Zaczynamy Zaczynamy
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#319556 06/04/2005 17:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Zanim podam wam kilka dobrych typów nauczycie sie kilka zdań po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

1. I said I just wanted to speak.
Chciałem tylko porozmawiać.

2. What the hell ?
Co do diabła ?

3. What's with the way you fucking talk ?
W taki sposób chcesz rozmawiać ?

4. Who the fuck are you ?
Kim ty kurwa jesteś ?

5.You son of a bitch!

6. I'm very sorry Fuck, I gotta piss bad.
Bardzo kurwa przepraszam ale musze się odlać...

7. Today's my daughter's birthday.
Dzisiaj są urodziny mojej córki.

8.I got her a present for her birthday.

9. Why can't I get along today ?
Czemu dzisiaj nie mogę się z nikim zaprzyjaźnić ?

10. Set me free !
Wypuśćcie mnie !

Na dzisiaj wystarczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Czas na profesjonalne typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

1. Chelsea - FC Bayern -1; 8/10

2. Milan-Inter - Under 2,5 7/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#319557 07/04/2005 05:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
To chyba do dzilalu PP1

#319558 07/04/2005 07:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Quote
To chyba do dzilalu PP1

To na 100 % nie do działu, tylko oddziału ZAMKNIĘTEGO, najbliższego szpitala psychiatrycznego.

P.S.
Panowie moderatorzy ! Od kiedy to wulgaryzmy są akceptowane na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#319559 07/04/2005 07:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
dobrze chlopak naucza angielskiego rodakow (tylko przeklenstwa po polsku wygwiazdkuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i bedzie przyjemne z pozytecznym tylko temat do PP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro

#319560 07/04/2005 10:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
a zdania numer 5 i 8 to kto przetlumaczy ??

#319561 07/04/2005 13:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. So today's your birthday ?
Dziś są twoje urodziny ?

2. Happy birthday.
Wszystkiego najlepszego.

3. Why are you picking on someone else's girlfriend ?
Czemu podrywasz obcą dziewczyne ?

4. Am I picking on you ?
Czy ja was zaczepiam ?

5. Who the hell did I pick on ?
Może mi powiecie kogo zaczepiałem ?

6. Hold on.
Czekajcie.

7. I got it.
Zrozumiałem.

8. Just a minute !
Chwilę !

9. I didn't do anything !
Ja nic nie zrobiłem !

10. Shut the hell up !
Zamknij się !

11. Get away from me !
Nie dotykajcie mnie !

12. I'll come visit you soon.
Niedługo znowu was odwiedzę.

13. Let me talk to her.
Daj mi z nią porozmawiać.

14. We don't want you to come back.
Nie chcemy cię tu widzieć.

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjonalne typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

1. Villarreal - AZ Alkmaar -1; 8/10
2. CSKA Moscow - Auxerre - Under 2.5; 7/10

PS. Przeniesienie tego tematu do PP1 moim zdaniem nie ma sensu... kazdy wie chyba dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319562 07/04/2005 13:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
PS. Przeniesienie tego tematu do PP1 moim zdaniem nie ma sensu... kazdy wie chyba dlaczego


Nie bardzo, moze nas oswiecisz. I przy okazji dlaczego nazywasz swoje typy profesjonalnymi? :| Raczej na profesjonaliste to Ty nie wygladasz, tylko na rozpieszczonego dzieciaka. Pozdro 6 000.

#319563 07/04/2005 15:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
NO widze że na forum powstaje nie dośc że dział z typkami, to jeszcze można zaczerpnąć i nauczyć się Angielskiego a wiadmo że dzisiaj język to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.



Pozdro.<cool>

#319564 17/04/2005 11:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. "Be it a grain of sand or rock, in water they sink as the same "
"Czy będziesz ziarnkiem piasku czy kamyczkiem, w wodzie utoniesz tak samo"

2. Now I'll tell you my story.
Teraz opowiem ci moją historię.

3. Her husband who disappeared a year ago is a prime suspect.
Jej mąż, który zaginął przed rokiem stał się głównym podejrzanym.

4. Laugh and the world laughs with you.
Śmiej się a cały świat będzie się śmiał razem z tobą.

5. Weep and you weep alone.
Płacz, to będziesz płakał sam.

6. Do you like you clothes ?
Podoba ci się twoje ubranie ?

7. Don't even think about asking me any questions.
Nawet nie próbu mnie o nic pytać.

8. I don't know a thing.
ja nic nie wiem.

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjonalne typy :

1. 1860 München - Saarbrucken -1 ; 8/10

2. Levante - Real Madrid -2 ; 5/10

3. Siena - AC Milan -2 ; 7/10

4. VfL Wolfsburg - FC Nurnberg -1 ; 6/10

5. Newcastle United - Manchester Utd -2 ; 6/10

6. Fenerbahce - Besiktas -X2 ; 6/10

7. Juventus - Lecce -1; 9/10

8. Barcelona - Getafe -1; 9/10

9. AZ - NAC -1 ; 9/10

10. Austria V - Bregenz -1 ; 9/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319565 17/04/2005 12:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOL coż za temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bylo juz na forum jak podrywac laski itd teraz angielski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> swietna sprawa kazdy sie nauczy i pozniej bedzie mogł łowic typy z zachodnich stron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

swoja droga kazdy powinien nas czegos nauczac w temacie wiec niech powstana tematy jak gotowac jak naprawic pralke jak wymienic kolo jak mixowac drinki jak starannie sie ogolic jak dbac o cere jaka wage trzymac to by bylo ciekawe foru wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

powodzenia zycze mimo wszystko i mimo ze studiuje anglistyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> to kazda twoja lekcje bede uczyl sie na pamiec a pozniej dopiero jak sie naucze nagroda beda typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#319566 18/04/2005 12:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 4

1. The bathroom door is broken and doesn't lock.
Drzwi do łazienki są zepsute i się nie domykają.

2. Let me ask you one thing.
Muszę cię o coś zapytać.

3. What did you do to me ?
Co mi zrobiłeś ?

4. I must be a different breed of women.
Muszę być wyjątkową kobietą.

5. Do you want to call her ?
Chcesz do niej zadzwonić.

6. Do you have a favorite movies or song ?
Masz ulubioną piosenkę lub film ?

7. Where are you going ?
Dokąd idziesz ?

8. I can't trust you.
Nie ufam ci.

9. Did he really say that he'll kill me ?
On naprawdę powiedział, że mnie zabije ?

10. Can't I look at the records of class '82.
Mogę zobaczyć spis uczniów z rocznika '82.

11. Someone who got six gold teeth recommended this place.
Osoba z sześcioma złotymi zębami poleciła mi to miejsce.

12. Let's go up and talk.
Chodźmy na górę i porozmawiajmy.

13. What's wrong with you ?
Co z tobą ?

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjonalne typy.

1. Hacken - Sundsvall -1 ; 8/10

2. Le Havre - Troyes -1 ; 2.5/10

3. Aachen - Duisburg -1 ; 4/10

4. Moreirense - Sp.Lisbon -2; 6/10

5. Norway - Great Britain -1 ; 9/10

6. Fogues - Rochus -1 ; 5/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319567 18/04/2005 14:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Mało się nie polałem ze śmiechu jak to wszystko przeczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#319568 18/04/2005 14:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Mój profil &middot; Strona główna &middot; Szukaj &middot; Najświeższe tematy
Kto jest online? &middot; FAQ &middot; Lista użytkowników &middot; Kalendarz (Private Picks 2: Grupowa współpraca)
Najlepsze typy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#319569 18/04/2005 23:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. What will you do ?
Co zrobisz ?

2. Have you decided about a woman ?
Zdecydowałeś co zrobisz z kobietą ?

3. Are you going ?
Idziesz ?

4. I am going.
Idę.

5. What do you say ?
Co mówisz.

6. You have your mother to look after.
Musisz pójść w ślady matki.

7. I will go alone.
Pójdę sam.

Pfofesjonalne typy.

1. Hacken - Sundsvall -1 ; 8/10 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

2. Le Havre - Troyes -1 ; 2.5/10 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

3. Aachen - Duisburg -1 ; 4/10 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

4. Moreirense - Sp.Lisbon -2; 6/10 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

5. Norway - Great Britain -1 ; 9/10 8:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

6. Fogues - Rochus -1 ; 5/10 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319570 19/04/2005 12:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. You are going to battle.
Chcesz iść na wojnę.

2. I have tested your love.
Sprawdzałem czy mnie kochasz.

3. The wound is healing fast.
Rany leczą się szybko.

4. He has always been ruthless.
Zawsze był bezwzględny.

5. I like that type of man.
Lubię takich ludzi.

6. We cannot stay here forever.
Nie możemy pozostać tu na zawsze.

7. Are you all right ?
Nic ci się nie stało ?

8. I came to tell you of your son.
Przyszedłem opowiedzieć ci o twoim synu.

9. I am glad.
Cieszę się.

10. But you mustn't leave so quickly.
Ale nie musisz tak szybko odchodzić.

11. Aren't you hungry ?
Nie jesteś głodny ?

12. I have not eaten for days.
Nie jadłem od wielu dni.

13. I will get you something.
Zdobędę coś dla ciebie.

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjnalne typy.

1. Stoke - West Ham -2; 5/10

2. Leicester - Cardiff -X2; 6/10

3. Eisbaren Berlin - Adler Mannheim -1; 6/10

4. Bolton - Southampton - Over 2.5; 6/10

5. A. Roddick - M. Boeker -1; 9/10

6. T. Haas - K. Vliegen -1; 9/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319571 19/04/2005 22:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. A house without love is living death.
Dom bez miłości jest jak żywa śmierć.

2. I have something to tell you.
Mam ci coś do powiedzenia.

3. Why don't you behead me ?
Dlaczego nie ścinasz mi głowy ?

4. You shame me this way.
Przynosisz mi wstyd.

Profesjnalne typy.

1. Stoke - West Ham -2; 5/10 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

2. Leicester - Cardiff -X2; 6/10 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

3. Eisbaren Berlin - Adler Mannheim -1; 6/10 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

4. Bolton - Southampton - Over 2.5; 6/10 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

5. A. Roddick - M. Boeker -1; 9/10 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

6. T. Haas - K. Vliegen -1; 9/10 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319572 20/04/2005 11:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. Come inside.
Wejdź do środka.

2. [b]It is cold.

Jest zimno.

3. I am begging you.
Błagam cię.

4. What do you want, trash ?
Czego chcesz śmieciu ?

5. Is the moon not beautiful tonight ?
Czyż księżyc nie jest piękny dziś wieczorem ?

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjonalne typy.

1. Udinese - Livorno -1; 10/10

2. Portsmouth - Liverpool -2; 6/10

3. Juventus - Inter -1; 6/10

4. Sturm Graz - Austria Wien -2; 3/10

5. Lech - Katowice -1; 6/10

6. China - Hungary -2; 8/10

7. Fiorentina - Messina -1; 5/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319573 20/04/2005 11:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Lekcja nr 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1. Come inside.
Wejdź do środka.

2. It is cold.
Jest zimno.

3. I am begging you.
Błagam cię.

4. What do you want, trash ?
Czego chcesz śmieciu ?

5. Is the moon not beautiful tonight ?
Czyż księżyc nie jest piękny dziś wieczorem ?

Koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Profesjonalne typy.

1. Udinese - Livorno -1; 10/10

2. Portsmouth - Liverpool -2; 6/10

3. Juventus - Inter -1; 6/10

4. Sturm Graz - Austria Wien -2; 3/10

5. Lech - Katowice -1; 6/10

6. China - Hungary -2; 8/10

7. Fiorentina - Messina -1; 5/10

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#319574 24/04/2005 15:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5
Czekamy z niecierpliwością na nowe lekcje a przede wszystkim na prof. typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1