Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#323859 14/04/2005 12:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
Otoz ja gram systemem nastepujacym daje 3 mecze o kursie lacznym 1,5(czyli trzy mecze najwieksze pewniaki o kursach 1,15)rozpisuje je systemem 2z3 w bet&win i gram za 400zl jestem ciagle na plusie wpadki zdarzaja sie rzadko a jesli wjuz to nastapi to na drugi dzien podwajam stawke....

Bonus: Unibet
#323860 14/04/2005 13:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
A mozesz mi powiedziec czy płaci sie za 2/3 dodatkowe pieniadze i czy jesli trafisz tylko 2 na 3 spotkania to Ci sie opłaca??

#323861 14/04/2005 14:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
jezeli gra za 400zł na kupon (133zł na poj.) i trafi 2/3 to ma 223,67 w plecy

133,33 * 1,32 = 176,33-400=-223,67

jak trafi 3/3 to ma + 129 zł

#323862 14/04/2005 15:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
Ja gram pewniaki okursach 1,15 niema mocy zeby nieweszlo ale zdarzaja sie niespodzianki wiec gram 2z3 zeby strata byla mniejsza.

#323863 14/04/2005 16:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
niespodzianki zdarzaja sie i to bardzo czesto,wczoraj feye,przedwczoraj rangersi, w weeknd chelsea,mu,milan,wczesniej celtik z hearts,czesto tez "pewniaki"ostatnio w greckiej i tureckiej zawodza

#323864 14/04/2005 16:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
_Ramzes_ jak długo stosujesz ten system i jakie są tego wyniki, napisz konkretnie a nie tylko, że jeteś na plusie...

#323865 14/04/2005 16:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
Przewaznie gram na pilke reczna,koszykowke,siatkowe zawsze gram na gospodarzy bo widomo wlasna publicznosc,chala itp.Straam sie unikac pilki noznej poniewaz tam mecz zaczyna sie remisem wiec czemu mialby sie tak nieskoczyc:)Analizuje gleboko mecze i trafiam na 10 postawinych systemow 10,9,8 przy trafieniu kilku systemow z rzedu wygrana jest wysoka wiec przy wtopie nieodczywamy tego tak bardzo....a jestesmy wstanie wytypowac mecze o kursie 1,10

#323866 14/04/2005 16:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
Gram jeszcze jednym systemem oto on:
wybieram sobie 2 mecze okursie powyzej 2,0
i rozpisuje:
Na pierwszym kuponie daje:
wygrana druzyny A
wygrana druzyny B
Na drugim kuponie
wygrana druzyny A
remis druzyny B
Na trzecim kuponie
renis druzyny A
wygrana druzyny B

Na kazdy kupon 50zl calkowity koszt 150zl przy wejsciu jednego kuponu wygrana srednio 325-kosz gry=175zl
Niewchodzi system wtedy kiedy sa dwa remisy lub jakas dwojka!!
Staram sie dobierac takie mecze ktore zakoncza sie wygrana goospodarzy a wedlug statystyk gospodarze czesciej wygrywaja bo wiadomo wlasne boisko,publicznosc!!!
A jezel niewejdzie system to gram progresja na drugi dzien podwajajac stawke!!Wtedy stawka podstawowa wynosi 150zl!!!

#323867 15/04/2005 08:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
_Ramzes_ , ale prosiłem Cię o konkrety tzn. ile czasu grasz , ile przez ten czas trafiłeś kuponów, a ile wtopiłeś, jakie miałeś passy wygrany z rzedu, a jakie wtop?
Bo to co tu piszesz to są wszystko założenia teoretyczne, a skoro napisałeś, że grasz tym sytemem to jeśli to możliwe podziel się tym co osiągnołeś w praktyce... ponieważ jak wiadomo praktyka potrafi obalić teorie...

#323868 15/04/2005 08:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
o jaki system Ci chodzi tomson?

#323869 15/04/2005 08:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
o ten system 2z3 , ako 1.5

#323870 15/04/2005 08:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 95
Wiec tak zdarzaja sie niespodzianki ale rzadko jesli przenalizujesz tabele,sklad poczytasz w gazecie na roznych forach to jestes w stanie wytypowac 3 mecze o lacznym kursie 1,5!!Wpadki zdarzaja sie i to zalezy od dnia ostatnio mialem pasce wygranych 5 pod rzad czyli zarobilem 650zl i musialo sie to kiedys skonczyc i sie skonczylo niewszedl mi jeden mecz i stracilem kolo 200zl wiec jestem na plusie....Wszystko zalezy od typow i na szczesciu moim zdaniem mozna zrobic kaske na nim ale jest pewne ryzyko..

#323871 15/04/2005 09:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
Powiem Ci Ramzes ze jestem pod wrazeniem twojego systemu! Przekonales mnie w kwestii obstawiania pilki noznej i planuje ta metode zastosowac. To prawda ze pilka nozna zaczyna zaczyna sie od remisu o czym sie moglem wczoraj bolesnie przekonac na przykladzie Parmy ktora tylko zremisowala z Wiedniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#323872 15/04/2005 09:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
Jest tylko jeden haczyk tongue Gorzej jesli 2 z 3 nie wejda no ale prawda ze szanse na to sa male a takze prawda jest ze kto nie zaryzykuje ten nie bedzie mial:) pozdro


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1