"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#319524 06/04/2005 17:48
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Dzieki za info Ghost, na pewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#319525 06/04/2005 17:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Ghost
dzięki za staty i stronkę


Wg mnie Coors to idealna arena do overów.

Dzisiejsze warunki pogodowe:
niska wilgotność
ciepło
lekki wietrzyk


San Diego Padres vs Colorado Rockies Over 13

Pzdr

#319526 06/04/2005 18:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
Witam
A ja dzisiaj zagram po sympatji
Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29)
Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers

Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-]

Jarrod Washburn allowed five earned runs, six hits and three walks in four innings against Arizona - jak dla mnie jest on niepewny i to przemawia za Rogersem doswiadczenie na poczatku sie przydaje

pozdro

#319527 06/04/2005 19:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
skoro Cubs przegrali wczoraj to dzis powinni wygrac!
nie gralbym druzyn ktore wygraly po dwa mecze!!!

To sie sprawdzalo 2 sezony temu przykladowo beda cztery mecze np. Yankees - Red Sox to raczej malo prawdopodobne zeby jedna druzyna wygrala wszystkie cztery mecze!
Wiec wszystko jasne...

#319528 06/04/2005 19:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Po udanym poczatku, moje dalsze typy na dzis

TB -1.5 @ 2.70
BAL @ 1.675
NYM @ 1.877
MIN-SEA U 8.5 @ 2.00

Tampa moim zdaniem jest zespolem znacznie lepszym od Toronto. Pierwszy mecz przegrali raczej spodziewanie (wiadomo Halladay) drugi juz niespodziewanie (jak dla mnie przynajmniej). Pora na zwyciestwo zwlaszcza, ze graja u siebie i moim zdaniem wystawiaja lepszego pitchera. Obym sie tylko nie przejechal na handi jak wczoraj z Angelsami.

Baltimore - bo to jest potega ofensywna a Saarloos nigdy nie mial mojego zaufania.

Metsi - kazdy widzial co bylo w 1 meczu. Glavine to legenda baseballu, wzmocniona ofensywa i spore oczekiwania w tym sezonie. Pora na zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Under to tak testowo, zwiazane ze statami, ktore wczesniej przedstawilem.

#319529 06/04/2005 19:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
22.00 TOR Blue Jays v TB Devil Rays typ 1 kurs 2.17 Pinnacle
23.00 STL Cardinals v HOU Astros typ 1 kurs 1.88 Pinnacle
01.00 OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.67 Pinnacle
01.00 ATL Braves v FLO Marlins typ 2 kurs 1.79 Pinnacle
04.00 LA Dodgers v SF Giants typ 2 kurs 1.87 Pinnacle

Bilans:

4-0

#319530 06/04/2005 19:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Milwaukee ładnie weszło (+4j) to spróbujmy:

Tampa Bay Devil Rays ml żeby wygrać 1j

Pzdr

#319531 06/04/2005 19:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wczoraj MLB weszło ładnie, ale co z tego jak pozytek miałem tylko z singla NYY. Pozostale umiesciłem w mega combo rozpisie - który o dziwo (prawie!!!) wszedł:
Wt 05/04/05 13:48
wycinek kuponu:
ýr 06/04/05 04:05 Seattle Mariners - Minnesota Twins
Wybrani pitchers G.Meche vs JO Santana
MLB 2 2 (4-8) 1.55 pewniak
ýr 06/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers
Wybrani pitchers Colon vs Drese
MLB 1 1 (3-2) 1.59 pewniak
Wt 05/04/05 22:15 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers
Wybrani pitchers Schmidt vs Lowe
MLB 1 1 (4-2) 1.51 pewniak
Wt 05/04/05 19:05 New York Yankees - Boston Red Sox
Wybrani pitchers C.Pavano vs M.Clement
MLB 1 1 (4-3) 1.55 pewniak

Dzisiaj podobny MCR (połączenie curlingu, tenisa , NBA i MLB), ale podam tylko typy z Baseballa co by nie robic śmietniska z tematu:
Cz 07/04/05 01:05 Philadelphia Phillies - Washington Nationals Wybrani pitchers B.Myers - Z.Day
MLB 1 1.60 pewniak
Cz 07/04/05 04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers
Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers MLB 1 1.66 pewniak
Cz 07/04/05 02:35 Colorado Rockies - San Diego Padres
Wybrani pitchers J.Jennings - A.Eaton MLB 2 1.85
ýr 06/04/05 22:15 Tampa Bay Devil Rays - Toronto Bluejays
Wybrani pitchers M.Hendrickson - J.Towers MLB 1 1.78
Pozdrawiam
KRAJAN

