Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Co skaczą Pyrek i Fredrich w skoku w wzwyż -pierwsza klasa

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Pierwsze zawody z cyklu Golden League,stały na bardzo przyzwoitm poziomie.Mając na uwadze,że to dopiero początek sezonu, nalezy się spodziewać w kolejnych zawodach rekordowych wyników.

Niestety, dzisiejsze zawody z buchmacherskiego punktu widzenia nie przyniosły mi jakichkolwiek profitów.

Zawiódł przede wszystkim Andreas Thorkildsen zajmując drugie miejsce(tracąc tym samym szanse na udział w głownej puli nagród)

Miłe dla kibiców zaskoczenie to wybuch formy M.Pyrek 4.78 to wynik,którym mozna wygrać kazde zawody(oczywiście te w których nie startuje Isinbajeva)

Małachowski bardzo blisko zwycięstwa,zabrakło 18cm.

Igor Janik zrobił to czego od Niego oczekiwano-oddał najlepszy rzut w sezonie,zajmując 3 miejsce(mój jedyny dzis profit @2.80)

Największą przegraną dzisiejszych zawodów była B.Vlasic,która w pasjonującym konkursie uległa Niemce Friedrich,która pokonała 206cm,a 209cm w drugiej próbie minimalnie strąciła.

W biegach bez niespodzianek.

TU rezultaty GL Berlin [iaaf.org]


Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
czy jakis buk ma na tyle dobrych fachowcow aby wystawic druzynowy puchar europy ????

P.S. gdzie te czasy gdzie sts dawal

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by loydek
czy jakis buk ma na tyle dobrych fachowcow aby wystawic druzynowy puchar europy ????

P.S. gdzie te czasy gdzie sts dawal

unibet ma na to ofertę

Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
ale na calosc a nie na pojedyncze konkurencje

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Milenium ma na calosc

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Miejsce 1-3
Typ:Polska
1.9 6/10 Milenium

Polska w bardzo mocnym składzie, bez większych dziur, w porównaniu z najlepszymi nikogo z czołówki nie zabraknie. Mamy naprawdę mocny zespół! Jeśli ktoś chce szczegółowych informacji odsyłam tutaj: http://www.pzla.pl/

Women: 100m: Popowicz Marika, 200: Jeschke Marta; 400m: Wójcik Jolanta; 800m: Ejdys Sylwia; 1500m: Chojecka Lidia; 3000m: Pliś Renata; 1500m: Ciołek Agnieszka; 3000 ST: Kowalska Katarzyna; 100 H: Kocielnik Joanna; 400 H: Jesień Anna; High Jump: Stepaniuk Kamila; Pole Vault: Pyrek Monika; Long Jump: Dobija Teresa; Triple Jump: Trybańska Małgorzata; Shot Put: Sobieszek Magdalena; Discus Throw: Potępa Wioletta; Hammer: Włodarczyk Anita; Javelin: Piwnicka Urszula; 4x100m: Popowicz Marika, Ziółkowska Iwona, Ptak Ewelina, Brzezińska Iwona, Jędrusińska Dorota, Jeschke Marta; 4x400: Jesień Anna, Karpiesiuk Agnieszka, Kiełbasińska Anna, Wójcik Jolanta, Polak Tina

Men: 100m: Kuć Dariusz; 200m: Masztak Kamil; 400m: Marciniszyn Marcin, 800m: Kszczot Adam, 1500m Lewandowski Marcin, 3000m: Parszczyński Łukasz, 5000m: Chabowski Marcin, 3000 ST: Szymkowiak Tomasz, 110 H Noga Artur; 400H: Plawgo Marek; High Jump: Sposób Grzegorz, Pole Vault: Michalski Łukasz; Long Jump: Starzak Marcin; Triple Jump: Kruhlik Paweł; Shot Put: Majewski Tomasz, Discus: Małachowski Piotr; Hammer: Ziółkowski Szymon; Javelin: Janik Igor; 4x100: Kuć Dariusz, Jędrusiński Marcin, Kubaczyk Robert, Masztak Kamil, Roszko Jacek; 4x400: Marciniszyn Marcin, Klimczak Piotr, Wieruszewski Rafał, Kozłowski Kacper, Ciepiela Jan, Plawgo Marek.
LIVE [sportresult.com]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
GOLDEN LEAGUE - OSLO - BISLETT GAMES

http://www.bislettgames.com/english/index.html

_______________________________________________________

S.Williams - Ohuruogu @1,75

Shericka regularnie schodzi poniżej 51sek, ostatnio podczas mistrzostw Jamajki 50,39 co jest zarazem jej SB. Christine tylko raz w tym sezonie biegła na 400m uzyskując czas 51,14 (11.czerwca).
Ponadto jej występ w Leirii na 200m gdzie zajęła 3.miejsce z przeciętnym czasem 23,40 pokazuje że jeszcze nie jest w swej optymalnej dyspozycji.
W pełni formy jest lepsza od Jamajki, ale na ta chwile stawiam na Williams.

Ennis London - Vukicević @1,60

Jamajka ze startu na start coraz lepsza, progresja wyników widoczna gołym okiem: 13,08 -> 12,98 -> 12,79.
Z kolei naturalizowana Norweżka pokazała sie z dobrej strony 1.czerwca w Hengelo gdzie uzyskała b.dobry czas 12,74. Jednak od tamtej pory nie uzyskiwała juz tak dobrych rezultatów.
Dzis fakt że biega "u siebie" to za mało by pokonać E.London.

