|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak??? wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
a ja myslalem ze jak postawie 30 ktore wplace to juz free bet, postawilem tak wygralem kolejne 30, patrze dzis a tu free bet do wykorzystania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czasem niewiedza poplaca ale bardzo zadko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak??? wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej ja ciebie wogole nie rozumiem. piszesz chaotycznie straznie. Napisze wersje dla toporonych: Wplcasz depozyt 30 euro - freebet aktywuje sie po pierwszym postawionym zakladzie o minimalnej stawce - 0.27 euro - na koncie pojawia sie free bet - twoj status konta to 30 euro + 30 euro virtualny freebet. Grasz kolejney zakald po kursie 1.5 za free beta to wygrywasz 1.5 x 30 freebet = 45 - 30 freebet wraca do kasy bluesq i dla ciebie 15 [zysk z freebta] czyli status twojego konta wskazywac bedzie 30 wplacony depozyt + 15 dopisane z freebta i teraz juz mzoesz wypalcic 45 euro na swoje konto bez dodatkowego obracania. ps. w Sportigbet i expekt nie ma opcji zwrotu depozytu i wygranych na karte. W baw jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Trochę trzeba to uzupełnić. Być może zasady promocji się trochę zmieniły. Ja rejestrowałem się całkiem niedawno, jakieś 3 miesiące temu i okazało się, że freebet nie aktywuje się po zakładzie za minimalną stawkę.
"You needed to stake $45.5 to trigger the freebet token". Taką odpowiedź dostałem od supportu, czyli żeby dostać freebeta musiałem postawić co najmniej 45.5$ - to chyba 30 funtów raczej niż euro. No może przesadzam, ale na dzień dzisiejszy wychodzi ponad 36 euro. W każdym razie pomijając zamieszanie z walutami freebet uaktywnia się dopiero po wniesieniu pierwszego zakładu o równowartości freebeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
oki dzieki za info.ale co oznacza ten kurs 0.27??czy to znaczy ze minimalnie mecz ma miec kurs 1.27???aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet? ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet? ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji tak pierwszy zaklad za Twoje 30 a co do przyznania freebeta to ja go dostalem po rozliczeniu tego zakladu za moje 30 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
dzieki PL,a czy mozesz mi odpowiedziec co oznacza ten min kurs (przy postawieniu mojego 30 euro)0.27??czy to jest inaczej kurs 1.27?? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czesc.czy moze ktos odpowiedziec na moje pytania? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czesc. czy moze mi ktos powiedziec czy przy wpłacie z e-karty(INTELIGO-Visa electron)wybieram DEPSOIT czy WITHDRAW? i co trzeba wstawic w polach: Issue number Card Security Code* Amount dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
aha i jakby ktos wyjasnił jaki jest ten minimalny kurs przy postawieniu swoich 30e(co oznacza 0.27??-ktos cos pisał.czy to jest inaczej 1.27??) dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
PROSZE O POMOC; jezeli chce wpłacic kase e-karta to robie DEPOSIT czy WITRDRAW? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
deposit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
witam, jak wplacaliscie kase na konto w tym buku to ile czakalisccie az wam zatwierdza, ja probowalem wplacic i wyskoczylo cos takiego: "Your account is undergoing verification. Deposits and withdrawals will become available in the next 24 hours.".to znaczy ze moje konto jest weryfikowane? prosze o odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tak, twoje konto jest weryfikowane, bedziesz mial pelen dostep najpozniej do 24 godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
tylko ze ta weryfikacja trwa juz 4 czy 5 dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
no to maila do nich pisac, z nie na forum sie zalic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Witam! Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości: Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano? Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ? Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ? I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Witam! Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości: Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano? Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ? Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ? I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ... Ponawiam pytania ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam
Moze ktos z forumowiczow mi pomoze...Zarejestrowalem sie w Blesq dawno temu...jednak nic nie wplacalem do tej pory, czy bonus mi przysluguje w takim razie? W regulaminie pisze ze dla wszystkich ktorzy po raz pierwszy dokonaja wplaty, ja dawno temu sie rejestrowalem ale wplaty nie dokonalem. Jak to wygląda w moim przypadku?
PS nalezy wplacic 30e czy 30 funtow, bo na ich stronie pisze 30 f. a na mecz.pl 30e
|
|
|
Link skopiowany do schowka