|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78 |
01:30 NY Knicks at NJ Nets 02:00 SA Spurs at DAL Mavericks 04:30 HOU Rockets at LA Lakers [gospodarze po prawej,czas nasz]
[color:"green"]Prosze nie wklejać ofert naziemnego buka jako day schedule [/color]
Last edited by amkwish; 07/04/2005 11:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
dziś obstawiam tylko 2 mecze bo za dużo w sumie ich nie ma :
Nets - Knicks 10 (podpórka tylko dlatego, że nigdy do końca nie wiadomo kto tak na prawde wygra w rywalizacji tych dwóch drużyn, ale Nets walczy o PO więc muszą to wygrać)
Lakers - Rockets 2 (czas najwyższy sie zebrać do kupy po kilku porażkach i dokopać osłabionym żółtkom ; )
co do meczu Mavs - Spurs stawiałbym na gospodarzy, ale tutaj nigdy nic nie wiadomo dlatego powstrzymuje sie od tego meczu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ja obstawiam dokaldnie tak samo jak greender <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Nie no na B&W jest na razie tylko mecz New Jersey-New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moze pozniej jeszcze cos dadza !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj bardzo słaba oferta na NBA. NjN oraz Houston powinny sobie poradzić, jednak są to takie typy na siłe. Mam zasadę, iż nie gram nic na siłe i dzisiaj passuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Fakt, ze dzisiaj nie ma z czego wybierać, ale zdecydowałem się zagrać:
Houston: W końcu muszą przełamać tą złą passę, a jeziorowcy grają jak druzyny z EBL. Dallas: Atut własnego parkietu i motywacja, aby ygrac z lepszą druzyną. Dallas jezeli wygra, to przegoni Seattle w tabeli. brzydka pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie chce sie wiecej pisac...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
mmv nikogo Dallas nie przegoni, bo Seattle jest liderem w swojej dywizji i ma 3 miejsce zapewnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Taki jest regulamin i nawet jakby Dirk sie dwoil i troil to co najwyzej moze byc na 4 miejscu po RS.
Dzisiaj oferta co prawda uboga, lecz mysle, ze Houston i NJ warte grania za wieksza kase. Nie wiem jak sprawa wyglada z wystepem Bryanta, lecz nawet z nim w skladzie Lakers nie maja nic do przeciwstawienia Houston. Houston, ktore ostatnio jest w dolku i najwyzsza pora by z niego wyjsc, bo w przeciwnym razi Denver zajmuje 6 miejsce i Rakiety trafiaja w pierwszej rundzie na Spurs, czego na pewno by nie chcieli.
Nets graja kolejny mecz z nozem na gardle, a po ostatnim znakomitym wystepie w Cleveland moga miec nadzieje, ze PO nadal jest w ich zasiegu. Takiej okazji Carter i kidd nie pozwola sie ulotnic i dzis zdeklasuja cieniutkich na wyjazdach Knicks.
Co do meczu Spurs-Mavs tam moze zdarzyc sie wszystko i nie bylbym nawet zaskoczony, jak SA wywioza zwyciestwo z Dallas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
mmv nikogo Dallas nie przegoni, bo Seattle jest liderem w swojej dywizji i ma 3 miejsce zapewnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Taki jest regulamin i nawet jakby Dirk sie dwoil i troil to co najwyzej moze byc na 4 miejscu po RS. Aaaaa to sorrrrry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zapmonialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Ja mysle ze Dallas da rade S.ANT. ostatnio na wyjazdach same wtopy N.Jersey pewniak Houston po 70 punktow ostatnio rzuca wiec moze byc roznie moze UNDER
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6 |
Yo yo!
Moj dziewiczy post na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Witam wszystkich fanow NBA.
Nie ma dzisiaj w czym wybierac ale mysle ze da sie cos ubic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
DAL-SA 2(+8.5) 1.91 - bardzo mi sie podoba handi w b&w na SAS'ow. Potwierdzili juz wiele razy ze bez Tima potrafia solidnie grac i co najwazniejsze wygrywac. Spodziewam sie tutaj meczu na "styku" wiec handi +8.5 jest jak najbardziej do przyjecia
NJN-NY - 1 1.29 Od jakiegos czasu powstrzymuje sie grac na NY gdyz dla mnie jest to druzynka calkowicie nieobliczalna, ale dzisiaj zrobie wyjatek. NJN jak chca byc w play off musza ten mecz wygrac. Wieze ze to bedzie dzien Vinca i poprowadzi ich do zwyciestwa
LAL-HOU 2 1.40 - Lakers prawdopodobnie bez Bryanta, co zapewne przelozy sie na ich kolejna porazke. Houston wkoncu musi przerwac passe 3 porazek i dokopac zoltasom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dirk ma nie grac,chyba ,że wynik badania MRI bedzie ok. Czekam na info,choc bez tego i tak stawiałbym na Spurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322 |
Witam !!!
Dzisiaj tylko Rakiety warte zagrania LA w totalnym dolku motywacji na ten sezon juz nie maja. Rakiety tyn maja o co walczyc ( jezeli beda na 7 lub 8 miejscu trafiaja na suns lub spurs a tego nikt nie chce ) i podstawowi zawodnicy nie sa kontuzjowani.
Co do NJ z NY typowy na bet obie druzyny sa w tym sezonie nieprzewidywalne dobre mecze przeplataja z tragicznymi.
3 meczyk Dallas - Spurs Ze strony Spurs brak Duncana widoczny aczkolwiek po kilku slabszych meczach nauczyli sie go jakos zastepowac, natoniast ewentualny brak Dirka w Dallas obawiam sie ze moze rozlozyc zespol ponadto dallas ma pewny awans do PO moga oszczedzic Dirkowi ewentualnej kontuzji. Reasumujac w przypadku braku Dirka handi 8,5 na Spurs to promocja, jezeli dirk zagra to no bet chyab ze czysta 1 bez handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Co do NJ z NY typowy na bet obie druzyny sa w tym sezonie nieprzewidywalne dobre mecze przeplataja z tragicznymi. Typowy no bet? Muszę zaprotestować i to zdecydowanie. Końcówka ligi,mecz druzyny,która ma szanse na udział w PO z ekipa,ktora juz nie ma motywacji i to ma byc no bet? Około 2 tygodni gramy na motywację i skuteczność oscyluje w granicach 85-90%,tak więc mysle,że trzeba trzymac sie planu,a nie opuszczać mecze. Na podstawie swoich wieloletnich doswiadczeń z NBA stwierdzam (i mysle,że nie bede w tym odosobniony),ze najwazniejszy w tej lidze jest czynnik mentalny,natomiast potencjał osobowy,dyspozycja w danym dniu czy własny parkiet to tylko czynniki uzupełniajace. Jedyne,co może hamować przed postawieniem na NJ to niski kurs,ale z czegos on przeciez wynika. Jezeli Nets przegraja w NY to ich szanse na udział w PO staja się iluzoryczne. Oni walczą o to 8 miejsce i dziś rowniez to pokażą. Swoja droga po co mieliby wygrywac w Cleveland,dla psoty,czy zrobic na złość LeBronowi ?:-) Reasumując,sezon ma sie ku końcowi,ale to najlepszy okres by starac sie zarobić w NBA i nie ma IMO sensu "nobetować":-) Tak jak pisalismy NJ+HOU,ale z tych dwóch ekip to własnie Nets z nożem na gardle,bo jezeli Rockets polegliby w LA to wiele ich to kosztować nie bedzie. Mam nadzieje,że jednak ograja cienkie LALe,czy z Bryantem czy bez Niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Spróbujmy poszukac wyższych kursów.
Może ten zakład?
