Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#319588 07/04/2005 08:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
12:30 pm NY Mets (K.Ishii) v CIN Reds (A.Harang)

1:00 pm KZC Royals (Z.Greinke) v DET Tigers (J.Johnson)
1:00 pm WAS Nationals (E.Loaiza) v PHL Phillies (R.Wolf)

2:00 pm CLE Indians (C.Lee) v CHI White Sox (J.Contreras)

7:00 pm ATL Braves (T.Hudson) v FLO Marlins (A.Burnett)
7:00 pm OAK Athletics (D.Haren) v BAL Orioles (E.Bedard)

10:00 pm LA Dodgers (J.Weaver) v SF Giants (B.Tomko)
10:00 pm PIT Pirates (M.Redman) v SDG Padres (J.Peavy)
10:00 pm TEX Rangers (C.Young) v LA Angels (J.Lackey)

gospodarze po prawej

Bonus: Unibet
#319589 07/04/2005 10:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Ze wzgledu na brak tego w objasnieniach, male pytanko :
co oznacza Ks ? ( IP W-L SV ERA Ks BB )

#319590 07/04/2005 10:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Ks = strike-outs (skrót od "knock-outs"). Komentatorzy różnie nazywają strajkauty, np. właśnie Ks (wymawia się: "kejz"), knocks ("noks"), punch-outs ("panczauts"), ring-outs itd. Kwestia stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319591 07/04/2005 13:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.

#319592 07/04/2005 13:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Quote
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.

no ja tez sie zastanawiam nad nimi ale juz mam ich dosc obstawiania 2 kupony pod rzad mi zawalili a wczorajszy mecz to juz wogóle był w ich wykonaniu cienki ? fakt progresja progresa na nich nie mozna odpuscic ale czy sa w stanie dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#319593 07/04/2005 13:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
W Pinie rano Metsi byli po 2.00, teraz juz 1.943.. to tez moj typ oczywiscie.. moze sie obudzą.. Nie wierzę żeby Reds wygrali wszystkie 3 mecze.. miało być odwrotnie ;-) Boje sie troche o Ishiego.. gdyby nie kontuzje Bensona i Trachsela nie gralby dzisiaj... Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)

No i oczywiście Tigers na dziś... -1,5 w b&w za 2,40.. no no.. Boje sie troche tego młodziaka Zacha Greinke.. ma świetny bilans przeciwko Tigersom... Poza tym wczoraj Ordonez zszedł po 4 inningu z powodu zawrotów głowy i nie wiadomo czu dzis zagra.. To by była duża strata ;-( Mimo wszystko Tigers -1,5

Pozdrawiam
Dominik

#319594 07/04/2005 13:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cóż,
progresja to progresja

NYM żeby wygrać 5,5j

Pzdr

#319595 07/04/2005 13:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Narazie trudno wytypować jakieś pewne zdarzenia - ja sobie dziś zafunduję zabawowy kuponik (coby se trochę pokibicować)
i drugi podobny na sesję nocną:
2/4
Cincinnati Reds - New York Mets
CINCINNATI REDS -1.5 2.62

Detroit Tigers - Kansas City Royals
DETROIT TIGERS -1.5 2.35

Philadelphia Phillies - Washington Nationals
PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20

Chicago White Sox - Cleveland Indians
CHICAGO WHITE SOX -1.5 2.60

3/4
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates
SAN DIEGO PADRES -1.5 2.19

Los Angeles Angels of Anaheim - Texas Rangers
LOS ANGELES ANGELS OF ANAHEIM -1.5 2.35

Philadelphia Phillies - Washington Nationals
PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20

Detroit Tigers - Kansas City Royals
DETROIT TIGERS -1.5 2.35
Co z tych kuponików wyniknie przekonamy się późnym wieczorkiem (I) i rano (II)
Pozdrawiam
KRAJAN

#319596 07/04/2005 14:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
Pozdrawiam
Dominik

Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319597 07/04/2005 14:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
Pozdrawiam
Dominik

Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiście masz rację.. Looper wszystko zawalił.. Jakoś tak jest że jak druzyna przegra to jednak pitcher startujący najbardziej zapada w pamięc.. Martinez rozegrał rzeczywiście dobry mecz...

Aby pozostać w temacie z meczów wieczornych (południowych w USA) zagram też Cleveland, powinni wczoraj już wygrać ale closer Wickmann nie popisał się w 9 inningu... Indians @2,10 warci zagrania..

