canbet oferuje dodatkowo 20% bonus od pierwszej wpłaty (max. $100). Kosztów na pewno nie ma przy wpłatach i wypłatach od $300.

#31909 01/09/2003 03:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
a można wpłacać i wypłacać na katrtę?

#31910 01/09/2003 05:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Wpłacać -- tak, wypłacać -- raczej nie.

#31911 11/11/2003 15:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Za kazdym razem jak do nich wplace przez Neteller to ile kasy odejma od wplaty ?[/qb]
Lepiej sie wplaca karta kredytowa, ja wplacilem VISA i juz po 15 min kasa byla BEZ OPLAT co wazne! Do tego teraz daja 20% od kwoty wplaty gratis.

#31912 11/11/2003 15:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]W Neteler i w Canbet mam konto na USD[/qb]
Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...

#31913 11/11/2003 15:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]a co z tymi wpłatami i wypłatami ekartą z mbanku?? wie ktoś??[/qb]
Dziala i bez zadnych oplat kasa max. do 30 min pojawi sie w Canbet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#31914 12/11/2003 00:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb]
Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.

#31915 16/11/2003 00:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb]
Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb]
Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?

#31916 16/11/2003 00:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac?
Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?!

#31917 16/11/2003 00:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac?
Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?![/qb]
Dokładnie, a jak odliczom to wtedy zaczniesz sie bac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#31918 16/11/2003 03:26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac?
Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?![/qb]
Dokładnie, a jak odliczom to wtedy zaczniesz sie bac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Czyli jak mam konto w AUD, a free bet byl podany w euro na kwote 30 euro to ja ile mam wpisac?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytam tych z ich supportu ale ni w zab wiedza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#31919 16/11/2003 04:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb]
Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb]
Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?[/qb]
Minus: taplanie się w mało popularnej walucie, co nie ułatwia przejrzystości, dla której najlepiej mieć wszystkie konta w jednej walucie. Canbet nie pobiera żadnych prowizji przy wpłatch/wypłatach od $300 (lub równowartości), więc tylko niskodepozytowcom może to przeszkadzać.

#31920 16/11/2003 17:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb]
Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb]
Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?[/qb]
Minus: taplanie się w mało popularnej walucie, co nie ułatwia przejrzystości, dla której najlepiej mieć wszystkie konta w jednej walucie. Canbet nie pobiera żadnych prowizji przy wpłatch/wypłatach od $300 (lub równowartości), więc tylko niskodepozytowcom może to przeszkadzać.[/qb]
No tak, nie pobiera oplat, oplaca bankowe prowizje tylko, ze rzad Australii zmusza ich jak masz konto w innej walucie niz AUD doprzeliczania z euro ($) itp. na AUD i spowrotem! Na tym sie traci nie zaleznie od wysokosci depozytu, wiec juz lepiej se poprzeliczac samemu stawki i miec to konto w AUD. Za wyplate 600 AUD tez nie ma oplat i sam oplaca wszystko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#31921 16/11/2003 21:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No tak, nie pobiera oplat, oplaca bankowe prowizje tylko, ze rzad Australii zmusza ich jak masz konto w innej walucie niz AUD doprzeliczania z euro ($) itp. na AUD i spowrotem! Na tym sie traci nie zaleznie od wysokosci depozytu, wiec juz lepiej se poprzeliczac samemu stawki i miec to konto w AUD. Za wyplate 600 AUD tez nie ma oplat i sam oplaca wszystko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ale wyraźnie napisałem, że gdy wpłacasz/wypłacasz powyżej $300 to wszystkie prowizje i opłaty manipulacyjne są pokrywane przez Canbet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#31922 20/11/2003 17:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
Czy ktoś wie czy w Canbet można zmienic walutę w jakiej jest prowadzone konto?? Z rozpędu wybrałem przy rejestracji EURO a bedę się posługiwał Netellerem. Po zalogowaniu się nigdzie nie widze mozliwości zmiany waluty.

#31923 20/11/2003 17:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Tak moj kolega mial identyczna sytuacje jak ty. napsiz na suport ze chcesz zeminic walute bo chcesz wpalcic netellerem. bez problemu zamieniaja.

#31924 30/11/2003 16:48
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam.
Otworzyłam konto w Canbet.
Mam pytanko.
O co chodzi w kursach ODDS ? Czyżby to było 1x ?
Co sie dzieje w przypadku remisu ?
Widze ze na lepsze ligi mają oferte under/over 1.5
Niezle.
Czy maja livebetting ?

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel), 2,094 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,530
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1