|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
otóż dostałem właśnie miłego mejla, że intertops ma w d**ie graczy z Polski - nie pozwala wpłacać graczom z Polski pieniędzy za pomocą KK
w związku z tym
panowie z Intertops, dziękujemy
ciekawe, czy zdążę w Ladbrokes wpłacić zanim nas zablokują (albo u Hilla) - a cholera już się zdecydowałem...
(przynajmniej szybko odpowiedzieli na mejla - mały plusik)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witaj Hi_resevil. Zastanawiam sie czemu bukmacher mialby sobie odmawiac dodatkowych dochodow?Czy moglbys dac dokladny opis owego maila na Forum?wydaje mi sie to wrecz niemozliwe aby pozbawiali sie zrodla dochodu,byc moze chodzi o trudnosci w egzekucji pieniedzy jezeli tranzakcje byly dokonywane poprzez tzw.wirtualna karte kredytowa,byc moze to jest przyczyna,ale jezeli faktycznie tak jest jak to opisales,to w pelni Cie popieram:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
........ a może na graczach z Polski mają największe straty ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oto i treść (też najpierw myślałem, że kłopoty wynikają z czego innego)
Our management recently made the decision not to offer credit card access to customers from certain countries around the world. This is due to the fact that a large percentage of customers from these countries have been conducting fraudulent activities using credit cards with their accounts.
i jestem zły (wściekły) - jedyny dobry wybór meczów to bet&win, który mi się w ogóle nie ładuje, ladbrokes ma tylko piłkę z wysp, zostanie mi chyba hill, który ma jednak nieco ubogą ofertę, ale...
oczywiście mógłbym im wysłać kasę przelewem - ale o to mi właśnie chodzi, żeby nigdzie nie biegać (do banku), bo biegać to ja sobie mogę do sts-u
[jeżeli mają kłopoty z KK, to po cholerę w ogóle oferować taką możliwość?]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Jeżeli dobrze pamiętam to Conrad ustala dla nich kursy ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
W Olympicu jak masz Vise Classic możesz spróbować, mają super ofertę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Do Denisa: opowiedz coś o Olimpicu - na jakie sporty tam grasz, czy wypłacałeś od nich jakieś większe kwoty i jak to fizycznie wyglądało (cały czas mam obiekcje co do wypłat innych niż na KK, od piątku chcę grać w necie i cały czas szukam najkorzystniejszych dla mnie buków)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Ja tam nie grałem, ale zbieram fundusze i to będzie moja firma, teraz za drobne obstawiam u hilla ale oferta jest uboga (nie ma MŚ w hokeju-parodia), jesli chcesz przeslać kase to może do www.sportwetten.at [ sportwetten.at] maja polska lige i wszyskie bałkanskie, ale tez sa firma z tradycjami. Betandwin jest fajny tylko sie wczytuje półdnia. Decyzja nie jest łatwa ale jeśli zależy Ci na szerokiej ofercie to polecam Olympic'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał bet007: opowiedz coś o Olimpicu ... czy wypłacałeś od nich jakieś większe kwoty i jak to fizycznie wyglądało Też mogę polecić Olympic'a z całego serca. Co do wypłat: - kwoty, które wpłaciłeś KK możesz wycofać w ten sam sposób (po 4-5 dniach masz je z powrotem na koncie) - jeżeli chcesz wycofać więcej, to przelew do polski kosztuje 30 USD (ostatnio wycofywałem kilka tys.$ i przelew dotarł na moje konto w Polsce po 4 dniach roboczych. Gram tam głównie sporty amerykańskie (bo mają na nie kursy chyba najwcześniej na świecie) i piłkę nożną (mają często trochę lepsze kursy niż reszta buków i do tego można grać single na ligę polską). Jedyne co mi brakuje u nich do szczęścia, to możliwość zwrotu do KK powyżej kwoty wpłaconej (tak jak u Hill'a lub Ladbrokes'a)lub darmowy przelew (jak w Bet&Win)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
...i jestem zły (wściekły) - jedyny dobry wybór meczów to bet&win, który mi się w ogóle nie ładuje... hi_res evil, zobacz osobny temat o Bet&Win: https://www.mecz.pl/ubb/Forum2/HTML/000125.html [This message has been edited by MT-book (edited 03-05-2001).]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jednak hill (z bólem serca, ale ma parę plusów), a olympic (swoją drogą mają taką jakąś nieprofesjonalną/odstraszającą stronę) poczeka na moją visę (na razie i'm powered by mastercard only) a bet&win... - już chyba prościej byłoby jednak polecieć do banku i wysłać przelewem kasę do intertops... ale nie podoba mi się traktowanie klientów z Polski tak podejrzliwie - a jako, że konkurencja w internecie nie jest daleko (parę kliknięć) - jednego klienta mniej... no i proponuję nie polecać więcej intertops (ale to chyba nie przejdzie... ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) - może chociaż zaznaczyć wyraźnie że kk jest mało potrzebna w kontaktach z nimi...) już spokojniejszy hi_res evil
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nawet nie wiedziałem, że nie przyjmują naszych KK. Musieli mieć wiele przypadków gdzie ktoś najpierw grał u nich, a później po przegranej poszedł do banku i powiedział, że nic o tym nie wie, i że karta musiała być przez kogoś używana bez jego autoryzacji. Taka osoba do końca życia będzie miała przegrane u bukmacherów bo każdy z nich prowazji bank danych o takich ludziach i buki wymieniają się informacjami o nich. Ale przez takich ludzi niestety tracimy my wszyscy. Ja też używam polską kartę Visa, innej nie mam. hi_res evil, polecam wpłaty przelewem, bo Intertops ma wspaniałe promocje na wpłaty dokonane właśnie w inny sposób niż KK. Robią często promocje na dany dzień tygodnia, i każda osoba dokonująca tego dnia wpłatę np. przelewem może dostać bonus do wysokości 20%! ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Wystarczy przesłać im faks potwierdzenia dokonania przelewu w ten właśnie dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
do MT-book:
Dzięki za fachową poradę, chciałbym jeszcze wiedzieć czy konto na które ma być wysłany przelew to może być to samo co do walutowej visy czy jakieś inne (np.wystarczy zwykłe osobiste ) ? Na pewno będe grał u Hilla i w Bet&Win ale docelowo chcę mieć rachunki w paru miejscach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Mnie osobiście podoba się EXPECT. Mają niezłe kursy (AV - Coventry 1 2.25) i chyba najszybszą stronę. Wszystko ładnie pogrupowane (nie jak w Olympic'u brr). Jaka jest wasza opinia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Moze Olympic jest trochę nie przejrzysty ale to kwestia przyzwyczajenia, najważniesze dla mnie to że się szybciej ładuje (u mnie szybciej niż Expect) i szeroką oferę (liga polska i rożne handicapy)
Dla mnie to jest najważniejsze.......dobrze że się ludzie wypowiadają bo to rozjaśnia temat. Aha u Hilla jest problem że po trafionym meczu czasem trzeba czekać kilka godzin na doliczenie kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Dzięki za fachową poradę, chciałbym jeszcze wiedzieć czy konto na które ma być wysłany przelew to może być to samo co do walutowej visy czy jakieś inne (np.wystarczy zwykłe osobiste ) ?
chyba wszystko jedno - i tak jak prosisz o przelew, to podajesz wszystkie dane konta. Ja przelewałem na konto osobiste (do którego mam też VISA pln)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
do MT-book: Czy jak przelewają ci na konto osobiste złotowkowe to bank przelicza dolary wg swojego kursu (bo chyba z konta pln nie odbierasz dolarów) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja mam Eurokonto w Pekao i do tego konta można dodać "subkonta" w dowolnych walutach - oczywiście bezpłatnie. Na takie dolarowe konto buki mogą przelewać Ci pieniądze. To się szczególnie przydaje jeśli zamierzasz po otrzymaniu pieniędzy całość albo częsć przesłać do innego buka, też w dolarach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Dzięki Conrad, ale czemu nie przelewasz cashu na Vise walutową (byłoby to chyba najprostsze rozwiązanie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał bet007: Czy jak przelewają ci na konto osobiste złotowkowe to bank przelicza dolary wg swojego kursu (bo chyba z konta pln nie odbierasz dolarów) ? Tak, bank przelicza po niższym kursie NBP. Akurat te pieniądze potrzebowałem w złotówkach, więc przelewu nie zrobiłem na konto dolarowe (bo i tak bym musiał sprzedać).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|