|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37 |
Próbuj. Ja nie próbowałem. Support stwierdził że 8xbonus, to obróciłem.
The bonus must be wagered at least eight times on bets at betafterbet.com before a payout can be requested. Only single bets with minimum odds of 2.0 count, otherwise the bonus and any winnings achieved therewith lose their validity.
Twój wybór.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Czy to to jeszcze działa ??? Zarejestrowałem się (choć do tej pory nie wiem, co to jest DNI w opcjach wyboru dokumentów, a teraz chciałem wtopić. Próbuję więc dokonać wpłaty (wybrałem kartę bo chce wtopić natychmiast, a nie za 12 h jak w przypadku MB) wybieram więc payment gateways dalej visa i ... i nic się nie pojawia (jakiś błąd w java scripcie). Próbowałem pod firefoxem 3, explorerem 8 , operą i kicha. Ktoś wpłacał ostatnio do tego hiszpańskiego dziadostwa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A musisz wtapiać koniecznie u nich ? Jest wiele inny buków, w których można z przyjemnością i bezproblemowo wtopić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
No i strona nie działa, wczoraj było podobnie... zdarzały im się wcześniej takie 'awarie' czy można się już pożegnać z bukiem i wpłaconą tam kasą? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
strona nie działa od piątku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Mam nadzieję, że to jakiś atak na ich serwer po prostu, ja do czwartku jeszcze muszę czekać żeby móc wypłacić kasę (można po 25dniach). Znalazłem na forach tematy o tym buku i podobna awaria była w dniach 9-11 maja, wtedy w poniedziałek wstali i tłumaczyli się, że ktoś im zabił serwer i nie byli w stanie zdalnie go uruchomić. Oby podobnie było i tym razem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Wstawili też na stronę info o awarii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Mam nadzieję, że to jakiś atak na ich serwer po prostu, ja do czwartku jeszcze muszę czekać żeby móc wypłacić kasę (można po 25dniach)... Czy w regulaminie tej promocji jest gdzieś mowa o "25 dniach" ? Wypłacałem kasę 2 tygodnie temu i wypłatę zleciłem 5 dni po otwarciu konta, w momencie wykonania tego 8 -krotnego obrotu bonusem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Nie, nie było mowy - natomiast przy depozycie kartą jest ograniczenie (tylko przy tej metodzie) - że można wypłacić najwcześniej po 25 dniach od depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
No i git, dzisiaj miałem zlecać wypłatę a tu od rana internal server error  polecam wszystkim tego buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15 |
Witam. Zleciłem u nich wypłatę 1870GBP dokładnie jakieś 2 tyg temu... do dziś nie mam pieniędzy, tłumaczą to problemami technicznymi i zapowiadają, że dział finansów jak najszybciej wypłaci pieniądze.. od 2 dni w ogóle nie odpowiadają nam maile... czy ktoś też tak miał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
siema parisa. U mnie identycznie. Zlecałem na kartę równo 2 tygodnie temu. Kwota 747 GBP. Też mnie to zaczyna powoli niepokoić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37 |
zlecałeś po 25 dniach od depozytu czy wcześniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
Zlecałem wcześniej, ale nic mi nie wspominali na ten temat. Najpierw po około 5-6 dniach kasę zdjęli z konta, a następnie w My balance w pending transactions umieścili tą wypłatę. Trwa to już ponad tydzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Mi nawet jeszcze z konta nie zdjęli, dopiero odpisali, że przekazali dokumenty do weryfikacji, na innym forum (moneysavingexpert) widzę, że też ludzie się już wpisują, że zwlekają im z wypłatą nawet i na kartę, jeśli te 25 dni odczekali.
Do wypłaty 723 GBP to będzie cud chyba jak chociaż depozyt otrzymam. Chociaż, z drugiej strony, skoro ze stroną mają ciągle problemy techniczne to może i przy wypłacie nie ma ich złej woli tylko znowu coś im padło. Ale wszystko wskazuje że to jednak świeżo założony buk-megawałek... może ktoś zna hiszpański i ma dostęp do jakiegoś tamtejszego forum z opiniami o tym buku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Witam,
a jednak wypłacają kasę. Dziś po 10 dniach od zlecenia wypłaty dostałem kasę na MB.
A już zacząłem się martwić że kasa przepadła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
U mnie ciągle kasa nawet nie zdjęta z konta, zero reakcji na maile, także wysyłane ze strony z tego niby 'live chata'. Więc mam pytanie do osób które wyplacały na kartę, czy po wysłaniu skanów dostaliście jakieś zwrotne info o zweryfikowaniu konta w momencie, w którym pieniądze zostały zdjęte z konta i trafiły do pending transactions (i po ilu dniach się to stało)? Już sie pogodziłem ze stratą tych 5 stówek, ale kurde akurat u nich miałem wyjątkowego farta w obracaniu tych 200gbp i tyle co sobie ugrałem na wakacje by się przydało. Zwłaszcza, że pojawiło się info, że jednak zdarza im się, co prawda po długim czasie oczekiwania, wypłacać kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
Mają jakieś problemy z wypłatami na kartę. Zaproponowali mi czekanie kilka tygodni na kasę na karcie, albo szybką wypłatę na moneybookers lub konto bankowe. Wybrałem moneybookers i po jakiś 4 dniach kasa się w całości pojawiła. Tak więc chyba jeszcze nie ma powodów do większej paniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Nie niepokoiłbym się, gdyby nie to, że nie odpisują na maile  i nie da się skontaktować z nimi przez chat (bo nigdy nie działa) ani telefon, bo podali jakiś 123456789 ... ale dzięki za info, że jednak wypłacają. Może się jeszcze odezwą. Pozdro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka