|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
12:30 pm NY Mets (K.Ishii) v CIN Reds (A.Harang)
1:00 pm KZC Royals (Z.Greinke) v DET Tigers (J.Johnson) 1:00 pm WAS Nationals (E.Loaiza) v PHL Phillies (R.Wolf)
2:00 pm CLE Indians (C.Lee) v CHI White Sox (J.Contreras)
7:00 pm ATL Braves (T.Hudson) v FLO Marlins (A.Burnett) 7:00 pm OAK Athletics (D.Haren) v BAL Orioles (E.Bedard)
10:00 pm LA Dodgers (J.Weaver) v SF Giants (B.Tomko) 10:00 pm PIT Pirates (M.Redman) v SDG Padres (J.Peavy) 10:00 pm TEX Rangers (C.Young) v LA Angels (J.Lackey)
gospodarze po prawej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Ze wzgledu na brak tego w objasnieniach, male pytanko : co oznacza Ks ? ( IP W-L SV ERA Ks BB )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Ks = strike-outs (skrót od "knock-outs"). Komentatorzy różnie nazywają strajkauty, np. właśnie Ks (wymawia się: "kejz"), knocks ("noks"), punch-outs ("panczauts"), ring-outs itd. Kwestia stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny. no ja tez sie zastanawiam nad nimi ale juz mam ich dosc obstawiania 2 kupony pod rzad mi zawalili a wczorajszy mecz to juz wogóle był w ich wykonaniu cienki ? fakt progresja progresa na nich nie mozna odpuscic ale czy sa w stanie dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
W Pinie rano Metsi byli po 2.00, teraz juz 1.943.. to tez moj typ oczywiscie.. moze sie obudzą.. Nie wierzę żeby Reds wygrali wszystkie 3 mecze.. miało być odwrotnie ;-) Boje sie troche o Ishiego.. gdyby nie kontuzje Bensona i Trachsela nie gralby dzisiaj... Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
No i oczywiście Tigers na dziś... -1,5 w b&w za 2,40.. no no.. Boje sie troche tego młodziaka Zacha Greinke.. ma świetny bilans przeciwko Tigersom... Poza tym wczoraj Ordonez zszedł po 4 inningu z powodu zawrotów głowy i nie wiadomo czu dzis zagra.. To by była duża strata ;-( Mimo wszystko Tigers -1,5
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cóż, progresja to progresja
NYM żeby wygrać 5,5j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Narazie trudno wytypować jakieś pewne zdarzenia - ja sobie dziś zafunduję zabawowy kuponik (coby se trochę pokibicować) i drugi podobny na sesję nocną: 2/4 Cincinnati Reds - New York Mets CINCINNATI REDS -1.5 2.62
Detroit Tigers - Kansas City Royals DETROIT TIGERS -1.5 2.35
Philadelphia Phillies - Washington Nationals PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20
Chicago White Sox - Cleveland Indians CHICAGO WHITE SOX -1.5 2.60
3/4 San Diego Padres - Pittsburgh Pirates SAN DIEGO PADRES -1.5 2.19 Los Angeles Angels of Anaheim - Texas Rangers LOS ANGELES ANGELS OF ANAHEIM -1.5 2.35 Philadelphia Phillies - Washington Nationals PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20 Detroit Tigers - Kansas City Royals DETROIT TIGERS -1.5 2.35 Co z tych kuponików wyniknie przekonamy się późnym wieczorkiem (I) i rano (II) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-) Pozdrawiam Dominik Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-) Pozdrawiam Dominik Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście masz rację.. Looper wszystko zawalił.. Jakoś tak jest że jak druzyna przegra to jednak pitcher startujący najbardziej zapada w pamięc.. Martinez rozegrał rzeczywiście dobry mecz... Aby pozostać w temacie z meczów wieczornych (południowych w USA) zagram też Cleveland, powinni wczoraj już wygrać ale closer Wickmann nie popisał się w 9 inningu... Indians @2,10 warci zagrania.. Jeszcze wrócę do nierozumienia przez niektórych zachowanie trenerów jeśli chodzi o dobór pitcherów.. Trenerzy mają w głowie ułozóny cały mecz i po 5-6 inningu wpuszczanie kolejnych closerów... Oni myślą że