Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#323013 04/09/2005 12:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak???
wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej

Bonus: Unibet
#323014 04/09/2005 12:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
a ja myslalem ze jak postawie 30 ktore wplace to juz free bet, postawilem tak wygralem kolejne 30, patrze dzis a tu free bet do wykorzystania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czasem niewiedza poplaca ale bardzo zadko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#323015 04/09/2005 15:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak???
wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej

ja ciebie wogole nie rozumiem. piszesz chaotycznie straznie.

Napisze wersje dla toporonych:

Wplcasz depozyt 30 euro - freebet aktywuje sie po pierwszym postawionym zakladzie o minimalnej stawce - 0.27 euro - na koncie pojawia sie free bet - twoj status konta to 30 euro + 30 euro virtualny freebet. Grasz kolejney zakald po kursie 1.5 za free beta to wygrywasz 1.5 x 30 freebet = 45 - 30 freebet wraca do kasy bluesq i dla ciebie 15 [zysk z freebta] czyli status twojego konta wskazywac bedzie 30 wplacony depozyt + 15 dopisane z freebta i teraz juz mzoesz wypalcic 45 euro na swoje konto bez dodatkowego obracania.

ps. w Sportigbet i expekt nie ma opcji zwrotu depozytu i wygranych na karte. W baw jest.

#323016 04/09/2005 20:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Trochę trzeba to uzupełnić. Być może zasady promocji się trochę zmieniły. Ja rejestrowałem się całkiem niedawno, jakieś 3 miesiące temu i okazało się, że freebet nie aktywuje się po zakładzie za minimalną stawkę.

"You needed to stake $45.5 to trigger the freebet token". Taką odpowiedź dostałem od supportu, czyli żeby dostać freebeta musiałem postawić co najmniej 45.5$ - to chyba 30 funtów raczej niż euro. No może przesadzam, ale na dzień dzisiejszy wychodzi ponad 36 euro. W każdym razie pomijając zamieszanie z walutami freebet uaktywnia się dopiero po wniesieniu pierwszego zakładu o równowartości freebeta.

#323017 06/09/2005 00:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
oki dzieki za info.ale co oznacza ten kurs 0.27??czy to znaczy ze minimalnie mecz ma miec kurs 1.27???aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet?
ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji

#323018 06/09/2005 07:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet?
ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji

tak pierwszy zaklad za Twoje 30 a co do przyznania freebeta to ja go dostalem po rozliczeniu tego zakladu za moje 30 euro

#323019 06/09/2005 09:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
dzieki PL,a czy mozesz mi odpowiedziec co oznacza ten min kurs (przy postawieniu mojego 30 euro)0.27??czy to jest inaczej kurs 1.27??
pozdrawiam

#323020 06/09/2005 14:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czesc.czy moze ktos odpowiedziec na moje pytania?
dzieki

#323021 07/09/2005 10:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czesc.
czy moze mi ktos powiedziec czy przy wpłacie z e-karty(INTELIGO-Visa electron)wybieram DEPSOIT czy WITHDRAW?
i co trzeba wstawic w polach:
Issue number
Card Security Code*
Amount
dzieki

#323022 07/09/2005 10:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
aha i jakby ktos wyjasnił jaki jest ten minimalny kurs przy postawieniu swoich 30e(co oznacza 0.27??-ktos cos pisał.czy to jest inaczej 1.27??)
dzieki

#323023 10/09/2005 15:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
PROSZE O POMOC;
jezeli chce wpłacic kase e-karta to robie DEPOSIT czy WITRDRAW?
dzieki

#323024 10/09/2005 15:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
deposit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#323025 10/09/2005 17:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
dzieki

#323026 30/11/2005 12:12
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
witam, jak wplacaliscie kase na konto w tym buku to ile czakalisccie az wam zatwierdza, ja probowalem wplacic i wyskoczylo cos takiego: "Your account is undergoing verification. Deposits and withdrawals will become available in the next 24 hours.".to znaczy ze moje konto jest weryfikowane? prosze o odpowiedz.

#323027 30/11/2005 14:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
tak, twoje konto jest weryfikowane, bedziesz mial pelen dostep najpozniej do 24 godzin

#323028 30/11/2005 15:29
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
tylko ze ta weryfikacja trwa juz 4 czy 5 dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#323029 30/11/2005 16:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
no to maila do nich pisac, z nie na forum sie zalic

#323030 28/12/2005 08:47
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Witam!
Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości:
Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano?
Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ?
Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ?
I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ...

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Witam!
Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości:
Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano?
Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ?
Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ?
I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ...

Ponawiam pytania ....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam

Moze ktos z forumowiczow mi pomoze...Zarejestrowalem sie w Blesq dawno temu...jednak nic nie wplacalem do tej pory, czy bonus mi przysluguje w takim razie? W regulaminie pisze ze dla wszystkich ktorzy po raz pierwszy dokonaja wplaty, ja dawno temu sie rejestrowalem ale wplaty nie dokonalem. Jak to wygląda w moim przypadku?

PS nalezy wplacic 30e czy 30 funtow, bo na ich stronie pisze 30 f. a na mecz.pl 30e

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, 11kera11), 2,023 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,552
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1