Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#321518 10/04/2005 08:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

19.00 Detroit @ Miami
21.30 New York @ Indiana
21.30 L.A. Lakers @ Sacramento
01.00 Portland @ New Orleans
02.00 Charlotte @ Memphis
03.00 San Antonio @ Golden State

Pozdr.

Bonus: Unibet
#321519 10/04/2005 09:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
zauważyłem, że w ofercie toto-mix zniknęła możliwość obstawiania z podpórkami WTF ? oO oto moje typy na dziś :

Pacers - Knicks H(0-8) 1 (zmotywowana Indiana powinna sobie łatwo poradzić z NY)

Heat - Pistons 2 (brak Shaq'a wyraźnie osłabił Miami, którą to szanse bez wątpienia dziś wykorzysta pełny skład Detroid)

Kings - Lakers H(0-9) 1 (gospodarze w świetnej dyspozycji także nie powinni mieć problemów z wysoką wygraną)

Hornets - TrailBlazers 2 (niedawno podjeli wyrównany bój z Golden State, także tym razem powinni w końcu wygrać i raczej dokonają tego)

Grizzlies - Bobcats H(0-11) 1 (ostatnio rozgromili na wyjeździe Toronto także tym bardziej u siebie powinni pogrążyć Charlotte)

Warriors - Spurs 1 (pewna jedyneczka, tylko cód może sprawić o ich porażce)

#321520 10/04/2005 10:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.

Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)

PS.Zapomnialem napisac,że prawdopodobnie dziś zagra Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli dostane potwierdzenie tej informacji to postawię parę bucksuff na ten mecz.

Last edited by amkwish; 10/04/2005 10:29.
#321521 10/04/2005 10:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
amkwish zgadzam sie z Toba w pelni co do handi do przerwy, choc zagralbym to tylko w przypadku indiany ktora zazwyczaj do przerwy osiaga duza przewage, lecz na poczatku sezonu, rzadko kiedy ja zdolala utrzymywac. ja dzisiaj nie ruszam GS-SA, jednak jesli komus mialbym doradzic, to zagrac z handi na San Antonio, musza zaczac sie przebudzac przed play-offami, a golden state, to mimo wszystko golden state, mimo rekordowej serii, ktora moze zostac dzisiaj przerwana... przeciez parker nie moze grac tylu meczy po rzad fatalne... a byron juz ostatnio zagral slabsze spotkanie, jednak wtedy koledzy zdolali go zastapic, jednakze SA dla poprawy wlasnego moral przed PO, powinno wygrac kilka takich ciezkich spotkan.

#321522 10/04/2005 10:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
P.S. do poprzedniej wiadomowsci, jesli faktycznie shaqi zagra w tym spotkaniu, to amkwish wcale nie musi oznaczac zwyciestwa Miami.... W konuc Wallece'y moga z nim stoczyc rowna walke na tablicach, a detroit zaczelo sie budzic na koniec zasadniczej rundy, i moje zdanie jest taki ze i Detroit i Indiana moga znowu 'zajsc najdalej' w PO...

#321523 10/04/2005 10:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.

Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)
Dokładnie to samo rozważam - do przerwy wysokość hp nie jest takie "drastyczne" jak na koniec meczu, a ostatnio często bywa, że drużyna "walcząca o coś" już do przerw uzyskuje sporą przewagę która niejednokrotnie jest wieksza od tej na końcu meczu.
Ogólnie dzisiaj ciężko coś wybrać do zagrania (napewno bez takich szaleństw jak wczoraj) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Właśnie zastanawiam sie nad połówkami - "motywatorów" czyli IND, MEM - i może tez dołączę SAC (tu również spread HT)
Co do SAS myslę że Wojownicy dziś wygrają (są w supersztosie), ale rozsądek nakazuje mi nie grać przeciw San Antonio - juz parę razy załatwili mnie na overze
MIA-DET - no bet ze wskazaniem na gospodaży (choć bez Szaka, ale prestiż meczu!)
NO-POR - no bet i tu również przewiduję win home
pozdrawiam
KRAJAN

#321524 10/04/2005 10:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Na dziś niespodzianka:

Miami - Detroit (2) 2.09

Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#321525 10/04/2005 11:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie,nie piszcie
"Miami bez Shaqa"
bo to na obecna chwile nie ma żadnego uzasadnienia !

Co prawda zapalenie okostnej jest bardzo dolegliwe(kto to miał ten wie),ale Gruby na mecz z Pistons wyjdzie nawet z respiratorem na plecach,ja przynajmniej w to wierzę,ale,powtarzam,zadnej dokladnej informacji jeszcze nie ma.

Krajan,o ten prestiż,to dzisiaj Tłoki muszą walczyć bardziej niz Heat.
Miami wygrało w tym sezonie w Detroit i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo dawałoby im dość mocne handi przed ewentualnym finałem.
Niemniej jednak serce mi rośnie,że wierzysz w moich ulubieńców,wszystko wskazuje na to,że bedziemy dopingowac dzis jeden i ten sam zespół:-)

#321526 10/04/2005 12:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A po co miałby grać w tym meczu kontuzjowany Shaq ? Jak przecież lepiej chyba będzie jak dzisiaj nie zagra i się pojawi dopiero w PO bo tam już walka będzie ciekawa. A dzisiaj to może sobie odpuścić i niech inny gracze sobie zagrają!

#321527 10/04/2005 12:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers

#321528 10/04/2005 12:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Jak dla mnie dzisiaj taki typ:
San Antonio - Golden State(-6) - 2
Kurs w BAW 1,91
Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!!
Co wy na to?
Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!

#321529 10/04/2005 13:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Skoro Spurs dzisiejszej nocy ledwo wymęczyli zwycięstwo po dogrywce z aktualnie o wiele gorszą drużyną od Wariors to nie widze przeszkód by tym razem dostali pogrom od Golden State ; )

#321530 10/04/2005 15:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Quote
Jak dla mnie dzisiaj taki typ:
San Antonio - Golden State(-6) - 2
Kurs w BAW 1,91
Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!!
Co wy na to?
Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!

Drogi kolego jak chcesz kopiować moje opisy ze strony pewniak.pl to chociaż podpisz to że używasz moich wypocin. Zmieniając 2 słowa z opisanego przeze mnie meczu też czynisz plagiat. To tyczy się również meczu Memphis- Miami tak kwoli ścisłości. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#321531 10/04/2005 15:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dopiero teraz mogłem przeglądnąć temat dzisiejszy... Zgadzam się w 100%.. Wczoraj bardzo mocno zagrałem handi do przerwy na Denver (-4,5) ;-)) Zdecydowanie bardziej opłaca się granie handi HT... Dzisiaj pójdę za ciosem i myknę Indianę z HT spreadem.. ;-)

Pozdrawiam
Dominik

#321532 10/04/2005 15:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#321533 10/04/2005 15:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

#321534 10/04/2005 15:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Ja dzisiaj zagrałem z nba tylko 4 mecze:
Memphis-charlotte H(0-11) 1
Indiana-NY H(0-8) 1
Sacramento-LAL H(0-9) 1
GS-SA 1
Puścilem to za 10 zł
Co powiecie o tych typach ?

#321535 10/04/2005 15:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP.
to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321536 10/04/2005 16:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

Np w BAW

#321537 10/04/2005 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam.
Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP.
to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokładnie na odwrót.
Było -hc na Miami,teraz jest pk.
Ja dostałem takie info "jestem w Miami,a wiem tyle o Shaqu co Ty w Polsce" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Hmm...puszcze sobie dubelka,w którym wyraże swoje sympatie

Miami 1
Barcelona 2

Ładne ako i dla adrenaliny 25% normal stake.

Niech grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1