Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
sh11 #3191798 08/06/2009 17:25
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
Próbuj. Ja nie próbowałem. Support stwierdził że 8xbonus, to obróciłem.

The bonus must be wagered at least eight times on bets at betafterbet.com before a payout can be requested. Only single bets with minimum odds of 2.0 count, otherwise the bonus and any winnings achieved therewith lose their validity.

Twój wybór.

Bonus: Unibet
gryppa #3212974 17/06/2009 04:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Czy to to jeszcze działa ??? Zarejestrowałem się (choć do tej pory nie wiem, co to jest DNI w opcjach wyboru dokumentów, a teraz chciałem wtopić. Próbuję więc dokonać wpłaty (wybrałem kartę bo chce wtopić natychmiast, a nie za 12 h jak w przypadku MB) wybieram więc payment gateways dalej visa i ... i nic się nie pojawia (jakiś błąd w java scripcie). Próbowałem pod firefoxem 3, explorerem 8 , operą i kicha.
Ktoś wpłacał ostatnio do tego hiszpańskiego dziadostwa ?

wtapiacz #3213004 17/06/2009 04:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A musisz wtapiać koniecznie u nich ?

Jest wiele inny buków, w których można z przyjemnością i bezproblemowo wtopić smile

Szewa #3221860 21/06/2009 18:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
No i strona nie działa, wczoraj było podobnie... zdarzały im się wcześniej takie 'awarie' czy można się już pożegnać z bukiem i wpłaconą tam kasą? confused

pcZKS #3221884 21/06/2009 18:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
strona nie działa od piątku...

luk4sz_ #3221914 21/06/2009 18:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Mam nadzieję, że to jakiś atak na ich serwer po prostu, ja do czwartku jeszcze muszę czekać żeby móc wypłacić kasę (można po 25dniach). Znalazłem na forach tematy o tym buku i podobna awaria była w dniach 9-11 maja, wtedy w poniedziałek wstali i tłumaczyli się, że ktoś im zabił serwer i nie byli w stanie zdalnie go uruchomić. Oby podobnie było i tym razem...

pcZKS #3221922 21/06/2009 19:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Wstawili też na stronę info o awarii.

pcZKS #3222616 22/06/2009 01:30
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by pcZKS
Mam nadzieję, że to jakiś atak na ich serwer po prostu, ja do czwartku jeszcze muszę czekać żeby móc wypłacić kasę (można po 25dniach)...

Czy w regulaminie tej promocji jest gdzieś mowa o "25 dniach" ?

Wypłacałem kasę 2 tygodnie temu i wypłatę zleciłem 5 dni po otwarciu konta, w momencie wykonania tego 8 -krotnego obrotu bonusem...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Nie, nie było mowy - natomiast przy depozycie kartą jest ograniczenie (tylko przy tej metodzie) - że można wypłacić najwcześniej po 25 dniach od depozytu.

pcZKS #3226270 23/06/2009 05:37
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
strona im ruszyla

sh11 #3231254 25/06/2009 13:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
No i git, dzisiaj miałem zlecać wypłatę a tu od rana internal server error laugh polecam wszystkim tego buka puke

pcZKS #3235074 26/06/2009 23:30
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
Witam. Zleciłem u nich wypłatę 1870GBP dokładnie jakieś 2 tyg temu... do dziś nie mam pieniędzy, tłumaczą to problemami technicznymi i zapowiadają, że dział finansów jak najszybciej wypłaci pieniądze.. od 2 dni w ogóle nie odpowiadają nam maile... czy ktoś też tak miał?

parisa #3235479 27/06/2009 01:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
siema parisa.
U mnie identycznie. Zlecałem na kartę równo 2 tygodnie temu. Kwota 747 GBP. Też mnie to zaczyna powoli niepokoić.

nyhmuj #3235894 27/06/2009 03:00
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
zlecałeś po 25 dniach od depozytu czy wcześniej?

gryppa #3236052 27/06/2009 03:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
Zlecałem wcześniej, ale nic mi nie wspominali na ten temat. Najpierw po około 5-6 dniach kasę zdjęli z konta, a następnie w My balance w pending transactions umieścili tą wypłatę. Trwa to już ponad tydzień.

nyhmuj #3236766 27/06/2009 15:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Mi nawet jeszcze z konta nie zdjęli, dopiero odpisali, że przekazali dokumenty do weryfikacji, na innym forum (moneysavingexpert) widzę, że też ludzie się już wpisują, że zwlekają im z wypłatą nawet i na kartę, jeśli te 25 dni odczekali.

Do wypłaty 723 GBP to będzie cud chyba jak chociaż depozyt otrzymam. Chociaż, z drugiej strony, skoro ze stroną mają ciągle problemy techniczne to może i przy wypłacie nie ma ich złej woli tylko znowu coś im padło. Ale wszystko wskazuje że to jednak świeżo założony buk-megawałek... może ktoś zna hiszpański i ma dostęp do jakiegoś tamtejszego forum z opiniami o tym buku?

pcZKS #3248865 03/07/2009 01:59
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,

a jednak wypłacają kasę. Dziś po 10 dniach od zlecenia wypłaty dostałem kasę na MB.

A już zacząłem się martwić że kasa przepadła.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
U mnie ciągle kasa nawet nie zdjęta z konta, zero reakcji na maile, także wysyłane ze strony z tego niby 'live chata'. Więc mam pytanie do osób które wyplacały na kartę, czy po wysłaniu skanów dostaliście jakieś zwrotne info o zweryfikowaniu konta w momencie, w którym pieniądze zostały zdjęte z konta i trafiły do pending transactions (i po ilu dniach się to stało)? Już sie pogodziłem ze stratą tych 5 stówek, ale kurde akurat u nich miałem wyjątkowego farta w obracaniu tych 200gbp i tyle co sobie ugrałem na wakacje by się przydało. Zwłaszcza, że pojawiło się info, że jednak zdarza im się, co prawda po długim czasie oczekiwania, wypłacać kasę

pcZKS #3255164 06/07/2009 03:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
Mają jakieś problemy z wypłatami na kartę. Zaproponowali mi czekanie kilka tygodni na kasę na karcie, albo szybką wypłatę na moneybookers lub konto bankowe. Wybrałem moneybookers i po jakiś 4 dniach kasa się w całości pojawiła. Tak więc chyba jeszcze nie ma powodów do większej paniki.

nyhmuj #3255228 06/07/2009 04:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Nie niepokoiłbym się, gdyby nie to, że nie odpisują na maile frown i nie da się skontaktować z nimi przez chat (bo nigdy nie działa) ani telefon, bo podali jakiś 123456789 ... ale dzięki za info, że jednak wypłacają. Może się jeszcze odezwą. Pozdro.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1