LAL - HOU under 96,0 HT
U gospodarzy bardzo niepewny wystep Bryanta,Odom na I-L i co moga zaproponować LALe? Pewnie bombardowanie kosza(raczej obręczy) rzutami za 3 punkty (vide poprzednie mecze). Nie maja pomysłu na grę,dzis dodatkowo mają straszny deficyt na deskach. Rockets ostatnio skutecznościa nie porażają. Z GS rzucili sporo,ale to przeciwnik ich zmusił,a nie wynikalo to z ofensywnego nastawienia. Mysle,ze w pierwszej czesci meczu goscie zapewnia sobie przewage wykorzystujac swoja przewage w defensywie,by do konca spotkania kontrolowac wynik. Ktos slusznie zauwazyl,ze 2 pierwsze kwarty w LA sa z natury underowe,to dodatkowo wzmacnia ten typ. A teraz kolej na kogos innego:-)...szukajmy dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
i jak w koncy Brayant gra czy nie? prosze o jakieś info jesli mozna:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Brayant gra dzisiaj. źródło : bettingadvice. Ja bym sie skłaniał na handi +6 na LAL. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
A ja po wzorjszym dniu skuszę sie na małe szaleństwo: rozpisik 2/3: A) San Antonio Spurs u Dallas Mavericks (Spread) San Antonio Spurs +7,5 B) Houston Rockets u Los Angeles Lakers (Totals) Over 191 C) New York Knicks u New Jersey Nets (Który gracz uzyska najwięcej punktów?) Vince Carter (New Jersey) -4,5 (w parze z Marburym)
i singielka na San Antonio po kursie 4.40 (Uni) 2/10
Pozdrawiam KRAJAN
PS. Szykuję się na jutro i meczyki Miśków i Wilków - powinno być ciekawie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576 |
Dzisiaj bardzo słaba oferta na NBA. NjN oraz Houston powinny sobie poradzić, jednak są to takie typy na siłe. Mam zasadę, iż nie gram nic na siłe i dzisiaj passuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> jestem podobnego zdania,dzisiaj nie warto grac chociaz postawilem na jednym kuponie new jersey,ostatnio wtopili wazny mecz z orlando u siebie to teraz musza sie odgryzc a okazje jest bardzo dobra,NY o nic nie walczy brak motywacji i tez ich wyniki w meczach wyjazdowych mowia same za siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Wie ktoś w koncu czy Nowitzki gra. Mam zamiar postawic na plusowy handicap Spursów. Niby spadł z +8,5 na +7,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja już zagrałem 2 zakłady.. w Pinnacle NJ -2,5 HT i NJ -6 FT... Troszeczkę zmniejszyłem sobie linie kosztem kursów... Liczę na podobny przebieg meczu w NJ jak wczoraj Memphis w Toronto czyli szybkie objęcie prowadzenia przez Nets i spokojne podwyższanie go w czasie trwania meczu..
Zastanawiam się jeszcze nad Houston... grac czy nie grac oto jest pytanie... Juwan Howard out do konca sezonu niestety...
Jak nie zagra Odom i Bryant (ten to pewnie wystąpi) to nie wiem kim tam LA moze postraszyc...
Amkwish zastanawiam sie nad Twoim typem na under HT na 96 jest w Pinie 2,01...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576 |
Wie ktoś w koncu czy Nowitzki gra. Mam zamiar postawic na plusowy handicap Spursów. Niby spadł z +8,5 na +7,5. info z nba.com "Dallas may be without All-Star Dirk Nowitzki, who injured his right knee in a 114-105 victory over the Orlando Magic on Tuesday. Wednesday's MRI came back negative." i jeszcze wypowiedz trenera "He's doing OK," coach Avery Johnson said after Wednesday's workout and before Nowitzki's MRI was taken. "We'll just have to see. He's day-to-day." mysle ze zagra w koncu jest to prestizowy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Eehhh tylko wygrane Nets oraz Rockets mogą uratować mój kupon 3z5 oO. Jeżeli tak się nie stanie tzn, że jakiś virus panuje w NBA, który przemieszcza się na zmiane w umysły różnych zawodników, którzy specjalnie psuja mecz no bo w tych dwóch przypadkach nie da rady, żeby nie wygrali ; ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Znow NBA weszla jak w maslo gralem dwie jedynki i dwojke troche sie zdziwia Ci co zawierzyli S.ANTONIO (a oni ostatnio cienko na wyjazdach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Fakt, ze dzisiaj nie ma z czego wybierać, ale zdecydowałem się zagrać:
Houston: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> W końcu muszą przełamać tą złą passę, a jeziorowcy grają jak druzyny z EBL. Dallas: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Atut własnego parkietu i motywacja, aby ygrac z lepszą druzyną. Dallas jezeli wygra, to przegoni Seattle w tabeli. brzydka pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie chce sie wiecej pisac... Gdyby NBA była tak przewidywalna przez cały sezon...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dla Dallas przegonienie Sea .... nie ma chyba większego znaczenia. Nawet jeżeli bedą mieli lepszy bilans spotkań, bedą niżej. Sea już na 99% będzie na 3 pozycji, podobnie jak Teksańczycy na 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Co to do cholery ma znaczyc - Dallas nauczylo sie bronic, czy oduczylo sie tego SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??? Przetarlem ze dwa razy oczy zanim uwierzylem w 36 punktowa roznice.
Minnesota bedzie w PO, tak jak NJN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Wszystko zależy tylko i wyłącznie od 76ers oraz Grizzlies czy na to pozwolą. Ja też całym sercem jestem za wejściem Nets o raz Wolves bo wątpie by Phila oraz Memphis mogły co kolwiek zdziałać w pierwszej rundzie PO z liderami konferencji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|