#319532 06/04/2005 21:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Następny to

Houston Astros ml żeby wygrać 1j

Pzdr

#319533 06/04/2005 21:06
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#319534 06/04/2005 21:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Ten gruby pitcher z Cleveland konkretnie za-je-bał indiańcą mecz, w ostatnim inningu przy stanie 3:0 dla Indians przepuścił 4 punkty w tym 2 home-runy, poprostu gratulacje to było niesamowite... musze mu jakieś podziękowanie wysłać go grałem oczywiście White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
NO dokladnie lukboj ,ja juz wylaczylem LiVE po8 iningu i wzlosci ze kupon padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.A tu wlanczam teraz stronke i patrze 3-4 CWS LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />fuksnelo im sie okrutnie dzisaij.Ale jutro CLEVELAND 7/10 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#319535 06/04/2005 21:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Nie śmiejcie się z Wickmanna... 240 lbs i 6 stop i cal (183 prawie cm..) "przy kości" heheh Spierdzieli to fakt i wielu sie cieszy ;-) Ale fuks to to był ;-)

Pozdrawiam
Dominik

#319536 06/04/2005 21:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
właściwie powiedzcie mi czemu trenerzy wpuszczają takich ciołków na końcowe inningi już nie raz ani dwa taki pitcher równo mecz sp-ie-rd-ol-ił swojej drużynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#319537 06/04/2005 21:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Może trener postawił na Białe Skarpety ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozostał ostatni typ

progresja na NY Mets ml żeby wygrać 2,5j

Pzdr

#319538 06/04/2005 21:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Gram to samo Frend i jeszcze progres na Padres.

#319539 07/04/2005 04:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Pozwole sobie z raz podsumowac:

TB -1.5 @ 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
BAL @ 1.675 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NYM @ 1.877 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MIN-SEA U 8.5 @ 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Poza tym wszedl wczesniejszy over Pittsburgha i pozniejszy Arizony (credit dla gOOnka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />). Dzien sporo do przodu (z dodatkowymi emocjami na qczacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) ale po raz kolejny potwierdza sie regula, ze najmniejsze kursy w MLB najtrudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale spoko Metsow czeka jeszcze przynajmniej 70 zwyciestw w sezonie.

#319540 07/04/2005 06:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
Quote
Witam
A ja dzisiaj zagram po sympatji
Los Angeles Angels - Texas Rangers 2 (2.29)
Wybrani pitchers J.Washburn - K.Rogers

Keny raczej mnie nie zawodził więc 8-]

No i weszlo, chlopaki męczyli sie nieludzko ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

niestety - Texas´ Kenny Rogers left before the bottom of the seventh inning due to an injury to his left hand

#319541 07/04/2005 07:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj 4-1 i +5,6j

Pzdr

PS
dzisiejsze typki troszkę później

#319542 07/04/2005 07:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
a ja mam pytanie do tych co lepiej znaja sie na MLB odemnie.

Chodzi mi o zmiany pitcherow w koncowce meczu.
wczorajszy mecze CWSOX-Indiance,CLEVELAND prowadzilo 2-0 po 8 iningu w polowie 9 3-0 to po jakiego wala trener Iniancow zmienial pitchera na jakiegos warchlaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to nazucal pilki ppalkarzom tam gdzie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Czy te zmiany sa wymuszone przepisami? Czy tylko jak druzyna prowadzi to zmienia sie pitcherow kolejno w koncowce zeby kazdy zagral sobie np po 1 iningu?

Rozumiem zmiane pitchera rozpoczyjajacego po 5-6 iningu ,ale nie kumam czemu w ostatnich 2 iningach tak czesto sie zmieniaj pitcherzy w druzynie wygrywajacej?


A co do wczorajszego wieczorku to bardzo udany 4z5 typow siadlo i nacka takze 4z5 siadlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319543 07/04/2005 08:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Oba wczorajsze typy nietrafione (dla innych odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Dobrze, że istnieje live na B&W więc krzywdy nie ma.

Ale porządek w satystyce musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

po dwóch dniach było + 101,8j.
a po trzecim dniu (-) 91,2 j.

Nadchodzi ważniejsza sprawa niż gra więc na kilka dni opuszczam typy- do poniedziałku

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,524 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1