wiedzą co robią, pierwszy występ Metsów i wczorajszy Indians pokazuje że można się czepiać coachów.. Czy chociażby wczorajsi Yankees.. Rivera to według wielu najlepszy closer MLB, a tutaj taki numer odwalił... Także trenerzy dobieraja poszzególnych pitcherów w drugiej części meczu pod kątem pałkarzy, zmęczenie i innych zmiennych... Początek sezonu wskazuje że sami chyba jeszcze nie wiedzą kto jest w jakiej formie ;-) Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Też zagrałem Tigers -1.5, dziś jak wygrają to prawdopodobnie zdecydowanie, a na Mets kurs ciągle leci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Słyszę właśnie opinie, że w czasie meczu Metsów nad Cincinnati mają przechodzić gwałtowne burze. Być mże mecz się w ogóle nie odbędzie, a być może tylko 5 inningów. Zważywszy na kłopoty gości z pitcherami wchodzącymi na końcówki, nie dziwię się że kurs na Metsów spada. Niestety, ja już rano obstawiłem overek... zła pogoda, a zwłaszcza skrócony mecz zapewne zawalą mi ten zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chociaż spojrzałem przed chwilą na kursy i raczej się nie zmieniły od paru godzin... Zapewne buki wiedzą lepiej co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja niestety bardziej boje się o samo zwyciestwo Metsów(jak zagraja cały mecz over powinien paść), zagrałem na ich zwycięstwo bardziej porgresem niz z przekonania... Ishi miał 3 starty przeciwko Cincinnati (0-2) ERA 7,82 czyli kiepściuchno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oby potencjał ofensywny Metsów obudził się dzisiaj.. bo jak nie...
Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dokładnie Ja tak jak większosć czyli progresywnie - w tym sporcie trzeba mieć dużą cierpliwośc przy obstawianiu:
New York Mets @ 1.94
Bilans: 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Kurs na Metsów systematycznie spada... za to z meczem w Detroit... w Pinnacle kurs na -1,5 Detroit zwiekszył sie do 2,54 a w b&w spadł z 2,40 na 2,35... Pewnie podpuchy walą ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dziś: Cincinnati Reds - New York Mets powyzej 10 1.88
Detroit Tigers - Kansas City Royals 1.64 2.32 2
Chicago White Sox - Cleveland Indians 1.80 2.07 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> expekt Good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
B&W wycofał zakład na over/under 10 w meczu Mets
Myślę że Kto zagrał over będzie się cieszył (min. Colon i Andy)
Niestety nie zdążyłem , ale na szczęście pinnacle to najlepszy buk dla zawodowców i u nich zagrałem
New York Mets vs Cincinnati Reds over 10 żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Następne typy (pinnacle):
Chicago White Sox ml żeby wygrać 3j
Chicago White Sox -1,5 żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
ehhh Metsi przegrywaja i juz raczej dzisiaj nie wygraja. Ciekawy mecz DT vs KCR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
ej chlopaki takie pytanko wy naprawde gracie za duzo kase na mlb ?? przeciez tam jest tylee niespodzianek ze szok :[
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na jednym meczu -4j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (może podpowiecie?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,jezeli wlasciwie dobrales stawki to oczywiscie,ze grac:-) Ze swej strony moge zaproponowac modyfikacje. Od nastepnego meczu grasz nie na zarobek,ale tylko na zwrot wlozonego do tej pory kapitalu. W ten sposob stawki na 4 i ew.nastepne kroki beda mniejsze,a zarobisz sobie na innych progresach,glowa do gory,MLB tak ma:-) /opisalem swoj "metode" niedawno w jednym z tematow dziennych NBA/
Teraz o nocy. Mam zamiar postawic na Braves. W przypadku przegranej,do skutku na ATL win.
