|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Co skaczą Pyrek i Fredrich w skoku w wzwyż -pierwsza klasa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Pierwsze zawody z cyklu Golden League,stały na bardzo przyzwoitm poziomie.Mając na uwadze,że to dopiero początek sezonu, nalezy się spodziewać w kolejnych zawodach rekordowych wyników. Niestety, dzisiejsze zawody z buchmacherskiego punktu widzenia nie przyniosły mi jakichkolwiek profitów. Zawiódł przede wszystkim Andreas Thorkildsen zajmując drugie miejsce(tracąc tym samym szanse na udział w głownej puli nagród) Miłe dla kibiców zaskoczenie to wybuch formy M.Pyrek 4.78 to wynik,którym mozna wygrać kazde zawody(oczywiście te w których nie startuje Isinbajeva) Małachowski bardzo blisko zwycięstwa,zabrakło 18cm. Igor Janik zrobił to czego od Niego oczekiwano-oddał najlepszy rzut w sezonie,zajmując 3 miejsce(mój jedyny dzis profit @2.80) Największą przegraną dzisiejszych zawodów była B.Vlasic,która w pasjonującym konkursie uległa Niemce Friedrich,która pokonała 206cm,a 209cm w drugiej próbie minimalnie strąciła. W biegach bez niespodzianek. TU rezultaty GL Berlin [ iaaf.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102 |
czy jakis buk ma na tyle dobrych fachowcow aby wystawic druzynowy puchar europy ????
P.S. gdzie te czasy gdzie sts dawal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
czy jakis buk ma na tyle dobrych fachowcow aby wystawic druzynowy puchar europy ????
P.S. gdzie te czasy gdzie sts dawal unibet ma na to ofertę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102 |
ale na calosc a nie na pojedyncze konkurencje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Miejsce 1-3 Typ: Polska1.9 6/10 Milenium Polska w bardzo mocnym składzie, bez większych dziur, w porównaniu z najlepszymi nikogo z czołówki nie zabraknie. Mamy naprawdę mocny zespół! Jeśli ktoś chce szczegółowych informacji odsyłam tutaj: http://www.pzla.pl/Women: 100m: Popowicz Marika, 200: Jeschke Marta; 400m: Wójcik Jolanta; 800m: Ejdys Sylwia; 1500m: Chojecka Lidia; 3000m: Pliś Renata; 1500m: Ciołek Agnieszka; 3000 ST: Kowalska Katarzyna; 100 H: Kocielnik Joanna; 400 H: Jesień Anna; High Jump: Stepaniuk Kamila; Pole Vault: Pyrek Monika; Long Jump: Dobija Teresa; Triple Jump: Trybańska Małgorzata; Shot Put: Sobieszek Magdalena; Discus Throw: Potępa Wioletta; Hammer: Włodarczyk Anita; Javelin: Piwnicka Urszula; 4x100m: Popowicz Marika, Ziółkowska Iwona, Ptak Ewelina, Brzezińska Iwona, Jędrusińska Dorota, Jeschke Marta; 4x400: Jesień Anna, Karpiesiuk Agnieszka, Kiełbasińska Anna, Wójcik Jolanta, Polak Tina Men: 100m: Kuć Dariusz; 200m: Masztak Kamil; 400m: Marciniszyn Marcin, 800m: Kszczot Adam, 1500m Lewandowski Marcin, 3000m: Parszczyński Łukasz, 5000m: Chabowski Marcin, 3000 ST: Szymkowiak Tomasz, 110 H Noga Artur; 400H: Plawgo Marek; High Jump: Sposób Grzegorz, Pole Vault: Michalski Łukasz; Long Jump: Starzak Marcin; Triple Jump: Kruhlik Paweł; Shot Put: Majewski Tomasz, Discus: Małachowski Piotr; Hammer: Ziółkowski Szymon; Javelin: Janik Igor; 4x100: Kuć Dariusz, Jędrusiński Marcin, Kubaczyk Robert, Masztak Kamil, Roszko Jacek; 4x400: Marciniszyn Marcin, Klimczak Piotr, Wieruszewski Rafał, Kozłowski Kacper, Ciepiela Jan, Plawgo Marek. LIVE [ sportresult.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
GOLDEN LEAGUE - OSLO - BISLETT GAMEShttp://www.bislettgames.com/english/index.html_______________________________________________________ S.Williams - Ohuruogu @1,75Shericka regularnie schodzi poniżej 51sek, ostatnio podczas mistrzostw Jamajki 50,39 co jest zarazem jej SB. Christine tylko raz w tym sezonie biegła na 400m uzyskując czas 51,14 (11.czerwca). Ponadto jej występ w Leirii na 200m gdzie zajęła 3.miejsce z przeciętnym czasem 23,40 pokazuje że jeszcze nie jest w swej optymalnej dyspozycji. W pełni formy jest lepsza od Jamajki, ale na ta chwile stawiam na Williams. Ennis London - Vukicević @1,60Jamajka ze startu na start coraz lepsza, progresja wyników widoczna gołym okiem: 13,08 -> 12,98 -> 12,79. Z kolei naturalizowana Norweżka pokazała sie z dobrej strony 1.czerwca w Hengelo gdzie uzyskała b.dobry czas 12,74. Jednak od tamtej pory nie uzyskiwała juz tak dobrych rezultatów. Dzis fakt że biega "u siebie" to za mało by pokonać E.London. PS: więcej typów (ale już bez analiz) w moim temacie PP  Powodzenia Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
GOLDEN GALA - RZYMhttp://www.goldengala.it/index.eng.phpZapraszam do dyskusji  / Dziś obiecuję, że się odezwę w temacie  /
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Tyson Gay - Asafa Powell
taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Tyson Gay - Asafa Powell
taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37. A dlaczego wg ciebie taki bankier ? Asafa widac w formie jest, poprawil wyjscie z bloku, w fatalnych warunkach pobiegl tylko troche powyzej 10, wsadzajac np Rodgersowi kilka dziesiasiatych. Gay w zasadzie narazie malo startowal, wynik z mistrzostw USA mozna pominac, wiadomo start u siebie, bez zadnego obciazenia psychicznego. Dzisiaj to zupelnie co innego. Na pewno nie warty gry po takim kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Dlatego się pytam czy według was taki bankier, jak to kursy wskazują? Bo wczoraj były bardziej wyrównane i zapewne adekwatne. Ale pewnie ludzie nieświadomi cisną po nazwisku i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Tyson Gay - Asafa Powell
taki bankier, bo kursy wczoraj 1.55, a dzisiaj juz tylko 1.40. Poza tym widzi mi się Bailey - Martina 1 1.37. A dlaczego wg ciebie taki bankier ? Asafa widac w formie jest, poprawil wyjscie z bloku, w fatalnych warunkach pobiegl tylko troche powyzej 10, wsadzajac np Rodgersowi kilka dziesiasiatych. Gay w zasadzie narazie malo startowal, wynik z mistrzostw USA mozna pominac, wiadomo start u siebie, bez zadnego obciazenia psychicznego. Dzisiaj to zupelnie co innego. Na pewno nie warty gry po takim kursie Tyson bardzo pewny siebie, mówi, że jest obecnie przygotowany na 100%. Asafa z kolei swoją obecną formę ocenia na 85% mozliwości. Ale pogadać to sobie różne rzeczy można...  Obiektywnie patrząc prawda jest taka, że o formie Taysona wiemy póki co nie za wiele, bo tak jak wspominał mój przedmówca na wyniki osiągane w USA zawsze trzeba patrzeć z pewnym przymrużeniem oka. Jak na tą chwilę kurs na Gaya to dla mnie kpina (być może po biegu okaże się, że był adekwatny dla tego zdarzenia). Parę ta nazwyczajniej w świecie odpuszczam, bo na dobra sprawę nie wiem co prezentuje teraz Amerykanin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
FRASER - Stewart @1,70Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać). Może nieco nierozsądnie, ale zdecydowalem się zatypowac lepszą w tej rywalizacji. Dlaczego Fraser? Jest drobniejszej budowy, a co za tym idzie ma lepszy start. Stewart z kolei jest jak pociąg, który jak sie rozpędzi jest trudny do zatrzymania, jednak pierwsza część dystansu nie jest jej mocną stroną. Myślę, że widząc dziś Fraser przed sobą (bo tak będzie w połowie dystansu) może się nieco usztywnić. Drobniejsza z Jamajek nie odpuści drugiej części dystansu i myślę, że to ona powinna wyjśc zwycięsko z tej rywalizacji. Podobnie jak to miało miejsce na niedawnych mistrzostwach Jamajki. JETER - Sturrup @1,35 /spadło z @1,50/ "Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie ( jedynie Jeter może się z nimi równać)." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
FRASER - Stewart @1,70Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie (jedynie Jeter może się z nimi równać). Może nieco nierozsądnie, ale zdecydowalem się zatypowac lepszą w tej rywalizacji. Dlaczego Fraser? Jest drobniejszej budowy, a co za tym idzie ma lepszy start. Stewart z kolei jest jak pociąg, który jak sie rozpędzi jest trudny do zatrzymania, jednak pierwsza część dystansu nie jest jej mocną stroną. Myślę, że widząc dziś Fraser przed sobą (bo tak będzie w połowie dystansu) może się nieco usztywnić. Drobniejsza z Jamajek nie odpuści drugiej części dystansu i myślę, że to ona powinna wyjśc zwycięsko z tej rywalizacji. Podobnie jak to miało miejsce na niedawnych mistrzostwach Jamajki. JETER - Sturrup @1,35 /spadło z @1,50/ "Pojedynek na szczycie. Jamajki są obecnie najlepsze w kobiecym sprincie ( jedynie Jeter może się z nimi równać)."  W 99 % przypadkach jest dokladnie odwrotnie, im masywniejszy tym lepszy start
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
No nie wiem, zanim Stewart rozbuja tą swoją masę trochę czasu (dystansu) musi minąć  __________________________________________________________ MULLINGS - Burns @1,70Jamajczyk w niezłej dyspozycji, wygrana w Madrycie z dobrym czasem 10.11, podczas mistrzostw Jamajki również dobrze się zaprezentował zajmując dobre jak na jamajską obsadę piąte miejsce. No i przede wszystkim ostatni występ w Lozannie, gdzie zajął drugie miejsce pokonując m.in. Rodgersa, Fratera i...Burnsa. Marc z kolei jeszcze nierówny, dobre występy (np. 20.czerwca na swoim terenie w T&T) przeplata ze zdecydowqanie słabszymi (przedostatnie miejsce w Lozannie z kiepskim czasem). Jak na tą chwilę Jamajczyk w lepszej dyspozycji, a kurs jak najbardziej ciekawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jednak Gay pewnie wygral z doskonalym wynikiem 9.77, do tego juz w 1 probie b.dobry wynik Philipsa 8.61
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Athens Grand Prixhttp://www.tsiklitiria.org/Uboga, bo uboga, ale jakaś tam oferta zaczyna się pojawiać tu i ówdzie  Zapraszam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|