Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#32091 08/05/2001 13:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Czy laduje sie u Was strona Expektu?

Od wczoraj o mnie pojawia sie biala plansza i nastepujacy tekst: "Database Log In Failed". W nocy ok 1.00 pokazalo sie dodatkowo, cos o 5 godzinnym wylaczeniu strony.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#32092 09/05/2001 00:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Funky.
Expekt poprawia swoja strone i niestety nie dali rady wczesniej udostepnic swojego serwisu,najpozniej do jutra ,wczesnie rano powinni dzialac normalnie.
Czesc,powodzenia.

#32093 10/05/2001 03:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Dalej cos tam kombinuja. Mam nadzieje, ze przed weekendem zdaza uaktualnic oprogramowanie.

#32094 10/05/2001 04:51
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Teraz po polaczeniu z serwerem Expektu pojawia sie menu logowania. Wpisuje swoje poprzednie dane i nic. Po trzech nieudanych probach info o braku autoryzacji.

#32095 13/05/2001 19:25
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
W sumie nie wiem czy udalo im sie wymienic soft, ale na pewno wprowadzili poprawki.

Zauwazylem ze:

- mozna juz kombinowac ze soba rozne sposoby tzn. (1 dac z 1X itp.)

- wprowadzili 'multiple bet' na kosza NBA

- zwiekszyli ilosc darmowych wiadomosci o wynikach kuponow na SMS z 10 do 25.

Tyle na razie. Dla mnie duzym ograniczeniem bylo brak mozliwosci mieszania ze soba roznych kombinacji i koszykowka tylko na total i hundicap.

#32096 14/05/2001 18:50
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Mam pytanko na poziomie Foresta Gumpa [Linked Image]

Jak w Expect zmienić walutę z euro na dolary ? Kombinuje i nie mogę znależć.

#32097 14/05/2001 21:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał bet007:
Mam pytanko na poziomie Foresta Gumpa [Linked Image]

Jak w Expect zmienić walutę z euro na dolary ? Kombinuje i nie mogę znależć.
Bet 007
Jezeli na poczatku ustaliles ze bedziesz gral w EURO to po postawieniu pierwszego zakladu,bedziesz obslugiwany w tej wlasnie walucie.Regulamin mowi ze zmiana waluty mozliwa jest przed zlozeniem pierwszego zakladu.Jezeli chcesz,mozna wyslac @ z prosba o zmiane waluty,ale nie wiem czy sie zgodza.
Powodzenia [Linked Image]

#32098 15/05/2001 02:30
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Bogge właśnie na początku nic nie ustalałem bo nie było takiej opcji.Myślałem, że będzie póżniej. A ty grasz w jakiej walucie?

#32099 15/05/2001 10:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał bet007:
Bogge właśnie na początku nic nie ustalałem bo nie było takiej opcji.Myślałem, że będzie póżniej. A ty grasz w jakiej walucie?

Czesc Bet007.
Na samym poczatku,kiedy otwierales konto w jednej z rubryk byla waluta w jakiej chcesz operowac na swoim koncie w Expekt.com.Jezeli posiadasz fundusze na tym koncie,to sila rzeczy musiales wybrac wlasnie te walute.Skoro mowisz ze chcesz zamienic EURO na $,w takim razie na pewno masz konto w EURO.Jezeli jeszcze do tej pory nie wplaciles pieniedzy na ich konto,mozesz zmienic swoja walute wlasnie w menu rejestracji.Co do mnie to ja z racji tego iz mieszkam w Finlandii,swoje konto obsluguje w walucie Finskiej.jezeli mam cos Ci doradzic,to zarowno EURO jak i $ w twoim przypadku,to dobry wybor,jezeli posiadzasz konto w EURO,niczego nie tracisz na ewentualnej wymianie pieniedzy,jezeli zas masz konto $,wtedy lepiej azebys rowniez w tej walucie gral na swoim koncie.To tyle,mam nadzieje ze pomoglem.
Powodzenia [Linked Image]

#32100 17/12/2003 02:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#32101 17/12/2003 02:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]Funky.
Expekt poprawia swoja strone i niestety nie dali rady wczesniej udostepnic swojego serwisu,najpozniej do jutra ,wczesnie rano powinni dzialac normalnie.
Czesc,powodzenia.[/qb]
A teraz najlepsze:

wysłano 08-05-2001 20:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik), 1,989 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1