|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
19.00 Detroit @ Miami 21.30 New York @ Indiana 21.30 L.A. Lakers @ Sacramento 01.00 Portland @ New Orleans 02.00 Charlotte @ Memphis 03.00 San Antonio @ Golden State
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
zauważyłem, że w ofercie toto-mix zniknęła możliwość obstawiania z podpórkami WTF ? oO oto moje typy na dziś :
Pacers - Knicks H(0-8) 1 (zmotywowana Indiana powinna sobie łatwo poradzić z NY)
Heat - Pistons 2 (brak Shaq'a wyraźnie osłabił Miami, którą to szanse bez wątpienia dziś wykorzysta pełny skład Detroid)
Kings - Lakers H(0-9) 1 (gospodarze w świetnej dyspozycji także nie powinni mieć problemów z wysoką wygraną)
Hornets - TrailBlazers 2 (niedawno podjeli wyrównany bój z Golden State, także tym razem powinni w końcu wygrać i raczej dokonają tego) Grizzlies - Bobcats H(0-11) 1 (ostatnio rozgromili na wyjeździe Toronto także tym bardziej u siebie powinni pogrążyć Charlotte)
Warriors - Spurs 1 (pewna jedyneczka, tylko cód może sprawić o ich porażce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.
Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.
Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)
PS.Zapomnialem napisac,że prawdopodobnie dziś zagra Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli dostane potwierdzenie tej informacji to postawię parę bucksuff na ten mecz.
Last edited by amkwish; 10/04/2005 10:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
amkwish zgadzam sie z Toba w pelni co do handi do przerwy, choc zagralbym to tylko w przypadku indiany ktora zazwyczaj do przerwy osiaga duza przewage, lecz na poczatku sezonu, rzadko kiedy ja zdolala utrzymywac. ja dzisiaj nie ruszam GS-SA, jednak jesli komus mialbym doradzic, to zagrac z handi na San Antonio, musza zaczac sie przebudzac przed play-offami, a golden state, to mimo wszystko golden state, mimo rekordowej serii, ktora moze zostac dzisiaj przerwana... przeciez parker nie moze grac tylu meczy po rzad fatalne... a byron juz ostatnio zagral slabsze spotkanie, jednak wtedy koledzy zdolali go zastapic, jednakze SA dla poprawy wlasnego moral przed PO, powinno wygrac kilka takich ciezkich spotkan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
P.S. do poprzedniej wiadomowsci, jesli faktycznie shaqi zagra w tym spotkaniu, to amkwish wcale nie musi oznaczac zwyciestwa Miami.... W konuc Wallece'y moga z nim stoczyc rowna walke na tablicach, a detroit zaczelo sie budzic na koniec zasadniczej rundy, i moje zdanie jest taki ze i Detroit i Indiana moga znowu 'zajsc najdalej' w PO...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.
Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.
Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-) Dokładnie to samo rozważam - do przerwy wysokość hp nie jest takie "drastyczne" jak na koniec meczu, a ostatnio często bywa, że drużyna "walcząca o coś" już do przerw uzyskuje sporą przewagę która niejednokrotnie jest wieksza od tej na końcu meczu. Ogólnie dzisiaj ciężko coś wybrać do zagrania (napewno bez takich szaleństw jak wczoraj) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Właśnie zastanawiam sie nad połówkami - "motywatorów" czyli IND, MEM - i może tez dołączę SAC (tu również spread HT) Co do SAS myslę że Wojownicy dziś wygrają (są w supersztosie), ale rozsądek nakazuje mi nie grać przeciw San Antonio - juz parę razy załatwili mnie na overze MIA-DET - no bet ze wskazaniem na gospodaży (choć bez Szaka, ale prestiż meczu!) NO-POR - no bet i tu również przewiduję win home pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dziś niespodzianka:
Miami - Detroit (2) 2.09
Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,nie piszcie "Miami bez Shaqa" bo to na obecna chwile nie ma żadnego uzasadnienia !
Co prawda zapalenie okostnej jest bardzo dolegliwe(kto to miał ten wie),ale Gruby na mecz z Pistons wyjdzie nawet z respiratorem na plecach,ja przynajmniej w to wierzę,ale,powtarzam,zadnej dokladnej informacji jeszcze nie ma.
Krajan,o ten prestiż,to dzisiaj Tłoki muszą walczyć bardziej niz Heat. Miami wygrało w tym sezonie w Detroit i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo dawałoby im dość mocne handi przed ewentualnym finałem. Niemniej jednak serce mi rośnie,że wierzysz w moich ulubieńców,wszystko wskazuje na to,że bedziemy dopingowac dzis jeden i ten sam zespół:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A po co miałby grać w tym meczu kontuzjowany Shaq ? Jak przecież lepiej chyba będzie jak dzisiaj nie zagra i się pojawi dopiero w PO bo tam już walka będzie ciekawa. A dzisiaj to może sobie odpuścić i niech inny gracze sobie zagrają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Jak dla mnie dzisiaj taki typ: San Antonio - Golden State(-6) - 2 Kurs w BAW 1,91 Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!! Co wy na to? Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Skoro Spurs dzisiejszej nocy ledwo wymęczyli zwycięstwo po dogrywce z aktualnie o wiele gorszą drużyną od Wariors to nie widze przeszkód by tym razem dostali pogrom od Golden State ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Jak dla mnie dzisiaj taki typ: San Antonio - Golden State(-6) - 2 Kurs w BAW 1,91 Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!! Co wy na to? Pozdrawiam i zycze udanych typowan!! Drogi kolego jak chcesz kopiować moje opisy ze strony pewniak.pl to chociaż podpisz to że używasz moich wypocin. Zmieniając 2 słowa z opisanego przeze mnie meczu też czynisz plagiat. To tyczy się również meczu Memphis- Miami tak kwoli ścisłości. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dopiero teraz mogłem przeglądnąć temat dzisiejszy... Zgadzam się w 100%.. Wczoraj bardzo mocno zagrałem handi do przerwy na Denver (-4,5) ;-)) Zdecydowanie bardziej opłaca się granie handi HT... Dzisiaj pójdę za ciosem i myknę Indianę z HT spreadem.. ;-) Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Ja dzisiaj zagrałem z nba tylko 4 mecze: Memphis-charlotte H(0-11) 1 Indiana-NY H(0-8) 1 Sacramento-LAL H(0-9) 1 GS-SA 1 Puścilem to za 10 zł Co powiecie o tych typach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Witam. Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP. to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy?? Np w BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam. Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP. to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokładnie na odwrót. Było -hc na Miami,teraz jest pk. Ja dostałem takie info "jestem w Miami,a wiem tyle o Shaqu co Ty w Polsce" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hmm...puszcze sobie dubelka,w którym wyraże swoje sympatie Miami 1 Barcelona 2 Ładne ako i dla adrenaliny 25% normal stake. Niech grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|