|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
Mam pytanie: Na stronie 'mecz.pl' nie ma aktualizacji czy można do Canbet wpłacać eKartą mBanku, wiecie coś o tym? Z jakimi kosztami to się wiąże i kiedy nie ma tych opłat? Czy można wypłacić na karte ponad wysokośc depozytu? Z jakimi opłatami to się wiąże i kiedy ich nie ma? [/QB][/QUOTE]
ponawiam pytaniei bardzo proszę was o odpowiedź. Zuważyłem że jesttam jakaś promocja, o co chodzi...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ta promocje wprowadzili przy zmianie layoutu. Odarzadzam z niej korzystanie bo po prostu jest slaba. Zloz min. depozyt -> dostaniesz free beta na 30$ -> i wykorzystaj go na jeden z dwoch zakaldow dlugoterminowych: Jaki zespol wygra Superbowl albo Premiership. -> Za dlugo czekania. lepiej wziac promocje w betfair. Po zlozeniu depozytu dostajesz freebeta w wysokosci 20 funciakow, albo w bluesq Skladasz min depozyt (10 ojro) i otrzymujesz free beta na 15 ojro.. A najlepiej to uzbierac z tysiaka i pozagraniac bonus od wplaty u poszczegolnych bukow to jest najlepsza "promocja"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
a co z tymi wpłatami i wypłatami ekartą z embanku?? wie ktoś??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Canbet oferuje dodatkowo 20% bonus od pierwszej wpłaty (max. $100). Kosztów na pewno nie ma przy wpłatach i wypłatach od $300.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
a można wpłacać i wypłacać na katrtę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Wpłacać -- tak, wypłacać -- raczej nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Za kazdym razem jak do nich wplace przez Neteller to ile kasy odejma od wplaty ?[/qb] Lepiej sie wplaca karta kredytowa, ja wplacilem VISA i juz po 15 min kasa byla BEZ OPLAT co wazne! Do tego teraz daja 20% od kwoty wplaty gratis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]W Neteler i w Canbet mam konto na USD[/qb] Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał AnonimGall: [qb]a co z tymi wpłatami i wypłatami ekartą z mbanku?? wie ktoś??[/qb] Dziala i bez zadnych oplat kasa max. do 30 min pojawi sie w Canbet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb] Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb] Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb] Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac? Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac? Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?![/qb] Dokładnie, a jak odliczom to wtedy zaczniesz sie bac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał Gabriel: [qb] Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Czy korzystal ktos z Promocji tego "free Bet" w Canbet? Jak z tego skorzystac? Wchodze w wybór tych "Free events" bo to tylko na to chyba mozna go uzyc, wybieram i co? Mam wpisac w stawka kwote tego "free bet" i nie bac sie, ze odliczom mi na taki "niechciany" typ z kasy normalnej na koncie?![/qb] Dokładnie, a jak odliczom to wtedy zaczniesz sie bac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Czyli jak mam konto w AUD, a free bet byl podany w euro na kwote 30 euro to ja ile mam wpisac?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytam tych z ich supportu ale ni w zab wiedza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb] Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb] Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?[/qb] Minus: taplanie się w mało popularnej walucie, co nie ułatwia przejrzystości, dla której najlepiej mieć wszystkie konta w jednej walucie. Canbet nie pobiera żadnych prowizji przy wpłatch/wypłatach od $300 (lub równowartości), więc tylko niskodepozytowcom może to przeszkadzać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał ph9: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał ph9: [qb]Nie lepiej miec konto w AUD?! Przeciez i Canbet i Centrebet, australijskie buki musza przeliczac z USD, euro itp. na AUD i spowrotem co wiaze sie z sporymi oplatami i stratami, a jak ma sie konto w AUD to ten problem znika...[/qb] Nie warto, chyba że jesteś graczem niskodepozytowym.[/qb] Jakie widzisz w tym minusy i wady?! Nie traci sie na przeliczeniach przeciez wiec nierozumiem? Wplacilem do tego buka moze "aż" a moze "tylko" 225 AUD, czyli niecałe 600 zł. radzisz zmienic na EURO, ja sadze ze wtedy sa wyzsze straty?[/qb] Minus: taplanie się w mało popularnej walucie, co nie ułatwia przejrzystości, dla której najlepiej mieć wszystkie konta w jednej walucie. Canbet nie pobiera żadnych prowizji przy wpłatch/wypłatach od $300 (lub równowartości), więc tylko niskodepozytowcom może to przeszkadzać.[/qb] No tak, nie pobiera oplat, oplaca bankowe prowizje tylko, ze rzad Australii zmusza ich jak masz konto w innej walucie niz AUD doprzeliczania z euro ($) itp. na AUD i spowrotem! Na tym sie traci nie zaleznie od wysokosci depozytu, wiec juz lepiej se poprzeliczac samemu stawki i miec to konto w AUD. Za wyplate 600 AUD tez nie ma oplat i sam oplaca wszystko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb]No tak, nie pobiera oplat, oplaca bankowe prowizje tylko, ze rzad Australii zmusza ich jak masz konto w innej walucie niz AUD doprzeliczania z euro ($) itp. na AUD i spowrotem! Na tym sie traci nie zaleznie od wysokosci depozytu, wiec juz lepiej se poprzeliczac samemu stawki i miec to konto w AUD. Za wyplate 600 AUD tez nie ma oplat i sam oplaca wszystko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ale wyraźnie napisałem, że gdy wpłacasz/wypłacasz powyżej $300 to wszystkie prowizje i opłaty manipulacyjne są pokrywane przez Canbet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Czy ktoś wie czy w Canbet można zmienic walutę w jakiej jest prowadzone konto?? Z rozpędu wybrałem przy rejestracji EURO a bedę się posługiwał Netellerem. Po zalogowaniu się nigdzie nie widze mozliwości zmiany waluty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tak moj kolega mial identyczna sytuacje jak ty. napsiz na suport ze chcesz zeminic walute bo chcesz wpalcic netellerem. bez problemu zamieniaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Witam. Otworzyłam konto w Canbet. Mam pytanko. O co chodzi w kursach ODDS ? Czyżby to było 1x ? Co sie dzieje w przypadku remisu ? Widze ze na lepsze ligi mają oferte under/over 1.5 Niezle. Czy maja livebetting ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|