Jeszcze wrócę do nierozumienia przez niektórych zachowanie trenerów jeśli chodzi o dobór pitcherów.. Trenerzy mają w głowie ułozóny cały mecz i po 5-6 inningu wpuszczanie kolejnych closerów... Oni myślą że wiedzą co robią, pierwszy występ Metsów i wczorajszy Indians pokazuje że można się czepiać coachów.. Czy chociażby wczorajsi Yankees.. Rivera to według wielu najlepszy closer MLB, a tutaj taki numer odwalił... Także trenerzy dobieraja poszzególnych pitcherów w drugiej części meczu pod kątem pałkarzy, zmęczenie i innych zmiennych... Początek sezonu wskazuje że sami chyba jeszcze nie wiedzą kto jest w jakiej formie ;-)

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#319598 07/04/2005 14:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Też zagrałem Tigers -1.5, dziś jak wygrają to prawdopodobnie zdecydowanie, a na Mets kurs ciągle leci...

#319599 07/04/2005 15:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Słyszę właśnie opinie, że w czasie meczu Metsów nad Cincinnati mają przechodzić gwałtowne burze. Być mże mecz się w ogóle nie odbędzie, a być może tylko 5 inningów. Zważywszy na kłopoty gości z pitcherami wchodzącymi na końcówki, nie dziwię się że kurs na Metsów spada. Niestety, ja już rano obstawiłem overek... zła pogoda, a zwłaszcza skrócony mecz zapewne zawalą mi ten zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Chociaż spojrzałem przed chwilą na kursy i raczej się nie zmieniły od paru godzin... Zapewne buki wiedzą lepiej co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319600 07/04/2005 15:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja niestety bardziej boje się o samo zwyciestwo Metsów(jak zagraja cały mecz over powinien paść), zagrałem na ich zwycięstwo bardziej porgresem niz z przekonania... Ishi miał 3 starty przeciwko Cincinnati (0-2) ERA 7,82 czyli kiepściuchno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oby potencjał ofensywny Metsów obudził się dzisiaj.. bo jak nie...

Dominik

#319601 07/04/2005 16:04
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dokładnie Ja tak jak większosć czyli progresywnie - w tym sporcie trzeba mieć dużą cierpliwośc przy obstawianiu:

New York Mets @ 1.94

Bilans:
2-3

#319602 07/04/2005 16:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Kurs na Metsów systematycznie spada... za to z meczem w Detroit... w Pinnacle kurs na -1,5 Detroit zwiekszył sie do 2,54 a w b&w spadł z 2,40 na 2,35... Pewnie podpuchy walą ;-)

#319603 07/04/2005 16:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dziś:
Cincinnati Reds - New York Mets powyzej 10 1.88

Detroit Tigers - Kansas City Royals 1.64 2.32 2

Chicago White Sox - Cleveland Indians 1.80 2.07 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
expekt
Good luck

#319604 07/04/2005 16:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
B&W wycofał zakład na over/under 10 w meczu Mets

Myślę że Kto zagrał over będzie się cieszył (min. Colon i Andy)

Niestety nie zdążyłem , ale na szczęście pinnacle to najlepszy buk dla zawodowców i u nich zagrałem

New York Mets vs Cincinnati Reds over 10 żeby wygrać 1j


Pzdr

#319605 07/04/2005 17:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Następne typy (pinnacle):

Chicago White Sox ml żeby wygrać 3j

Chicago White Sox -1,5 żeby wygrać 1j

Pzdr

#319606 07/04/2005 18:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
ehhh Metsi przegrywaja i juz raczej dzisiaj nie wygraja. Ciekawy mecz DT vs KCR tongue

#319607 07/04/2005 19:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
ej chlopaki takie pytanko wy naprawde gracie za duzo kase na mlb ?? przeciez tam jest tylee niespodzianek ze szok :[

#319608 07/04/2005 19:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na jednym meczu -4j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (może podpowiecie?)

#319609 07/04/2005 19:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,jezeli wlasciwie dobrales stawki to oczywiscie,ze grac:-)
Ze swej strony moge zaproponowac modyfikacje.
Od nastepnego meczu grasz nie na zarobek,ale tylko na zwrot wlozonego do tej pory kapitalu.
W ten sposob stawki na 4 i ew.nastepne kroki beda mniejsze,a zarobisz sobie na innych progresach,glowa do gory,MLB tak ma:-)
/opisalem swoj "metode" niedawno w jednym z tematow dziennych NBA/

Teraz o nocy.
Mam zamiar postawic na Braves.
W przypadku przegranej,do skutku na ATL win.

