|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Czy laduje sie u Was strona Expektu?
Od wczoraj o mnie pojawia sie biala plansza i nastepujacy tekst: "Database Log In Failed". W nocy ok 1.00 pokazalo sie dodatkowo, cos o 5 godzinnym wylaczeniu strony.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Funky. Expekt poprawia swoja strone i niestety nie dali rady wczesniej udostepnic swojego serwisu,najpozniej do jutra ,wczesnie rano powinni dzialac normalnie. Czesc,powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Dalej cos tam kombinuja. Mam nadzieje, ze przed weekendem zdaza uaktualnic oprogramowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Teraz po polaczeniu z serwerem Expektu pojawia sie menu logowania. Wpisuje swoje poprzednie dane i nic. Po trzech nieudanych probach info o braku autoryzacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
W sumie nie wiem czy udalo im sie wymienic soft, ale na pewno wprowadzili poprawki.
Zauwazylem ze:
- mozna juz kombinowac ze soba rozne sposoby tzn. (1 dac z 1X itp.)
- wprowadzili 'multiple bet' na kosza NBA
- zwiekszyli ilosc darmowych wiadomosci o wynikach kuponow na SMS z 10 do 25.
Tyle na razie. Dla mnie duzym ograniczeniem bylo brak mozliwosci mieszania ze soba roznych kombinacji i koszykowka tylko na total i hundicap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Mam pytanko na poziomie Foresta Gumpa ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Jak w Expect zmienić walutę z euro na dolary ? Kombinuje i nie mogę znależć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał bet007: Mam pytanko na poziomie Foresta Gumpa ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
Jak w Expect zmienić walutę z euro na dolary ? Kombinuje i nie mogę znależć. Bet 007 Jezeli na poczatku ustaliles ze bedziesz gral w EURO to po postawieniu pierwszego zakladu,bedziesz obslugiwany w tej wlasnie walucie.Regulamin mowi ze zmiana waluty mozliwa jest przed zlozeniem pierwszego zakladu.Jezeli chcesz,mozna wyslac @ z prosba o zmiane waluty,ale nie wiem czy sie zgodza. Powodzenia ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Bogge właśnie na początku nic nie ustalałem bo nie było takiej opcji.Myślałem, że będzie póżniej. A ty grasz w jakiej walucie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał bet007: Bogge właśnie na początku nic nie ustalałem bo nie było takiej opcji.Myślałem, że będzie póżniej. A ty grasz w jakiej walucie? Czesc Bet007. Na samym poczatku,kiedy otwierales konto w jednej z rubryk byla waluta w jakiej chcesz operowac na swoim koncie w Expekt.com.Jezeli posiadasz fundusze na tym koncie,to sila rzeczy musiales wybrac wlasnie te walute.Skoro mowisz ze chcesz zamienic EURO na $,w takim razie na pewno masz konto w EURO.Jezeli jeszcze do tej pory nie wplaciles pieniedzy na ich konto,mozesz zmienic swoja walute wlasnie w menu rejestracji.Co do mnie to ja z racji tego iz mieszkam w Finlandii,swoje konto obsluguje w walucie Finskiej.jezeli mam cos Ci doradzic,to zarowno EURO jak i $ w twoim przypadku,to dobry wybor,jezeli posiadzasz konto w EURO,niczego nie tracisz na ewentualnej wymianie pieniedzy,jezeli zas masz konto $,wtedy lepiej azebys rowniez w tej walucie gral na swoim koncie.To tyle,mam nadzieje ze pomoglem. Powodzenia ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał bogge: [qb]Funky. Expekt poprawia swoja strone i niestety nie dali rady wczesniej udostepnic swojego serwisu,najpozniej do jutra ,wczesnie rano powinni dzialac normalnie. Czesc,powodzenia.[/qb] A teraz najlepsze: wysłano 08-05-2001 20:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka