|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Zanim podam wam kilka dobrych typów nauczycie sie kilka zdań po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
1. I said I just wanted to speak. Chciałem tylko porozmawiać.
2. What the hell ? Co do diabła ?
3. What's with the way you fucking talk ? W taki sposób chcesz rozmawiać ?
4. Who the fuck are you ? Kim ty kurwa jesteś ?
5.You son of a bitch!
6. I'm very sorry Fuck, I gotta piss bad. Bardzo kurwa przepraszam ale musze się odlać...
7. Today's my daughter's birthday. Dzisiaj są urodziny mojej córki.
8.I got her a present for her birthday.
9. Why can't I get along today ? Czemu dzisiaj nie mogę się z nikim zaprzyjaźnić ?
10. Set me free ! Wypuśćcie mnie !
Na dzisiaj wystarczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Czas na profesjonalne typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
1. Chelsea - FC Bayern -1; 8/10
2. Milan-Inter - Under 2,5 7/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
To na 100 % nie do działu, tylko oddziału ZAMKNIĘTEGO, najbliższego szpitala psychiatrycznego. P.S. Panowie moderatorzy ! Od kiedy to wulgaryzmy są akceptowane na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
dobrze chlopak naucza angielskiego rodakow (tylko przeklenstwa po polsku wygwiazdkuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i bedzie przyjemne z pozytecznym tylko temat do PP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
a zdania numer 5 i 8 to kto przetlumaczy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. So today's your birthday ? Dziś są twoje urodziny ?
2. Happy birthday. Wszystkiego najlepszego.
3. Why are you picking on someone else's girlfriend ? Czemu podrywasz obcą dziewczyne ?
4. Am I picking on you ? Czy ja was zaczepiam ?
5. Who the hell did I pick on ? Może mi powiecie kogo zaczepiałem ?
6. Hold on. Czekajcie.
7. I got it. Zrozumiałem.
8. Just a minute ! Chwilę !
9. I didn't do anything ! Ja nic nie zrobiłem !
10. Shut the hell up ! Zamknij się !
11. Get away from me ! Nie dotykajcie mnie !
12. I'll come visit you soon. Niedługo znowu was odwiedzę.
13. Let me talk to her. Daj mi z nią porozmawiać.
14. We don't want you to come back. Nie chcemy cię tu widzieć.
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjonalne typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
1. Villarreal - AZ Alkmaar -1; 8/10 2. CSKA Moscow - Auxerre - Under 2.5; 7/10
PS. Przeniesienie tego tematu do PP1 moim zdaniem nie ma sensu... kazdy wie chyba dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
PS. Przeniesienie tego tematu do PP1 moim zdaniem nie ma sensu... kazdy wie chyba dlaczego Nie bardzo, moze nas oswiecisz. I przy okazji dlaczego nazywasz swoje typy profesjonalnymi? :| Raczej na profesjonaliste to Ty nie wygladasz, tylko na rozpieszczonego dzieciaka. Pozdro 6 000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
NO widze że na forum powstaje nie dośc że dział z typkami, to jeszcze można zaczerpnąć i nauczyć się Angielskiego a wiadmo że dzisiaj język to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Pozdro.<cool>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. "Be it a grain of sand or rock, in water they sink as the same " "Czy będziesz ziarnkiem piasku czy kamyczkiem, w wodzie utoniesz tak samo"
2. Now I'll tell you my story. Teraz opowiem ci moją historię.
3. Her husband who disappeared a year ago is a prime suspect. Jej mąż, który zaginął przed rokiem stał się głównym podejrzanym.
4. Laugh and the world laughs with you. Śmiej się a cały świat będzie się śmiał razem z tobą.
5. Weep and you weep alone. Płacz, to będziesz płakał sam.
6. Do you like you clothes ? Podoba ci się twoje ubranie ?
7. Don't even think about asking me any questions. Nawet nie próbu mnie o nic pytać.
8. I don't know a thing. ja nic nie wiem.
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjonalne typy :
1. 1860 München - Saarbrucken -1 ; 8/10
2. Levante - Real Madrid -2 ; 5/10
3. Siena - AC Milan -2 ; 7/10
4. VfL Wolfsburg - FC Nurnberg -1 ; 6/10
5. Newcastle United - Manchester Utd -2 ; 6/10
6. Fenerbahce - Besiktas -X2 ; 6/10
7. Juventus - Lecce -1; 9/10
8. Barcelona - Getafe -1; 9/10
9. AZ - NAC -1 ; 9/10
10. Austria V - Bregenz -1 ; 9/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOL coż za temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bylo juz na forum jak podrywac laski itd teraz angielski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> swietna sprawa kazdy sie nauczy i pozniej bedzie mogł łowic typy z zachodnich stron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
swoja droga kazdy powinien nas czegos nauczac w temacie wiec niech powstana tematy jak gotowac jak naprawic pralke jak wymienic kolo jak mixowac drinki jak starannie sie ogolic jak dbac o cere jaka wage trzymac to by bylo ciekawe foru wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
powodzenia zycze mimo wszystko i mimo ze studiuje anglistyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> to kazda twoja lekcje bede uczyl sie na pamiec a pozniej dopiero jak sie naucze nagroda beda typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 4
1. The bathroom door is broken and doesn't lock. Drzwi do łazienki są zepsute i się nie domykają.
2. Let me ask you one thing. Muszę cię o coś zapytać.
3. What did you do to me ? Co mi zrobiłeś ?
4. I must be a different breed of women. Muszę być wyjątkową kobietą.
5. Do you want to call her ? Chcesz do niej zadzwonić.
6. Do you have a favorite movies or song ? Masz ulubioną piosenkę lub film ?
7. Where are you going ? Dokąd idziesz ?
8. I can't trust you. Nie ufam ci.
9. Did he really say that he'll kill me ? On naprawdę powiedział, że mnie zabije ?
10. Can't I look at the records of class '82. Mogę zobaczyć spis uczniów z rocznika '82.
11. Someone who got six gold teeth recommended this place. Osoba z sześcioma złotymi zębami poleciła mi to miejsce.
12. Let's go up and talk. Chodźmy na górę i porozmawiajmy.
13. What's wrong with you ? Co z tobą ?
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjonalne typy.
1. Hacken - Sundsvall -1 ; 8/10
2. Le Havre - Troyes -1 ; 2.5/10
3. Aachen - Duisburg -1 ; 4/10
4. Moreirense - Sp.Lisbon -2; 6/10
5. Norway - Great Britain -1 ; 9/10
6. Fogues - Rochus -1 ; 5/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Mało się nie polałem ze śmiechu jak to wszystko przeczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Mój profil · Strona główna · Szukaj · Najświeższe tematy Kto jest online? · FAQ · Lista użytkowników · Kalendarz (Private Picks 2: Grupowa współpraca) Najlepsze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. What will you do ? Co zrobisz ?
2. Have you decided about a woman ? Zdecydowałeś co zrobisz z kobietą ?
3. Are you going ? Idziesz ?
4. I am going. Idę.
5. What do you say ? Co mówisz.
6. You have your mother to look after. Musisz pójść w ślady matki.
7. I will go alone. Pójdę sam.
Pfofesjonalne typy.
1. Hacken - Sundsvall -1 ; 8/10 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2. Le Havre - Troyes -1 ; 2.5/10 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3. Aachen - Duisburg -1 ; 4/10 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
4. Moreirense - Sp.Lisbon -2; 6/10 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
5. Norway - Great Britain -1 ; 9/10 8:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
6. Fogues - Rochus -1 ; 5/10 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. You are going to battle. Chcesz iść na wojnę.
2. I have tested your love. Sprawdzałem czy mnie kochasz.
3. The wound is healing fast. Rany leczą się szybko.
4. He has always been ruthless. Zawsze był bezwzględny.
5. I like that type of man. Lubię takich ludzi.
6. We cannot stay here forever. Nie możemy pozostać tu na zawsze.
7. Are you all right ? Nic ci się nie stało ?
8. I came to tell you of your son. Przyszedłem opowiedzieć ci o twoim synu.
9. I am glad. Cieszę się.
10. But you mustn't leave so quickly. Ale nie musisz tak szybko odchodzić.
11. Aren't you hungry ? Nie jesteś głodny ?
12. I have not eaten for days. Nie jadłem od wielu dni.
13. I will get you something. Zdobędę coś dla ciebie.
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjnalne typy.
1. Stoke - West Ham -2; 5/10
2. Leicester - Cardiff -X2; 6/10
3. Eisbaren Berlin - Adler Mannheim -1; 6/10
4. Bolton - Southampton - Over 2.5; 6/10
5. A. Roddick - M. Boeker -1; 9/10
6. T. Haas - K. Vliegen -1; 9/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. A house without love is living death. Dom bez miłości jest jak żywa śmierć.
2. I have something to tell you. Mam ci coś do powiedzenia.
3. Why don't you behead me ? Dlaczego nie ścinasz mi głowy ?
4. You shame me this way. Przynosisz mi wstyd.
Profesjnalne typy.
1. Stoke - West Ham -2; 5/10 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2. Leicester - Cardiff -X2; 6/10 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3. Eisbaren Berlin - Adler Mannheim -1; 6/10 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
4. Bolton - Southampton - Over 2.5; 6/10 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
5. A. Roddick - M. Boeker -1; 9/10 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
6. T. Haas - K. Vliegen -1; 9/10 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. Come inside. Wejdź do środka.
2. [b]It is cold. Jest zimno.
3. I am begging you. Błagam cię.
4. What do you want, trash ? Czego chcesz śmieciu ?
5. Is the moon not beautiful tonight ? Czyż księżyc nie jest piękny dziś wieczorem ?
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjonalne typy.
1. Udinese - Livorno -1; 10/10
2. Portsmouth - Liverpool -2; 6/10
3. Juventus - Inter -1; 6/10
4. Sturm Graz - Austria Wien -2; 3/10
5. Lech - Katowice -1; 6/10
6. China - Hungary -2; 8/10
7. Fiorentina - Messina -1; 5/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46 |
Lekcja nr 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. Come inside. Wejdź do środka.
2. It is cold. Jest zimno.
3. I am begging you. Błagam cię.
4. What do you want, trash ? Czego chcesz śmieciu ?
5. Is the moon not beautiful tonight ? Czyż księżyc nie jest piękny dziś wieczorem ?
Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Profesjonalne typy.
1. Udinese - Livorno -1; 10/10
2. Portsmouth - Liverpool -2; 6/10
3. Juventus - Inter -1; 6/10
4. Sturm Graz - Austria Wien -2; 3/10
5. Lech - Katowice -1; 6/10
6. China - Hungary -2; 8/10
7. Fiorentina - Messina -1; 5/10
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5 |
Czekamy z niecierpliwością na nowe lekcje a przede wszystkim na prof. typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka