|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:
philadelphia - new jersey 2 boston - toronto 1 atlanta - new york 2
Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
o McGradym zapomnialem niby narzeka na biodro ze czuje sie jak stary dziadek obolaly itp ale wczoraj gral niesamowicie i jak wpadnie w rytm to siedzi mu wszystko. No i nie zapominajmy o kontuzjach Iversona o jego urazach to by mozna pisac kilka tomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
wiesz,jesteś niekoleżeński,ja patrzyłem całe 4 kwarty na meczarnie Detroit z kelnerami z Cleveland:-)))
jakaś lojalnośc chyba obowiazuje,hehe
Twoi byli pod presja wyniku,moi sobie graja niby o prestiz,ale Indiana Tobie przypadnie ,więc to nie moje zmartwienie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
pasjonujacy finisz w nascar i mam na tym kase. ostatnio wszystko mi wlazi i zaczyna mi sie to podobac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:
philadelphia - new jersey 2 boston - toronto 1 atlanta - new york 2
Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia? Ja bym Ci polecil singla grac na nets i tyle. albo odpusc jak miales zla passe, bo odgrywanie sie na sile konczy sie z reguly bankrutem, cos o tym wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:
philadelphia - new jersey 2 boston - toronto 1 atlanta - new york 2
Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia? Michał ,dzięki za uznanie,ale mówienie o mnie jako o najwiekszym fachowcu tutaj to kosmiczna bzdura Pisze to bez jakiejś falszywej skromności,po prostu jak kazdy raz trafiam ,raz nie. Sa tu wieksi fachowcy,od których ja sie ciągle uczę. Gedzo,Padik,Snoopol,Vson ,ze tylko tych wymienie. Jeżeli chodzi o kupon,to wg mnie jest głupio złozony. Po cholerę Boston ma wygrać w Toronto,musi? Nawet over niepewny,bo Cetics ławka moga pograc,a Toronto rozbite chyba po lekcji Cartera. Knicks? Zastapili Rockets,którzy w ubiegłym sezonie byli najbardziej zakręcona ekipą. Potrafia zabrac Indianie bezcenne punkty,a potem przegrac z byle kim. Jeszcze jedno. Jak chcesz na siłe sie odegrać,to z reguły tracisz wszystko. Moja rada - poczekaj do jutra,a dzis sobie odpuść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
hehe,odpisałem nie widząc odpowiedzi Snoopola. odpuść Michał !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
No i nie zapominajmy o kontuzjach Iversona o jego urazach to by mozna pisac kilka tomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Iverson to taki twardziel z undergroundu że on to by chyba nawet z połamanymi rękami grał. Ma człowiek charakter, nie to co ta oferma z SA, jakiś tam Duncan czy jakoś tak. Ten to sobie kostkę skręci i najchętniej by pół sezonu przesiedział na ławce. p.s Nie ma to jak obiektyna ocena ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
[ BTW grasz....mnie? hehehehe Teraz to się zastanawiam czy nie grać... przeciwko Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
amkwish pykasz cos na drugie polowy ja mysle nad sonics +6,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
no ja juz kilka raz probowalem dac sobie troche na odpoczynek, ale to jest silniejsze ode mnie i zawsze chce od razu skontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
nie wiem jak tam Nascar,ale Heat 10 do przodu i mysle,że dołożą cos jeszcze po przerwie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,pusciłem dla adrenaliny 2 overy
Miami 92,0 Minnesota 97,0
takie kombo ,aby było ciekawej ślepic na live
btw trzeba pilnować 2HT w New Jersey
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[ BTW grasz....mnie? hehehehe Teraz to się zastanawiam czy nie grać... przeciwko Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dobry pomysł,sam się zastanawiałem czy nie grac progresji na swój nietrafiony typ,hahahaha Nie będziecie mieć nic przeciwko temu,żeby offtopować tu czasem o baseballu?
Last edited by amkwish; 17/04/2005 20:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
ja seattle puscilem, niecierpie minnesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
chodziły plotki,ze Kidd i Garnett chcieliby grac razem
Kevin to profi,rozumie,że najwazniejsza jest druzyna Jason ,madry grajek,z Nim nie ma problemów Carter,jakby tylko był uznany za lidera,to nosilby na rekach z radosci i Kidda i Garnetta
ech..to by była druzyna
tylko własciciele Wolves nie w ciemie bici,wszystkich,ale nie Kevina
zrobiłbym to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
hehe Snoopol,księguj:-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
no to Minnesota pozbawia mnie dochodu z ostatnich 2 dni:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
hehe Snoopol,księguj:-))) grand slam Tuckera i SF prowadzi w Colorado nie gram tego,ale jest to o tyle ciekawe,ze jak wygraja Giganci to bedzie to szósty pod rząd(!!!!) nie trafiony free Madduxa,tego nie miał od pół roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
juz jakies kilka tygodni przed deadline caly czas mozna bylo slyszec o tym ze Kidd i Garnett chcą grać razem... Wyobrażacie sobie Nets: PG Kidd SG Jefferson SF Carter PF Garnett... wtedy biora mnie na centra i wygrywamy ligę hehehehehehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|