Podoba mi sie tez typ na Dodgers.
Giganci maja ubytki w ofensywie,a Tomko to nie wymiatacz,co najwyzej klasa Weavera:-)

Typem dnia sa Padres...hmm...a under to zły typ?
Prosze o opinie.

#319610 07/04/2005 19:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Thx Amkwish

mam nadzieję że będą ciekawe kursy na Mets bo jadą do Atlanty.

co do następnych typów to jeszcze poczekam (na wynik White Sox) i podam później

Pzdr

#319611 07/04/2005 21:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
ATL Braves v FLO Marlins

Braves dwa lata temu bylo ofenswynie jedna z najmocniejszch druzyn w tej chwili to rozdarty zespol bez uderzenia,

Z kolei Marlins grają "sprytny baseball" i uderzenia HR bez dwuch zdan !
Delgado ! Lowell !
U siebie sa szczegolnie niebezpieczni !

Dodatkowo Burnett to repertuar kilku efektywnych rzutów !

Tim Hudson to dobry chlopiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozyskany z Athletics ktore mialo jedna z najmocniejszych rotacji w MLB

Amkwish ! Wydaje mi sie ze masz przewage tylko w pitchingu ze strony Atlanty ale to tylko teoria bo Hudson wcale nie musi potwierdzic swej klasy na Miami co wydaje sie bardzo prawdopodobne ...
Szczescie Ci bedzie potrzebne ... wyjatkowo potrzebne !

#319612 07/04/2005 21:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No to podziękował, znowu closer zawalił mecz

dziś już nie gram -6j wystarczy

gdybym jednak typował to stawiałbym na:

florida ml
oakland ml
dodgers ml
san diego ml

Pzdr

#319613 07/04/2005 22:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
ElNinho, frend... dzięki.. przyspieszyliście mój proces dojrzewania ;-) (szczegóły na quasi chacie w temacie MLB cz.3)

Gram Floridę... Zgadzam się w 100% z ElNinho ze potencjał ofensywny Marlins zdecydowanie przewyższa Braves.. Czyżby jeden z lepszych zawodników Rafael Furcal miał mieć słabszy sezon, na razie się zanosi.. Marlins na wielu pozycjach mają zawodników notowanych w pierwszej 10 tychze pozycji Lowell, Castillo, LoDuca, Delgado.. To prawda że na papierze Hudson wygląda lepiej od Burnetta, ale trzeba wziąć pod uwagę że od 5-6 inninga zaczną wcholdzić relieverzy... Do tego momentu może byc mało punktów ale potem... over prawdopodbny przy linii 7,5...

Teraz potrzebuje porady... grać ML @1,91 w b&w czy może -1,5 @2,89 czy liczyc na powtórkę z 1 meczu (9-0) i zagrać -2,5 @4,18 w Pinnacle.... korci oj korci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#319614 07/04/2005 22:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
ElNinho,to progres,wiec sie nie potne ,jak dziś Braves przegraja:-)

Natomiast jezeli chodzi o typ stricte "analityczny" to zostaje przy Dodgers.

#319615 07/04/2005 22:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.84 Pinnacle
PIT Pirates v SDG Padres typ 2 kurs 1.5 Pinnacle

Bilans:
4-5

#319616 07/04/2005 22:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jednak zagrałem swoje typy wszystko za 1,5j oprócz florydy - ich za 2,5j ale jednak ml bez spread'u

Miłej nocy

pzdr

#319617 07/04/2005 23:06
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Witam.Początek sezonu wiec narazie sporo niespodzianek przynajmniej jak dla mnie.Na dziś jedno zdarzenie:
Kto strzeli pierwszego gola?
San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70
Typ 1 6/10
Pozdrawiam!!!

#319618 08/04/2005 09:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
3-1 i +2j za nocne typy, ogólnie wczoraj -4j natomiast bilans od początku zabawy z mlb +1j

Amkwish gratulacje za atlantę i zakończenie progresji

Pzdr

#319619 08/04/2005 11:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Kto strzeli pierwszego gola?
San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70
Typ 1 6/10

Że co proszę??? Czy aby na pewno jesteś we właściwym wątku?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1