|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
12:35 pm 18:35 Milwaukee (Doug Davis) @ Pittsburgh (Kip Wells)
1:05 pm 19:05 Boston (Tim Wakefield) @ N.Y. Yankees (Mike Mussina)
1:05 pm 19:05 Kansas City (Runelvys Hernandez) @ Detroit (Mike Maroth)
2:05 pm 20:05 Cleveland (Kevin Millwood) @ Chi. White Sox (Freddy An. Garcia)
4:15 pm 22:15 Toronto (Josh Towers) @ Tampa Bay (Mark Hendrickson)
5:05 pm 23:05 St. Louis (Jason Marquis) @ Houston (Andy Pettitte)
6:35 pm 0:35 Minnesota (Carlos Silva) @ Seattle (Bobby Madritsch)
7:05 pm 1:05 Atlanta (Tim Hudson) @ Florida (Al Leiter)
7:05 pm 1:05 Oakland (Rich Harden) @ Baltimore (Daniel Cabrera)
7:05 pm 1:05 Washington (Zach Day) @ Philadelphia (Brett Myers)
7:10 pm 1:10 N.Y. Mets (Tom Glavine) @ Cincinnati (Eric Milton)
8:35 pm 2:35 San Diego (Adam Eaton) @ Colorado (Jason Jennings)
9:05 pm 3:05 L.A. Dodgers (Odalis Perez) @ San Francisco (Kirk Rueter)
9:40 pm 3:40 Chi. Cubs (Ryan Dempster) @ Arizona (Brandon Webb)
10:05 pm 4:05 Texas (Kenny Rogers) @ L.A. Angels (Jarrod Washburn)
[color:"red"]Na pierwszym miejscu goście... [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
W temacie LINKI w pierwszym poscie jest link do wikipedii i bardzo ładnie (po polsku) napisancych ogólnych zasad baseballa..
Natomiast w ostatnim poście obok lokalnych gazet o teamach baseballowych macie próbę usystematyzowania skrótów poszczególnych danych statystycznych... Kto ma jakieś uwagi czy uzupełnienie proszę o priva..
Mam nadzieję że będzie to pomocne..
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
skoro Cubs przegrali wczoraj to dzis powinni wygrac! nie gralbym druzyn ktore wygraly po dwa mecze!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Dzis niby wypada zagrac Red Sox po swietnym kursie 2.57. Ale czy dadza rade? Kurs kusi, jednak nie mozna zapominac, ze Mussina w zeszlym sezonie mial bilans 3-1 (jedyna porazka w play-offs) przeciwko Red Sox, w tym 2-0 u siebie z lepszymi miotaczami niz Wakefield (Pedro, Schiling)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wakefield - najbardziej pechowy,dla mnie,w ubiegłym sezonie pitcher w lidze:-) Może w tym roku,zważywszy,że stawki na razie niewielkie,dać Mu szansę? Tak zrobię,tym bardziej,że juz wczoraj Red Sox byli bardzo bliscy wygranej. BTW kurs na +hc Boston 1,76 tez nie do pogardzenia.
Tampa niby powinna wreszcie coś ugrać,ale jak tu na nich grać,skoro nawet piłki rzucane przez świerzaka są dla "Rentgenów" zbyt trudne?
Wczoraj Twins wygrali ,więc moja 1 progresja w tym sezonie trafiona,dziś nr 2 na...Atlantę:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Pamiętam, Wakefielda i Mussine z kwietnia ubiegłego roku, obu ich pałkarze walili ile wlezie. Wakefield może mecz przegrać w dwóch pierwszych zmianach, ale też miał przeciwko Yankee Erę poniżej 2. Musina jak ma dzień to mało kto może go pokonać. Nie wiem czy dzisiaj będe obstawiał ten mecz - zadecyduję przed 19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pirates - Brewers
Davis w dotychczasowych meczach bardzo dobrze radził sobie z ofensywa Pittsburgha,zupełnie odwrotnie wyglada bilans Wellsa z Milwaukee. Jak sadzicie,warto grać na status quo czy na przełamanie? W pinie w "alternate lines" doskonały kurs na gości z -hc,teraz 2,72.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Ja dzis dalem STL! No bo skoro Oswalta rozbili, to tym bardziej rekonwalescenta Pettita ktory spisywal sie slabiej w grach przedsezonowych od OSwalta, ktory byl najlepszym pitcherem HOU tegoz okresu. W STL coprawda gral Carpenter, ale dzis Marquis tez slaby nie jest... A ofensywe STL maja najlepsza w lidze...Ktos sie nie zgodzi? Edmonds, Pujol, Walker, Rolen, Sanders i wielu innych...
Drugi meczyk to Baltiore w meczu z Oakland. Obiecujacy Cabrerra kontra pitcher ktory ostatnio zalapal sie na 5 glownego pitchera w Oakland, a dzis wystepuje w zastepstwie...Ponadto Athletics maja juz kontuzjowanego Bobbego Crosbego ktory jest u nich waznym graczem. Ostatni mecz Baltimore wygrali 4-0 i sadze ze dzis tez to powtorza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Milwaukee Brewers u Pittsburgh Pirates Davis-leworęczny kontra Wells praworęczny
Davis -pierwsze dwa mecze 2004 r.: 6 kwietnia Era 5,68 - 6 zmian 11 kwietnia Era 8,44 - 6 zmian
Wells -pierwsze dwa mecze: 5 kwietnia Era 0,0 ! - 6 zmian 10 kwietnia Era 1,5 - 6 zmian
W pojedynku tych miotaczy na przełomie ubiegłego roku padł wynik 2:1 dla Milwauke. Davis 6 zm. Era 3,65, Wells 7 zm. Era 3,86 Wszystko byłoby jasne gdyby nie to, że Wells wraca po sierpniowej kontuzji i coś słaba siła ognia w pierwszym meczu Piratów.
Ja stawiam singla na under 9 za 1,83
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Krótkie info
Manager Red Sox z powodu bólu w klatce piersiowej przebywa w szpitalu. Nie będzie obecny na dzisiejszym meczu.
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
01.04.2004 Wells(vs Sheets przegrał z Milwaukee 7:8. Nie jestem aż takim znawca i fanem MLB,żeby pamiętac dokladnie,ale czy to nie był ten mecz,w którym najpierw Mackowiak doprowadził HR do remisu,a potem rozstrzygnął nastepnym? :-)
Co do undera,jezeli weźmie sie pod uwage staty obu rzucających,to trudno odmówić Ci racji Aifedar. Tyle tylko,ze po wczorajszym come back Smoltza to aż strach grać pitcherów,którzy wracają:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Pierwszy dzisiejszy mecz:
Milwaukee Brewers ml żeby wygrać 4j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
01.04.2004 Wells(vs Sheets przegrał z Milwaukee 7:8. Nie jestem aż takim znawca i fanem MLB,żeby pamiętac dokladnie,ale czy to nie był ten mecz,w którym najpierw Mackowiak doprowadził HR do remisu,a potem rozstrzygnął nastepnym? :-)
Co do undera,jezeli weźmie sie pod uwage staty obu rzucających,to trudno odmówić Ci racji Aifedar. Tyle tylko,ze po wczorajszym come back Smoltza to aż strach grać pitcherów,którzy wracają:-) około 21 godziny będziemy oboje mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Milwaukee Brewers u Pittsburgh Pirates Davis-leworęczny kontra Wells praworęczny
Davis -pierwsze dwa mecze 2004 r.: 6 kwietnia Era 5,68 - 6 zmian 11 kwietnia Era 8,44 - 6 zmian
Wells -pierwsze dwa mecze: 5 kwietnia Era 0,0 ! - 6 zmian 10 kwietnia Era 1,5 - 6 zmian
W pojedynku tych miotaczy na przełomie ubiegłego roku padł wynik 2:1 dla Milwauke. Davis 6 zm. Era 3,65, Wells 7 zm. Era 3,86 Wszystko byłoby jasne gdyby nie to, że Wells wraca po sierpniowej kontuzji i coś słaba siła ognia w pierwszym meczu Piratów.
Ja stawiam singla na under 9 za 1,83 [i] Dosłownie mówiąc, inaczej to wszysto widze, linie 9 uważam, za możliwą do pokrycia i przy kursie 2.0 to zagrałem, ale to tylko wrażenie, żadnej pewności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zaraz zaczną się pierwsze mecze (godzinka), nie mogłem wcześniej napisać więc szybko...
Pittsburgh - Milwaukee odpuszczam.. Natomiast gram ponownie -1,5 Yankees i -1,5 Tigers... Detroit pokazali że mają dobrą siłę ofensywną, a Maroth to pitcher IMO średni/lepszy.. Hernandez o pięknym :-) imieniu Runelvys... 2004 rok mial stracony z powodu kontuzji 2003 7-5 i operacja... Podatny na kontuzje.. Wyżej oceniam Marotha poza tym siła ofensywna Tygrysów.. Dmitri Young kapitalny season opener 3 HR's, Guillen i reszta... Tigers rozpoczną od 2-0 tak jak w poprzednim sezonie...
Co do Yankees, wyżej cenię Mussinę od Wakefielda.. wczoraj ofensywa NY rozegrała jeden dobry inning, bodajże 3 gdzie zdobyli 3 punkty... U Red Sox wszyscy jakby jeszcze śpią, wczoraj lekko Ortiz i ulubieniec tłumów ;-) J. Varitek się obudzili ale gdzie jest Ramirez który wczoraj zaliczył 2 SO's... i gdzie Damon... i reszta... Zobaczycie obudzą się jak do druzyny wróci zdrowy Curt Schilling...
Reasumując - Yankees -1,5 @2,23 Tigers -1,5 @2,20
go Tigers!!
O reszcie meczów później.. na razie bilans mam zły 3 typy weszły na 8 podanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
I ja jestem zdania, ze w Pittsburghu padnie over. Zagralem sobie lekko tak dla emocji. Mocniej natomiast przyloze na Tampe tylko sie zastanawiam czy z handi czy bez.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
pora na mnie, więc na dziś:
Chicago White Sox @ 1.78
New York Mets @ 1.89
Bilans: 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Po namyśle , jeszce jeden singiel (-1,5) NY 2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie wiem czy kogos zainteresuja te informacje, ale moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiadomo, ze stadiony sa albo "hitter friendly" czyli przyjazne dla palkarzy albo "pitcher friendly" czyli takie w ktorych pitcherzy czuja sie dobrze. Jest to uzaleznione od wielu czynnikow, jak np. odleglosc od trybun, wiejace wiatry czy wys. n.p.m. Amerykanie, ktorzy maja bzika na punkcie statystyk dokladnie wyliczyli wspolczynniki liczbowe aby okreslic, ktory stadion jest ktory. Z grubsza to kazdy wie, ze Coors Field w Colorado to jest raj dla palkarzy a stadion Dodgersow raczej nie bardzo. A dokladnie to wyglada tak: (opracowane na podstawie statystyk z zeszlego sezonu, liczby te beda sie nieco zmieniac z uwagi na inne sklady druzyn) (uznajemy, ze 100 to stadion neutralny, powyzej 100 to sprzyjajacy palkarzom a ponizej 100 sprzyjajacy pitcherom) batting/pitching National League Colorado Rockies (Coors Field) - 120/117 Chicago Cubs (Wrigley Field) - 106/105 Arizona D'backs (Bank One Ballpark) - 103/103 San Francisco Giants (SBC Park) - 103/103 Philadelphia Phillies (Citizen's Bank Park) - 101/101 Atlanta Braves (Turner Field) - 100/100 Houston Astros (Minute Maid Park) - 100/100 New York Mets (Shea Stadium) - 99/99 St. Louis Cardinals (Busch Stadium II) - 97/97 Pittsburgh Pirates (PNC Park) - 96/96 Milwaukee Brewers (Miller Park) - 95/96 Los Angeles Dodgers (Dodger Stadium) - 95/96 Florida Marlins (Pro Player Stadium) - 95/95 San Diego Padres (Petco Park) - 92/93 Cincinnati Reds (Great American Ball Park) - 92/92 Washington Nationals - nie ma statystyk American League Texas Rangers (Arlington Ballpark) - 111/109 Chicago White Sox (U.S. Cellular Field) - 107/106 Boston Red Sox (Fenway Park II) - 106/105 Toronto Blue Jays (Skydome) - 106/105 Baltimore Orioles (Camden Yards) - 104/103 Minnesota Twins (Metrodome) - 102/102 Oakland Athletics (Network Associates Colliseum) - 101/101 Los Angeles Angels (Angels Stadium) - 99/99 Cleveland Indians (Jacobs Field) - 98/98 Detroit Tigers (Comerica Park) - 96/97 New York Yankees (Yankee Stadium II) - 96/97 Tampa Bay Devil Rays (Tropicana Field) - 96/96 Kansas City Royals (Royals Stadium) - 95/96 Seattle Mariners (Safeco Field) - 92/93 W American League mamy nieco wieksze liczby ze wzgledu na Designated Hittera Zrodlo: http://www.baseball-reference.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Dzieki za info Ghost, na pewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Ghost dzięki za staty i stronkę
Wg mnie Coors to idealna arena do overów.
Dzisiejsze warunki pogodowe: niska wilgotność ciepło lekki wietrzyk
San Diego Padres vs Colorado Rockies Over 13
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62 |
Witam A ja dzisiaj zagram po sympatji Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29) Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers
Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-]
Jarrod Washburn allowed five earned runs, six hits and three walks in four innings against Arizona - jak dla mnie jest on niepewny i to przemawia za Rogersem doswiadczenie na poczatku sie przydaje
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
skoro Cubs przegrali wczoraj to dzis powinni wygrac! nie gralbym druzyn ktore wygraly po dwa mecze!!! To sie sprawdzalo 2 sezony temu przykladowo beda cztery mecze np. Yankees - Red Sox to raczej malo prawdopodobne zeby jedna druzyna wygrala wszystkie cztery mecze! Wiec wszystko jasne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Po udanym poczatku, moje dalsze typy na dzis
TB -1.5 @ 2.70 BAL @ 1.675 NYM @ 1.877 MIN-SEA U 8.5 @ 2.00
Tampa moim zdaniem jest zespolem znacznie lepszym od Toronto. Pierwszy mecz przegrali raczej spodziewanie (wiadomo Halladay) drugi juz niespodziewanie (jak dla mnie przynajmniej). Pora na zwyciestwo zwlaszcza, ze graja u siebie i moim zdaniem wystawiaja lepszego pitchera. Obym sie tylko nie przejechal na handi jak wczoraj z Angelsami.
Baltimore - bo to jest potega ofensywna a Saarloos nigdy nie mial mojego zaufania.
Metsi - kazdy widzial co bylo w 1 meczu. Glavine to legenda baseballu, wzmocniona ofensywa i spore oczekiwania w tym sezonie. Pora na zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Under to tak testowo, zwiazane ze statami, ktore wczesniej przedstawilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
22.00 TOR Blue Jays v TB Devil Rays typ 1 kurs 2.17 Pinnacle 23.00 STL Cardinals v HOU Astros typ 1 kurs 1.88 Pinnacle 01.00 OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.67 Pinnacle 01.00 ATL Braves v FLO Marlins typ 2 kurs 1.79 Pinnacle 04.00 LA Dodgers v SF Giants typ 2 kurs 1.87 Pinnacle
Bilans:
4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Milwaukee ładnie weszło (+4j) to spróbujmy:
Tampa Bay Devil Rays ml żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wczoraj MLB weszło ładnie, ale co z tego jak pozytek miałem tylko z singla NYY. Pozostale umiesciłem w mega combo rozpisie - który o dziwo (prawie!!!) wszedł: Wt 05/04/05 13:48 wycinek kuponu: ýr 06/04/05 04:05 Seattle Mariners - Minnesota Twins Wybrani pitchers G.Meche vs JO Santana MLB 2 2 (4-8) 1.55 pewniak ýr 06/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers Wybrani pitchers Colon vs Drese MLB 1 1 (3-2) 1.59 pewniak Wt 05/04/05 22:15 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers Wybrani pitchers Schmidt vs Lowe MLB 1 1 (4-2) 1.51 pewniak Wt 05/04/05 19:05 New York Yankees - Boston Red Sox Wybrani pitchers C.Pavano vs M.Clement MLB 1 1 (4-3) 1.55 pewniak
Dzisiaj podobny MCR (połączenie curlingu, tenisa , NBA i MLB), ale podam tylko typy z Baseballa co by nie robic śmietniska z tematu: Cz 07/04/05 01:05 Philadelphia Phillies - Washington Nationals Wybrani pitchers B.Myers - Z.Day MLB 1 1.60 pewniak Cz 07/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers MLB 1 1.66 pewniak Cz 07/04/05 02:35 Colorado Rockies - San Diego Padres Wybrani pitchers J.Jennings - A.Eaton MLB 2 1.85 ýr 06/04/05 22:15 Tampa Bay Devil Rays - Toronto Bluejays Wybrani pitchers M.Hendrickson - J.Towers MLB 1 1.78 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Następny to
Houston Astros ml żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> NO dokladnie lukboj ,ja juz wylaczylem LiVE po8 iningu i wzlosci ze kupon padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.A tu wlanczam teraz stronke i patrze 3-4 CWS LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />fuksnelo im sie okrutnie dzisaij.Ale jutro CLEVELAND 7/10 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie śmiejcie się z Wickmanna... 240 lbs i 6 stop i cal (183 prawie cm..) "przy kości" heheh Spierdzieli to fakt i wielu sie cieszy ;-) Ale fuks to to był ;-)
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
właściwie powiedzcie mi czemu trenerzy wpuszczają takich ciołków na końcowe inningi już nie raz ani dwa taki pitcher równo mecz sp-ie-rd-ol-ił swojej drużynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Może trener postawił na Białe Skarpety ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozostał ostatni typ
progresja na NY Mets ml żeby wygrać 2,5j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Gram to samo Frend i jeszcze progres na Padres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Pozwole sobie z raz podsumowac:
TB -1.5 @ 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> BAL @ 1.675 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NYM @ 1.877 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MIN-SEA U 8.5 @ 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Poza tym wszedl wczesniejszy over Pittsburgha i pozniejszy Arizony (credit dla gOOnka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />). Dzien sporo do przodu (z dodatkowymi emocjami na qczacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) ale po raz kolejny potwierdza sie regula, ze najmniejsze kursy w MLB najtrudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale spoko Metsow czeka jeszcze przynajmniej 70 zwyciestw w sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62 |
Witam A ja dzisiaj zagram po sympatji Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29) Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers
Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-] No i weszlo, chlopaki męczyli sie nieludzko ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> niestety - Texas´ Kenny Rogers left before the bottom of the seventh inning due to an injury to his left hand
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wczoraj 4-1 i +5,6j
Pzdr
PS dzisiejsze typki troszkę później
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
a ja mam pytanie do tych co lepiej znaja sie na MLB odemnie.
Chodzi mi o zmiany pitcherow w koncowce meczu. wczorajszy mecze CWSOX-Indiance,CLEVELAND prowadzilo 2-0 po 8 iningu w polowie 9 3-0 to po jakiego wala trener Iniancow zmienial pitchera na jakiegos warchlaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to nazucal pilki ppalkarzom tam gdzie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Czy te zmiany sa wymuszone przepisami? Czy tylko jak druzyna prowadzi to zmienia sie pitcherow kolejno w koncowce zeby kazdy zagral sobie np po 1 iningu?
Rozumiem zmiane pitchera rozpoczyjajacego po 5-6 iningu ,ale nie kumam czemu w ostatnich 2 iningach tak czesto sie zmieniaj pitcherzy w druzynie wygrywajacej?
A co do wczorajszego wieczorku to bardzo udany 4z5 typow siadlo i nacka takze 4z5 siadlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Oba wczorajsze typy nietrafione (dla innych odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Dobrze, że istnieje live na B&W więc krzywdy nie ma.
Ale porządek w satystyce musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
po dwóch dniach było + 101,8j. a po trzecim dniu (-) 91,2 j.
Nadchodzi ważniejsza sprawa niż gra więc na kilka dni opuszczam typy- do poniedziałku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
... to po jakiego wala trener Iniancow zmienial pitchera na jakiegos warchlaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to nazucal pilki ppalkarzom tam gdzie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Czy te zmiany sa wymuszone przepisami? Czy tylko jak druzyna prowadzi to zmienia sie pitcherow kolejno w koncowce zeby kazdy zagral sobie np po 1 iningu?
Rozumiem zmiane pitchera rozpoczyjajacego po 5-6 iningu ,ale nie kumam czemu w ostatnich 2 iningach tak czesto sie zmieniaj pitcherzy w druzynie wygrywajacej? Każda drużyna ma pitchera wyspecjalizowanego w utrzymywaniu swojej drużyny na prowadzeniu do końca meczu (tzw. "closer). Gość wchodzi na 1-2 końcowe inningi i zwykle mu się udaje. Najlepszym - w 90-95% występów, innym - rzadziej. Wczoraj widocznie się komuś nie udało. Dla trenera zawsze jest to dylemat: czy pozostawic w grze pitchera, któremu cały mecz dobrze szło, czy wprowadzić "closera". Zwykle jednak wchodzi closer, bo przeciez za to mu płacą. Mówi się często, że w baseballu najtrudniejsze są ostatnie 3 outy. Stąd rola closera jest bardzo ważna. Dodam jeszcze może, że wielokrotne zmiany pitcherów w końcówce wynikają również z taktyki. Jednemu pałkarzowi dany pitcher "leży" lepiej, innemu gorzej. Trenerzy dysponują przecież ogromną bazą danych ze statystykami dotychczasowych "starć" pomiędzy pałkarzami i pitcherami. Oprócz tego często kiedy podchodzi leworęczny pałkarz, wprowadzany jest leworęczny pitcher. Wszystko żeby zmniejszyć szansę, że pałkarz wykona uderzenie, ktore zmieni wynik meczu. Taka taktyka - jak każda inna - również czasem zawodzi...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|