PS: więcej typów (ale już bez analiz) w moim temacie PP wink

Powodzenia

Pozdrawiam smile





Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
ATHLETISSIMA - LOZANNA - 2009

http://www.athletissima.ch/index_en.aspx

____________________________________________

Świetna obsada: http://www.athletissima.ch/meeting/athletes_list_en.aspx#M100

Zapowiada sie kapitalny meeting cool

To już jutro...

duch


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
GOLDEN GALA - RZYM

http://www.goldengala.it/index.eng.php

Zapraszam do dyskusji cool

/ Dziś obiecuję, że się odezwę w temacie tongue /

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Tyson Gay - Asafa Powell

taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by DJ_wAgLiK
Tyson Gay - Asafa Powell

taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37.

A dlaczego wg ciebie taki bankier ? Asafa widac w formie jest, poprawil wyjscie z bloku, w fatalnych warunkach pobiegl tylko troche powyzej 10, wsadzajac np Rodgersowi kilka dziesiasiatych. Gay w zasadzie narazie malo startowal, wynik z mistrzostw USA mozna pominac, wiadomo start u siebie, bez zadnego obciazenia psychicznego. Dzisiaj to zupelnie co innego. Na pewno nie warty gry po takim kursie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Dlatego się pytam czy według was taki bankier, jak to kursy wskazują? Bo wczoraj były bardziej wyrównane i zapewne adekwatne. Ale pewnie ludzie nieświadomi cisną po nazwisku i tyle.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by michael89
Originally Posted by DJ_wAgLiK
Tyson Gay - Asafa Powell

taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37.

A dlaczego wg ciebie taki bankier ? Asafa widac w formie jest, poprawil wyjscie z bloku, w fatalnych warunkach pobiegl tylko troche powyzej 10, wsadzajac np Rodgersowi kilka dziesiasiatych. Gay w zasadzie narazie malo startowal, wynik z mistrzostw USA mozna pominac, wiadomo start u siebie, bez zadnego obciazenia psychicznego. Dzisiaj to zupelnie co innego. Na pewno nie warty gry po takim kursie

Tyson bardzo pewny siebie, mówi, że jest obecnie przygotowany na 100%.

Asafa z kolei swoją obecną formę ocenia na 85% mozliwości.

Ale pogadać to sobie różne rzeczy można... cool

Obiektywnie patrząc prawda jest taka, że o formie Taysona wiemy póki co nie za wiele, bo tak jak wspominał mój przedmówca na wyniki osiągane w USA zawsze trzeba patrzeć z pewnym przymrużeniem oka.

Jak na tą chwilę kurs na Gaya to dla mnie kpina (być może po biegu okaże się, że był adekwatny dla tego zdarzenia).

Parę ta nazwyczajniej w świecie odpuszczam, bo na dobra sprawę nie wiem co prezentuje teraz Amerykanin.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
FRASER - Stewart @1,70

Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać).
Może nieco nierozsądnie, ale zdecydowalem się zatypowac lepszą w tej rywalizacji.

Dlaczego Fraser?
Jest drobniejszej budowy, a co za tym idzie ma lepszy start. Stewart z kolei jest jak pociąg, który jak sie rozpędzi jest trudny do zatrzymania, jednak pierwsza część dystansu nie jest jej mocną stroną.
Myślę, że widząc dziś Fraser przed sobą (bo tak będzie w połowie dystansu) może się nieco usztywnić.
Drobniejsza z Jamajek nie odpuści drugiej części dystansu i myślę, że to ona powinna wyjśc zwycięsko z tej rywalizacji.
Podobnie jak to miało miejsce na niedawnych mistrzostwach Jamajki.

JETER - Sturrup @1,35 /spadło z @1,50/

"Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać)." cool







Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Big Ben
FRASER - Stewart @1,70

Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać).
Może nieco nierozsądnie, ale zdecydowalem się zatypowac lepszą w tej rywalizacji.

Dlaczego Fraser?
Jest drobniejszej budowy, a co za tym idzie ma lepszy start. Stewart z kolei jest jak pociąg, który jak sie rozpędzi jest trudny do zatrzymania, jednak pierwsza część dystansu nie jest jej mocną stroną.
Myślę, że widząc dziś Fraser przed sobą (bo tak będzie w połowie dystansu) może się nieco usztywnić.
Drobniejsza z Jamajek nie odpuści drugiej części dystansu i myślę, że to ona powinna wyjśc zwycięsko z tej rywalizacji.
Podobnie jak to miało miejsce na niedawnych mistrzostwach Jamajki.

JETER - Sturrup @1,35 /spadło z @1,50/

"Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać)." cool
W 99 % przypadkach jest dokladnie odwrotnie, im masywniejszy tym lepszy start

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
No nie wiem, zanim Stewart rozbuja tą swoją masę trochę czasu (dystansu) musi minąć wink

__________________________________________________________

MULLINGS - Burns @1,70

Jamajczyk w niezłej dyspozycji, wygrana w Madrycie z dobrym czasem 10.11, podczas mistrzostw Jamajki również dobrze się zaprezentował zajmując dobre jak na jamajską obsadę piąte miejsce.
No i przede wszystkim ostatni występ w Lozannie, gdzie zajął drugie miejsce pokonując m.in. Rodgersa, Fratera i...Burnsa.

Marc z kolei jeszcze nierówny, dobre występy (np. 20.czerwca na swoim terenie w T&T) przeplata ze zdecydowqanie słabszymi (przedostatnie miejsce w Lozannie z kiepskim czasem).

Jak na tą chwilę Jamajczyk w lepszej dyspozycji, a kurs jak najbardziej ciekawy smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Jednak Gay pewnie wygral z doskonalym wynikiem 9.77, do tego juz w 1 probie b.dobry wynik Philipsa 8.61

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Athens Grand Prix

http://www.tsiklitiria.org/

Uboga, bo uboga, ale jakaś tam oferta zaczyna się pojawiać tu i ówdzie cool

Zapraszam!

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1