Podoba mi sie tez typ na Dodgers. Giganci maja ubytki w ofensywie,a Tomko to nie wymiatacz,co najwyzej klasa Weavera:-)
Typem dnia sa Padres...hmm...a under to zły typ? Prosze o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Thx Amkwish
mam nadzieję że będą ciekawe kursy na Mets bo jadą do Atlanty. co do następnych typów to jeszcze poczekam (na wynik White Sox) i podam później
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
ATL Braves v FLO Marlins
Braves dwa lata temu bylo ofenswynie jedna z najmocniejszch druzyn w tej chwili to rozdarty zespol bez uderzenia,
Z kolei Marlins grają "sprytny baseball" i uderzenia HR bez dwuch zdan ! Delgado ! Lowell ! U siebie sa szczegolnie niebezpieczni !
Dodatkowo Burnett to repertuar kilku efektywnych rzutów !
Tim Hudson to dobry chlopiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozyskany z Athletics ktore mialo jedna z najmocniejszych rotacji w MLB Amkwish ! Wydaje mi sie ze masz przewage tylko w pitchingu ze strony Atlanty ale to tylko teoria bo Hudson wcale nie musi potwierdzic swej klasy na Miami co wydaje sie bardzo prawdopodobne ... Szczescie Ci bedzie potrzebne ... wyjatkowo potrzebne !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No to podziękował, znowu closer zawalił mecz
dziś już nie gram -6j wystarczy
gdybym jednak typował to stawiałbym na:
florida ml oakland ml dodgers ml san diego ml
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ElNinho, frend... dzięki.. przyspieszyliście mój proces dojrzewania ;-) (szczegóły na quasi chacie w temacie MLB cz.3)
Gram Floridę... Zgadzam się w 100% z ElNinho ze potencjał ofensywny Marlins zdecydowanie przewyższa Braves.. Czyżby jeden z lepszych zawodników Rafael Furcal miał mieć słabszy sezon, na razie się zanosi.. Marlins na wielu pozycjach mają zawodników notowanych w pierwszej 10 tychze pozycji Lowell, Castillo, LoDuca, Delgado.. To prawda że na papierze Hudson wygląda lepiej od Burnetta, ale trzeba wziąć pod uwagę że od 5-6 inninga zaczną wcholdzić relieverzy... Do tego momentu może byc mało punktów ale potem... over prawdopodbny przy linii 7,5...
Teraz potrzebuje porady... grać ML @1,91 w b&w czy może -1,5 @2,89 czy liczyc na powtórkę z 1 meczu (9-0) i zagrać -2,5 @4,18 w Pinnacle.... korci oj korci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ElNinho,to progres,wiec sie nie potne ,jak dziś Braves przegraja:-)
Natomiast jezeli chodzi o typ stricte "analityczny" to zostaje przy Dodgers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.84 Pinnacle PIT Pirates v SDG Padres typ 2 kurs 1.5 Pinnacle
Bilans: 4-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jednak zagrałem swoje typy wszystko za 1,5j oprócz florydy - ich za 2,5j ale jednak ml bez spread'u
Miłej nocy
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Witam.Początek sezonu wiec narazie sporo niespodzianek przynajmniej jak dla mnie.Na dziś jedno zdarzenie: Kto strzeli pierwszego gola? San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70 Typ 1 6/10 Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
3-1 i +2j za nocne typy, ogólnie wczoraj -4j natomiast bilans od początku zabawy z mlb +1j
Amkwish gratulacje za atlantę i zakończenie progresji
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Kto strzeli pierwszego gola? San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70 Typ 1 6/10 Że co proszę??? Czy aby na pewno jesteś we właściwym wątku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|