|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
Otoz ja gram systemem nastepujacym daje 3 mecze o kursie lacznym 1,5(czyli trzy mecze najwieksze pewniaki o kursach 1,15)rozpisuje je systemem 2z3 w bet&win i gram za 400zl jestem ciagle na plusie wpadki zdarzaja sie rzadko a jesli wjuz to nastapi to na drugi dzien podwajam stawke....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
A mozesz mi powiedziec czy płaci sie za 2/3 dodatkowe pieniadze i czy jesli trafisz tylko 2 na 3 spotkania to Ci sie opłaca??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
jezeli gra za 400zł na kupon (133zł na poj.) i trafi 2/3 to ma 223,67 w plecy
133,33 * 1,32 = 176,33-400=-223,67
jak trafi 3/3 to ma + 129 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
Ja gram pewniaki okursach 1,15 niema mocy zeby nieweszlo ale zdarzaja sie niespodzianki wiec gram 2z3 zeby strata byla mniejsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
niespodzianki zdarzaja sie i to bardzo czesto,wczoraj feye,przedwczoraj rangersi, w weeknd chelsea,mu,milan,wczesniej celtik z hearts,czesto tez "pewniaki"ostatnio w greckiej i tureckiej zawodza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
_Ramzes_ jak długo stosujesz ten system i jakie są tego wyniki, napisz konkretnie a nie tylko, że jeteś na plusie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
Przewaznie gram na pilke reczna,koszykowke,siatkowe zawsze gram na gospodarzy bo widomo wlasna publicznosc,chala itp.Straam sie unikac pilki noznej poniewaz tam mecz zaczyna sie remisem wiec czemu mialby sie tak nieskoczyc:)Analizuje gleboko mecze i trafiam na 10 postawinych systemow 10,9,8 przy trafieniu kilku systemow z rzedu wygrana jest wysoka wiec przy wtopie nieodczywamy tego tak bardzo....a jestesmy wstanie wytypowac mecze o kursie 1,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
Gram jeszcze jednym systemem oto on: wybieram sobie 2 mecze okursie powyzej 2,0 i rozpisuje: Na pierwszym kuponie daje: wygrana druzyny A wygrana druzyny B Na drugim kuponie wygrana druzyny A remis druzyny B Na trzecim kuponie renis druzyny A wygrana druzyny B
Na kazdy kupon 50zl calkowity koszt 150zl przy wejsciu jednego kuponu wygrana srednio 325-kosz gry=175zl Niewchodzi system wtedy kiedy sa dwa remisy lub jakas dwojka!! Staram sie dobierac takie mecze ktore zakoncza sie wygrana goospodarzy a wedlug statystyk gospodarze czesciej wygrywaja bo wiadomo wlasne boisko,publicznosc!!! A jezel niewejdzie system to gram progresja na drugi dzien podwajajac stawke!!Wtedy stawka podstawowa wynosi 150zl!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
_Ramzes_ , ale prosiłem Cię o konkrety tzn. ile czasu grasz , ile przez ten czas trafiłeś kuponów, a ile wtopiłeś, jakie miałeś passy wygrany z rzedu, a jakie wtop? Bo to co tu piszesz to są wszystko założenia teoretyczne, a skoro napisałeś, że grasz tym sytemem to jeśli to możliwe podziel się tym co osiągnołeś w praktyce... ponieważ jak wiadomo praktyka potrafi obalić teorie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
o jaki system Ci chodzi tomson?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
o ten system 2z3 , ako 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95 |
Wiec tak zdarzaja sie niespodzianki ale rzadko jesli przenalizujesz tabele,sklad poczytasz w gazecie na roznych forach to jestes w stanie wytypowac 3 mecze o lacznym kursie 1,5!!Wpadki zdarzaja sie i to zalezy od dnia ostatnio mialem pasce wygranych 5 pod rzad czyli zarobilem 650zl i musialo sie to kiedys skonczyc i sie skonczylo niewszedl mi jeden mecz i stracilem kolo 200zl wiec jestem na plusie....Wszystko zalezy od typow i na szczesciu moim zdaniem mozna zrobic kaske na nim ale jest pewne ryzyko..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
Powiem Ci Ramzes ze jestem pod wrazeniem twojego systemu! Przekonales mnie w kwestii obstawiania pilki noznej i planuje ta metode zastosowac. To prawda ze pilka nozna zaczyna zaczyna sie od remisu o czym sie moglem wczoraj bolesnie przekonac na przykladzie Parmy ktora tylko zremisowala z Wiedniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
Jest tylko jeden haczyk  Gorzej jesli 2 z 3 nie wejda no ale prawda ze szanse na to sa male a takze prawda jest ze kto nie zaryzykuje ten nie bedzie mial:) pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka