Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#32067 02/05/2001 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
otóż dostałem właśnie miłego mejla, że intertops ma w d**ie graczy z Polski - nie pozwala wpłacać graczom z Polski pieniędzy za pomocą KK

w związku z tym

panowie z Intertops, dziękujemy


ciekawe, czy zdążę w Ladbrokes wpłacić zanim nas zablokują (albo u Hilla) - a cholera już się zdecydowałem...

(przynajmniej szybko odpowiedzieli na mejla - mały plusik)

Bonus: Unibet
#32068 02/05/2001 22:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witaj Hi_resevil.
Zastanawiam sie czemu bukmacher mialby sobie odmawiac dodatkowych dochodow?Czy moglbys dac dokladny opis owego maila na Forum?wydaje mi sie to wrecz niemozliwe aby pozbawiali sie zrodla dochodu,byc moze chodzi o trudnosci w egzekucji pieniedzy jezeli tranzakcje byly dokonywane poprzez tzw.wirtualna karte kredytowa,byc moze to jest przyczyna,ale jezeli faktycznie tak jest jak to opisales,to w pelni Cie popieram:-)

#32069 02/05/2001 22:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
........ a może na graczach z Polski mają największe straty [Linked Image]

#32070 02/05/2001 23:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oto i treść
(też najpierw myślałem, że kłopoty wynikają z czego innego)

Our management recently made the decision not to offer credit card access to
customers from certain countries around the world. This is due to the fact
that a large percentage of customers from these countries have been
conducting fraudulent activities using credit cards with their accounts.



i jestem zły (wściekły) - jedyny dobry wybór meczów to bet&win, który mi się w ogóle nie ładuje, ladbrokes ma tylko piłkę z wysp, zostanie mi chyba hill, który ma jednak nieco ubogą ofertę, ale...

oczywiście mógłbym im wysłać kasę przelewem - ale o to mi właśnie chodzi, żeby nigdzie nie biegać (do banku), bo biegać to ja sobie mogę do sts-u

[jeżeli mają kłopoty z KK, to po cholerę w ogóle oferować taką możliwość?]

#32071 03/05/2001 01:15
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Jeżeli dobrze pamiętam to Conrad ustala dla nich kursy [Linked Image]

#32072 03/05/2001 02:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
W Olympicu jak masz Vise Classic możesz spróbować, mają super ofertę.

#32073 03/05/2001 03:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Do Denisa:
opowiedz coś o Olimpicu - na jakie sporty tam grasz, czy wypłacałeś od nich jakieś większe kwoty i jak to fizycznie wyglądało (cały czas mam obiekcje co do wypłat innych niż na KK, od piątku chcę grać w necie i cały czas szukam najkorzystniejszych dla mnie buków)

#32074 03/05/2001 04:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Ja tam nie grałem, ale zbieram fundusze i to będzie moja firma, teraz za drobne obstawiam u hilla ale oferta jest uboga (nie ma MŚ w hokeju-parodia), jesli chcesz przeslać kase to może do www.sportwetten.at [sportwetten.at] maja polska lige i wszyskie bałkanskie, ale tez sa firma z tradycjami. Betandwin jest fajny tylko sie wczytuje półdnia.

Decyzja nie jest łatwa ale jeśli zależy Ci na szerokiej ofercie to polecam Olympic'a.

#32075 03/05/2001 16:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał bet007:
opowiedz coś o Olimpicu ... czy wypłacałeś od nich jakieś większe kwoty i jak to fizycznie wyglądało

Też mogę polecić Olympic'a z całego serca.
Co do wypłat:
- kwoty, które wpłaciłeś KK możesz wycofać w ten sam sposób (po 4-5 dniach masz je z powrotem na koncie)
- jeżeli chcesz wycofać więcej, to przelew do polski kosztuje 30 USD (ostatnio wycofywałem kilka tys.$ i przelew dotarł na moje konto w Polsce po 4 dniach roboczych.

Gram tam głównie sporty amerykańskie (bo mają na nie kursy chyba najwcześniej na świecie) i piłkę nożną (mają często trochę lepsze kursy niż reszta buków i do tego można grać single na ligę polską).

Jedyne co mi brakuje u nich do szczęścia, to możliwość zwrotu do KK powyżej kwoty wpłaconej (tak jak u Hill'a lub Ladbrokes'a)lub darmowy przelew (jak w Bet&Win)

#32076 03/05/2001 16:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
...i jestem zły (wściekły) - jedyny dobry wybór meczów to bet&win, który mi się w ogóle nie ładuje...

hi_res evil, zobacz osobny temat o Bet&Win:
https://www.mecz.pl/ubb/Forum2/HTML/000125.html

[This message has been edited by MT-book (edited 03-05-2001).]

#32077 03/05/2001 17:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jednak hill (z bólem serca, ale ma parę plusów), a olympic (swoją drogą mają taką jakąś nieprofesjonalną/odstraszającą stronę) poczeka na moją visę (na razie i'm powered by mastercard only)

a bet&win... - już chyba prościej byłoby jednak polecieć do banku i wysłać przelewem kasę do intertops...

ale nie podoba mi się traktowanie klientów z Polski tak podejrzliwie - a jako, że konkurencja w internecie nie jest daleko (parę kliknięć) - jednego klienta mniej...

no i proponuję nie polecać więcej intertops (ale to chyba nie przejdzie... [Linked Image] - może chociaż zaznaczyć wyraźnie że kk jest mało potrzebna w kontaktach z nimi...)

już spokojniejszy
hi_res evil

#32078 03/05/2001 19:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nawet nie wiedziałem, że nie przyjmują naszych KK. Musieli mieć wiele przypadków gdzie ktoś najpierw grał u nich, a później po przegranej poszedł do banku i powiedział, że nic o tym nie wie, i że karta musiała być przez kogoś używana bez jego autoryzacji. Taka osoba do końca życia będzie miała przegrane u bukmacherów bo każdy z nich prowazji bank danych o takich ludziach i buki wymieniają się informacjami o nich. Ale przez takich ludzi niestety tracimy my wszyscy. Ja też używam polską kartę Visa, innej nie mam.

hi_res evil, polecam wpłaty przelewem, bo Intertops ma wspaniałe promocje na wpłaty dokonane właśnie w inny sposób niż KK. Robią często promocje na dany dzień tygodnia, i każda osoba dokonująca tego dnia wpłatę np. przelewem może dostać bonus do wysokości 20%! [Linked Image] Wystarczy przesłać im faks potwierdzenia dokonania przelewu w ten właśnie dzień.

#32079 03/05/2001 19:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
do MT-book:

Dzięki za fachową poradę, chciałbym jeszcze wiedzieć czy konto na które ma być wysłany przelew to może być to samo co do walutowej visy czy jakieś inne (np.wystarczy zwykłe osobiste ) ?
Na pewno będe grał u Hilla i w Bet&Win ale docelowo chcę mieć rachunki w paru miejscach.

#32080 03/05/2001 20:06
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Mnie osobiście podoba się EXPECT. Mają niezłe kursy (AV - Coventry 1 2.25) i chyba najszybszą stronę. Wszystko ładnie pogrupowane (nie jak w Olympic'u brr). Jaka jest wasza opinia ?

#32081 03/05/2001 22:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Moze Olympic jest trochę nie przejrzysty ale to kwestia przyzwyczajenia, najważniesze dla mnie to że się szybciej ładuje (u mnie szybciej niż Expect) i szeroką oferę (liga polska i rożne handicapy)

Dla mnie to jest najważniejsze.......dobrze że się ludzie wypowiadają bo to rozjaśnia temat. Aha u Hilla jest problem że po trafionym meczu czasem trzeba czekać kilka godzin na doliczenie kasy.

#32082 04/05/2001 00:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Dzięki za fachową poradę, chciałbym jeszcze wiedzieć czy konto na które ma być wysłany przelew to może być to samo co do walutowej visy czy jakieś inne (np.wystarczy zwykłe osobiste ) ?

chyba wszystko jedno - i tak jak prosisz o przelew, to podajesz wszystkie dane konta.
Ja przelewałem na konto osobiste (do którego mam też VISA pln)

#32083 04/05/2001 01:02
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
do MT-book:
Czy jak przelewają ci na konto osobiste złotowkowe to bank przelicza dolary wg swojego kursu (bo chyba z konta pln nie odbierasz dolarów) ?

#32084 04/05/2001 01:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja mam Eurokonto w Pekao i do tego konta można dodać "subkonta" w dowolnych walutach - oczywiście bezpłatnie. Na takie dolarowe konto buki mogą przelewać Ci pieniądze. To się szczególnie przydaje jeśli zamierzasz po otrzymaniu pieniędzy całość albo częsć przesłać do innego buka, też w dolarach.

#32085 04/05/2001 01:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Dzięki Conrad, ale czemu nie przelewasz cashu na Vise walutową (byłoby to chyba najprostsze rozwiązanie)

#32086 04/05/2001 12:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał bet007:
Czy jak przelewają ci na konto osobiste złotowkowe to bank przelicza dolary wg swojego kursu (bo chyba z konta pln nie odbierasz dolarów) ?

Tak, bank przelicza po niższym kursie NBP. Akurat te pieniądze potrzebowałem w złotówkach, więc przelewu nie zrobiłem na konto dolarowe (bo i tak bym musiał sprzedać).

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1