|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133 Likes: 9 |
Dzieki za info Ghost, na pewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Ghost dzięki za staty i stronkę
Wg mnie Coors to idealna arena do overów.
Dzisiejsze warunki pogodowe: niska wilgotność ciepło lekki wietrzyk
San Diego Padres vs Colorado Rockies Over 13
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62 |
Witam A ja dzisiaj zagram po sympatji Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29) Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers
Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-]
Jarrod Washburn allowed five earned runs, six hits and three walks in four innings against Arizona - jak dla mnie jest on niepewny i to przemawia za Rogersem doswiadczenie na poczatku sie przydaje
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
skoro Cubs przegrali wczoraj to dzis powinni wygrac! nie gralbym druzyn ktore wygraly po dwa mecze!!! To sie sprawdzalo 2 sezony temu przykladowo beda cztery mecze np. Yankees - Red Sox to raczej malo prawdopodobne zeby jedna druzyna wygrala wszystkie cztery mecze! Wiec wszystko jasne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Po udanym poczatku, moje dalsze typy na dzis
TB -1.5 @ 2.70 BAL @ 1.675 NYM @ 1.877 MIN-SEA U 8.5 @ 2.00
Tampa moim zdaniem jest zespolem znacznie lepszym od Toronto. Pierwszy mecz przegrali raczej spodziewanie (wiadomo Halladay) drugi juz niespodziewanie (jak dla mnie przynajmniej). Pora na zwyciestwo zwlaszcza, ze graja u siebie i moim zdaniem wystawiaja lepszego pitchera. Obym sie tylko nie przejechal na handi jak wczoraj z Angelsami.
Baltimore - bo to jest potega ofensywna a Saarloos nigdy nie mial mojego zaufania.
Metsi - kazdy widzial co bylo w 1 meczu. Glavine to legenda baseballu, wzmocniona ofensywa i spore oczekiwania w tym sezonie. Pora na zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Under to tak testowo, zwiazane ze statami, ktore wczesniej przedstawilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
22.00 TOR Blue Jays v TB Devil Rays typ 1 kurs 2.17 Pinnacle 23.00 STL Cardinals v HOU Astros typ 1 kurs 1.88 Pinnacle 01.00 OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.67 Pinnacle 01.00 ATL Braves v FLO Marlins typ 2 kurs 1.79 Pinnacle 04.00 LA Dodgers v SF Giants typ 2 kurs 1.87 Pinnacle
Bilans:
4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Milwaukee ładnie weszło (+4j) to spróbujmy:
Tampa Bay Devil Rays ml żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wczoraj MLB weszło ładnie, ale co z tego jak pozytek miałem tylko z singla NYY. Pozostale umiesciłem w mega combo rozpisie - który o dziwo (prawie!!!) wszedł: Wt 05/04/05 13:48 wycinek kuponu: ýr 06/04/05 04:05 Seattle Mariners - Minnesota Twins Wybrani pitchers G.Meche vs JO Santana MLB 2 2 (4-8) 1.55 pewniak ýr 06/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers Wybrani pitchers Colon vs Drese MLB 1 1 (3-2) 1.59 pewniak Wt 05/04/05 22:15 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers Wybrani pitchers Schmidt vs Lowe MLB 1 1 (4-2) 1.51 pewniak Wt 05/04/05 19:05 New York Yankees - Boston Red Sox Wybrani pitchers C.Pavano vs M.Clement MLB 1 1 (4-3) 1.55 pewniak
Dzisiaj podobny MCR (połączenie curlingu, tenisa , NBA i MLB), ale podam tylko typy z Baseballa co by nie robic śmietniska z tematu: Cz 07/04/05 01:05 Philadelphia Phillies - Washington Nationals Wybrani pitchers B.Myers - Z.Day MLB 1 1.60 pewniak Cz 07/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers MLB 1 1.66 pewniak Cz 07/04/05 02:35 Colorado Rockies - San Diego Padres Wybrani pitchers J.Jennings - A.Eaton MLB 2 1.85 ýr 06/04/05 22:15 Tampa Bay Devil Rays - Toronto Bluejays Wybrani pitchers M.Hendrickson - J.Towers MLB 1 1.78 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Następny to
Houston Astros ml żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> NO dokladnie lukboj ,ja juz wylaczylem LiVE po8 iningu i wzlosci ze kupon padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.A tu wlanczam teraz stronke i patrze 3-4 CWS LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />fuksnelo im sie okrutnie dzisaij.Ale jutro CLEVELAND 7/10 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie śmiejcie się z Wickmanna... 240 lbs i 6 stop i cal (183 prawie cm..) "przy kości" heheh Spierdzieli to fakt i wielu sie cieszy ;-) Ale fuks to to był ;-)
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
właściwie powiedzcie mi czemu trenerzy wpuszczają takich ciołków na końcowe inningi już nie raz ani dwa taki pitcher równo mecz sp-ie-rd-ol-ił swojej drużynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Może trener postawił na Białe Skarpety ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozostał ostatni typ
progresja na NY Mets ml żeby wygrać 2,5j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Gram to samo Frend i jeszcze progres na Padres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Pozwole sobie z raz podsumowac:
TB -1.5 @ 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> BAL @ 1.675 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NYM @ 1.877 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MIN-SEA U 8.5 @ 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Poza tym wszedl wczesniejszy over Pittsburgha i pozniejszy Arizony (credit dla gOOnka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />). Dzien sporo do przodu (z dodatkowymi emocjami na qczacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) ale po raz kolejny potwierdza sie regula, ze najmniejsze kursy w MLB najtrudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale spoko Metsow czeka jeszcze przynajmniej 70 zwyciestw w sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62 |
Witam A ja dzisiaj zagram po sympatji Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29) Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers
Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-] No i weszlo, chlopaki męczyli sie nieludzko ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> niestety - Texas´ Kenny Rogers left before the bottom of the seventh inning due to an injury to his left hand
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wczoraj 4-1 i +5,6j
Pzdr
PS dzisiejsze typki troszkę później
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
a ja mam pytanie do tych co lepiej znaja sie na MLB odemnie.
Chodzi mi o zmiany pitcherow w koncowce meczu. wczorajszy mecze CWSOX-Indiance,CLEVELAND prowadzilo 2-0 po 8 iningu w polowie 9 3-0 to po jakiego wala trener Iniancow zmienial pitchera na jakiegos warchlaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to nazucal pilki ppalkarzom tam gdzie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Czy te zmiany sa wymuszone przepisami? Czy tylko jak druzyna prowadzi to zmienia sie pitcherow kolejno w koncowce zeby kazdy zagral sobie np po 1 iningu?
Rozumiem zmiane pitchera rozpoczyjajacego po 5-6 iningu ,ale nie kumam czemu w ostatnich 2 iningach tak czesto sie zmieniaj pitcherzy w druzynie wygrywajacej?
A co do wczorajszego wieczorku to bardzo udany 4z5 typow siadlo i nacka takze 4z5 siadlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Oba wczorajsze typy nietrafione (dla innych odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Dobrze, że istnieje live na B&W więc krzywdy nie ma.
Ale porządek w satystyce musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
po dwóch dniach było + 101,8j. a po trzecim dniu (-) 91,2 j.
Nadchodzi ważniejsza sprawa niż gra więc na kilka dni opuszczam typy- do poniedziałku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|